|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Laparoskopija v Postojni
27.8.2010 19:23:42   
Anonimen
Pomoč prosim tiste ki ste bile v zadnjem času na laparoskopiji v Postojni.... Koliko časa ste bile notri po operaciji... oz. kako izgleda vse skupaj... Prideš en dan prej na tešče potem pa......
Kaj moraš oz. je dobro imeti s sabo? Koliko ste bile potem na bolniški? Ali ste potem dobile klomifen tiste ki ste šle na laparoskopijo ker niste mogle zanosit, pa kdo vas je operiral....
Hvala vsem za pomoč user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Laparoskopija v Postojni
29.9.2010 15:27:36   
Anonimen
Ojla :)
Jst se morem tud naročit na laparo v postojno pa tud mene mal bl zanima kolk se čaka pa to?

lp m

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Laparoskopija v Postojni
30.9.2010 7:34:42   
buskahruska
Ojla,

jaz sem poklicala avgusta in sem dobila datum v oktobru. Kaj več pa lahko napišem ko bo za mano.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Laparoskopija v Postojni
30.9.2010 16:43:54   
Anonimen
no jst sem klicala dns pa so me odslovil da nej pokličem čez 3 tedne in da bom dubla datum v januarju.
Je teleban na drugi strani reku da sem mlada in da se mi ne mudi, ko sem rekla da je reku moj gin. (ki bo postopek izvedu) da bomo to letos zaključil. Halo kdo je on da bo ocenu al sem mlada al ne?!? In kak je to izgovor...
jezna k pajk :( :(

lp m

(odgovor članu buskahruska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Laparoskopija v Postojni
30.9.2010 17:03:06   
mala06
Živijo!

Lahko vam povem za Celje in mislim, da je povsod približno enako. Prideš tešča v bolnico, kjer ti naredijo UZ, zmerijo pritisk in te pripravijo na operacijo. Naslednji dan je operacija in tretji dan sem šla že domov. Jaz sem imela še histero zraven. V Celju lahko imaš svoje copate, drugo dobiš v bolnici. Na bolniški sem bila 7 dni. Če je pa v Postojni kaj drugač, pa ne vem. Ni bilo pa nič hudeha, mene so šivi bolj boleli kot pa kaj drugega. Če te pa še kaj zanima, pa vprašaj.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Laparoskopija v Postojni
30.9.2010 18:39:06   
tecnobica
Malo pobrskaj. Sem pisala o tem lani tak čas.

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?