|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   H&M
13.3.2006 22:16:10   
Anonimen
Zanima me če katera ve kakšna je kaj cena otroških bodyjev.
A imajo e kaj spomladanskega, ali je še zimsko?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: H&M
13.3.2006 22:18:45   
rija
Sem bila danes in imajo fajn stvari....cene? Se nabere....za bodije ne vem, pižamice po dve so 2990. Zimsko je že znižano, samo ni kaj dosti ostalo, imajo pa že tudi kopalke...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: H&M
13.3.2006 22:27:24   
mami od Filipa
Navadni enobarvni bombažni bodiji so v akciji :vzameš tri, plačaš dva. Imajo tudi že nekaj spomladanskih oblek, ki jih stalno dodajajo. Tudi bodiji iz zimske kolekcije so še v prodaji po znižani ceni.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: H&M
13.3.2006 23:46:05   
Jessy
V Intersparu imaš bodije z dolgim rokavom po 790 SIT, s kratkim so pa nekej cenejši. Prav tako imajo neko akcijo v Leclercku, sam ne vem točne cene.

(odgovor članu mami od Filipa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: H&M
14.3.2006 7:20:52   
Suzi*
Bodiji iz H&M so zakon!!! user posted image  user posted image   Tiste iz Špara sem pa enkrat kupila, pa so se po dolžini skrčili, po širini okoli ramen pa raztegnili, tako da vse skupaj ni več za uporabljat. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: H&M
14.3.2006 8:19:26   
katarina2004
Se strinjam z Suzi meni so full fajni bodyji iz H&M.Ravno vceraj sem bila cene so tam okoli 1800 sit.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: H&M
14.3.2006 8:24:00   
rija

Šparovih bodijev pa ne kupim nikoli več: sem vzela številko 62, pa so se skrčili na številko 44user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: H&M
14.3.2006 9:59:32   
chips
Jaz tudi kopujem Sparove bodije(ne vedno),pa se do sedaj še nobeden ni skrčil.
Edino kar me moti,da so barvni pritiskači oz. gumbki.In gre z nekaj pranji barva dol.user posted image


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: H&M
14.3.2006 10:51:20   
Tejči
Jaz sem tudi bodije kupovala tako v H&M in v Intersparju, pa tudi po več pranjih med njimi ni bilo razlikeuser posted image  Razlika je bila samo pri nakupu-v ceni.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: H&M
14.3.2006 23:48:37   
Avri
Mi kupujemo oboje: Sparove imamo tako za vsakdan, je že res, da se malo skrčijo in raztegnejo (rahlo nesmiselno se tole sliši) ampak za pacanje so vredu. Za pražno opravo pa oblečemo H&M ali katero drugo, malo bolj kakovostno znamko.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: H&M
15.3.2006 8:00:52   
Anonimen
JAz sem tudi kupila bodije v Sparu in v H&M-u pa se nobeni niso skrčili. Pa večino uporabljam te iz Spara, tako, da se non stop perejo pa sušijo v sušilcu, pa so še vedno lepiuser posted image .

sem pa zadnjič kupila v Aladinu (2 v kompletu, kr. rokav) pa sem 1x oprala in mu nisem mogla obleči, ker so se tako skrčili. Mu je kr. rokav naredil otiske na rokiciuser posted image

(odgovor članu Avri)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: H&M
15.3.2006 17:37:14   
bernarda1
Pozdravljenn,jaz sem kupila bodije v Tusu po 699 SITso zelo vredu ,ima pa tudi Aladinove so tudi fajn .Naš Videk jih je v zadnjem mesecu kar precej prerastel.
Lep večer Bernarda1

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: H&M
15.3.2006 21:18:47   
Romcka
halo:) po moje so ipak najceneje od Leclerca...pa ni se se nic tko zlo skrclo...za vsak dan je cist coool..HM pa za k masi:) cmok

(odgovor članu bernarda1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?