|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri bodi??
16.3.2006 14:20:35   
Irena88
Sem vi dilemi kateri bodi kupiti za poletje za našo malouser posted image , ali takega s kratkimi rokavi ali takega brez rokavčkov? Kakšen bodi ve uporabljate poleti oz. ko je bolj toplo?
Hvala Irena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri bodi??
16.3.2006 14:27:46   
Anonimen
jaz sem jih imela nekaj z kratkimi rokavi,več sem jih pa imela brez.
Pa še ko je imel body brez rokavov,se je potil zelo.Tako da sem ga tudi slačila doma in je bil skoraj vedno samo v plenički.
Ti priporočam da imaš oboje,ampak imej več body-ev brez rokavov
LP

(odgovor članu Irena88)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri bodi??
16.3.2006 14:45:43   
darjatimci
S kratkimi in brez rokavov, nekako pol- pol.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri bodi??
16.3.2006 18:28:44   
Bubamaraa
Jaz sem lani tudi imela nekako pol-pol....Čeprav se mi zdi, da bi več jih rabila brez rokavov...Kupila sem pa tudi tiste kompletke z mini hlačkami in spodnjo majčko, pa se mi je še bolj dopadlo....Kupila sem pa v Metroju od Yes Kids in je ful fajn material(100% bombaž), tko da sem bila zelo zadovoljna... 

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri bodi??
16.3.2006 21:48:35   
lelaval
Oboje. Se mi zdi, da več s kratkimi oz brez rokavov.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri bodi??
16.3.2006 23:12:39   
KODA
Vsakega nekaj.Bodije brez rokavčkov,sem ponavadi uporabljala,kadar je bilo zelo vroče.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?