|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mijom
17.3.2006 12:58:34   
Anonimen
Pozdravljeni!

Zanima me, če je katera od vas imela problem z mijomom in je bila operirana? Znanka gre sedaj na operacijo in bi želela izvedeti, koliko časa bo preživela v bolnici, koliko časa bo na bolniški, za kakšen poseg sploh gre!

Za vse odgovore se zahvaljujem! 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mijom
17.3.2006 14:02:19   
petraz
Žal ne vem odgovora, želim pa ti, da bi se vse lepo izteklo in da bi bila hitro doma. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mijom
17.3.2006 18:23:00   
Naja30
Ko sem bila jaz na čiščenju, je bila z mano v sobi starejša gospa, ki je šla na odstranitev mijoma. To poteka kot po tekočem traku in isto kot čiščenje - dopoldan greš noter, v bolnico, v sobi počakaš na poseg, greš v operacijsko, poseg traja ene 10 minut in potem v sobi ene 4 ure prihajaš h sebi. Poseg poteka pod narkozo, tisto kratkotrajno.

Tako da ta poseg ni tako hud. Želim ji, da se čimprej reši težav tam spodaj. user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mijom
18.3.2006 11:04:26   
Anonimen
Hvala za odgovora!

Sej meni se je tudi zdelo, da to ni nevemkako hud poseg. Ona je prepričana, da bo cel cajt v bolnici in vsaj 2 meseca na bolniški.

LP

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mijom
18.3.2006 19:30:22   
Snoopika
Odvisno je od tega kako globoko, kje kako velik itd je miom. Lahko se zgodi, da je tri tedne v bolniški. Čisto odvisno od lege in vsega. Najbolje je, da vpraša svojega ginekologa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mijom
19.3.2006 20:16:34   
enapena
ojla
evo jaz ti lahko iz prve roke povem  vse o miomu,ker sem bla glih en mesec nazaj operirana zaradi njega,..pa operacija sploh ni šala mala,povem iz prve roke.sem bla osem dni gor,ker nism mela komplikacij,moja sotrpinka v sobi je v bolnici ležala štirinajst dni,ker so se ji vneli šivi in je dobila ful vročino,.poseg je trajal dve uri,pod klasično narkozo.zarezal so me cca 12 cm.
je pa vse odvisno od lege mioma in velikosti ,kakšen bo posegb in to,,...
če te še kaj zanima,kar vpraš,...
LP

_____________________________

LP, Irena

(odgovor članu Snoopika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mijom
19.3.2006 20:19:45   
enapena
 aja,pa pol je še štiri tedne bolniške.
če je seveda vse kul,..
po šestih tednih pa seveda kontrola,..

LP  user posted image

_____________________________

LP, Irena

(odgovor članu enapena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mijom
21.3.2006 9:50:25   
ribicau
Hvala Irena za odgovor! Upam, da si sedaj u redu!

Še to me zanima, kje si bila operirana (v kateri bolnici)?


LP

(odgovor članu enapena)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mijom
21.3.2006 15:54:47   
enapena
oj!

operirana sem bila v KR.
ja jaz tud upam,da je z menoj vse v redu,..
izvem šele čez štirinajst dni na kontroli.
drugače pa ni treba frendice nič strašit,..
saj bo vse cool.
prej bo šla,prej bo za njo.
pa najbrž,da če ima majhen miom,je sploh ne bodo operirali kot cr,ampak laparoskopsko.

veliko sreče in LP  user posted image  

_____________________________

LP, Irena

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?