|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neredna menstruacija in nosecnost
19.3.2006 21:11:23   
rusmira
user posted image pozdravljene,tu sem nova pa bi mela kaj neki za vprasat. stara sem 27 let mam neredne M cikluse ,ze tri leta ne jemljem nobenih KT ,prej sem jemala -diana35- 6 mescov in sem mela redne M pol pa sem nehala ker sem se zredila,po odnehanju je ista pesem.ze dve leti sem porocena,nisma se nacrtovala user posted image  , ampak zdaj ja in kolk vidim je dost primerov kot mojih z nerednim M in nosecnostjo.zanima me al se sploh da zanositi al ne in ce je keri uspelo.menstrualne cikluse mam vsakih mesec pa pol al pa do dva meseca.,in zdaj si zelim otroka in kolk cujem je tezko zanosit...nazadnje je ginekolog reko da je vse "vredi"mislim kak vredi ce nimam redne, mislim redne nisem imela od gdaj pomnim zase....user posted image  zdaj esm se odlocila za nosecnost z mozem sma poskusila in zdaj je ze minulo par dni,in se mi mesa al bi lahko bila al ne noseca...user posted image  ker mam neke znake ki bi se jim reklo da sem,kriz me boli joske mam natecene ,mislim kar neki znaki so ampak tak mislim da je lazni alarm,zadnja M je bila 4 marca mislim konec , in zdaj cakam mogoce pa bouser posted image  aja se to gdaj lahko naredim test lp prosila bi ce mi lahko pomagate pleasssss......ostalim pa veliko sreceuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neredna menstruacija in nosecnost
19.3.2006 21:48:04   
dulcinea
Sem približno tvoje starosti. Tudi sama sem imela odkar pomnim neredne M. NAzadnje mi je G ugotovila, da imam policistične jajčnike. Zdaj jem že pol leta KT Yarina. Zredila se nisem, ker se po teh menda ne zrediš. Je pa res, da plačam 2 jurja na škatlico.

Kaj sem ti hotela reči. Ne sekiraj se zaradi zanositve. SPloh pa ne po parih dneh poskušanja... Nekatere ne zanosijo tudi po neo leto pa se potem posreči in je vse vredu. Vidva kar lepo naprej user posted image , pa sploh ne mislit na zanositev. Boš vidla, nekega dne, ko boš najmanj pričakovala te bodo presenetileuser posted image in boš user posted image .

LP; D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rusmira)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neredna menstruacija in nosecnost
19.3.2006 22:28:36   
sjug
Živijo punce. Nisem mogla mimo, ne da bi malo pomodrovala. Prvo kot prvo, res se ne sekirat zaradi zanositve. Sem malenkost starejša kot vedve in že imam dva sončka, štiri leta prva in sedem mesecev drugi, pa sem imela VEDNO neredne M. Celo tako daleč je prišlo, zaradi trapastih kontracepcijskih tabletk (jemala sem Cilest - NIKOLI VEČ!!!), da je pol pol leta nisem dobila - žur do poznih ur! Potem so sledile tabletke za sprožitv ovulacije, in trara ra - k sreči se ne spomnim več vsega, skoraj sem prišla do cistoskopije, ko mi je mož ušel za pol leta v tujino na študij. K sreči pravim zato, ker je bilo po vseh ugotovitvah z nama vse OK, bila sva pač neplodna. No, ko se je vrnil, se je pa takoj prijelo. Zato mislim, da je najpomemnejša sproščenost, mislim tisti res pravi relax, kot na ali takoj po dopustu. Torej punce, hitro s partnerji nekam na lepše in zabavo, pa bo vse ob svojem pravem času. LPSandra

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neredna menstruacija in nosecnost
19.3.2006 23:29:08   
Anonimen
jaz tud mislim da bo , stvar je v tem da smo zenske neucakane in rade bi vse takoj a neuser posted image  saj bo ker vemn da bo,jaz sem se tolk dala skoz da vem ,da bom sigurno kmalu user posted image  ker vse se da resiti kaj ne...no pa lepo v akcijo user posted image  pa uzivat pa ne se sikirat .......................lp pa vsem veliko sreceuser posted image

(odgovor članu sjug)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neredna menstruacija in nosecnost
20.3.2006 7:47:23   
Jančika_
Lej, rusmira, sama pričakujem drugega otroka, M so se mi pa uredile šele po prvem porodu. Prej je bilo skoz malo mešano, ciklusi so bili od recimo 30-50 dni, pa sem vseeno zanosila praktično brez problemov. Sicer je prvič trajalo 7 mesecev, da sem zanosila, kar bi se kaki neučakanki zdelo dooooolgo, pa je po vsaki statistiki popolnoma normalno. Po porodu pa sem 3x zanosila ko keks. Tako da samo brez panike.

(odgovor članu rusmira)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: neredna menstruacija in nosecnost
20.3.2006 8:20:02   
Ro-La
imam neredno M, prvič sem zanosila v pol leta, drugič je uspelo v prvo....nič se sekirat, bo že user posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu rusmira)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: neredna menstruacija in nosecnost
20.3.2006 8:47:21   
Massa26
Vsekakor se z neredno menstruacijo težje zanosi oz. rabiš več sreče. Midva sva tudi ukinila zaščito takoj, ko sem ugotovila, da imam ˝štalo˝ z M ciklusom. To je bilo že precej mesecev nazaj. Nisva pričakovala, da bom kar zanosila, hotela sva si pa vsaj dati možnost. Dobila sem tudi klomifen, ampak tudi z njim ni bilo nič. Sedaj sva to prestavila za nekaj časa, ker imava druge stvari v planu. No, mogoče bom šla še na laparoskopijo.


(odgovor članu rusmira)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: neredna menstruacija in nosecnost
20.3.2006 8:48:19   
Massa26
Aja, še to sem hotela rečt. Jaz mislim, da prej ali slej vsaka zanosi, zato se ne smeš preveč sekirat, če ne boš takoj.

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: neredna menstruacija in nosecnost
20.3.2006 9:25:17   
Ayo
Tudi jaz imam celo zivljenje neredne in razmeroma dolge cikluse; pravjo da to ni nc narobe, sam pac mal manj moznosti imamo za zanositev kot zenske z npr 28-dnevnim ciklusom, ker npr. na leto imamo pri 40-dnevnem ciklusu samo 9, namesto 13 ovulacij.

(odgovor članu rusmira)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: neredna menstruacija in nosecnost
22.3.2006 0:27:42   
rusmira
hvala vsem ki ste tu gor,pa tud za vase odgovore ker mi je ze zdaj lazje, ce se skom o tem lahko posvetujem, ce bom slucajno user posted image  vama sporocim ce pa ne bom pac delala na user posted image  ker tak hitro pa se nebom predala. pa ceprav mam ze neke znake ampak se ne zelim slepituser posted image  al je mogoce da se mi posreci ze 1 ko sma poskusila? upam da mi bo hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lp pa veliko srece za vse na tem portalu user posted image

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?