|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ni pa ni apetita
21.2.2006 8:49:38   
vejica
Odkar je moj dveletnik prestajal vnetja za vnetjem ušes ne spravim nobene pametne hrane več vanj.Trudim se na vse mogoče načine pa nič. Kuham ,pripravljam se mučim on pa samo na vsako ponujeno jed odgovori z kratko NE. V vrtcu ne je nič ampak res nič samo malo soka spije in to je to.Popoldne doma zopet nič , mogoče malo smokija spravim vanj, zvečer spet borbe.Nimam več moči , skrbi me za njegovo zdravje , dajem mu pikovit za izboljšanje apetita pa tudi ta nič ne pomaga.Punce kakšno idejo oz. ali obstaja kaj za povečanje apetita???? Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ni pa ni apetita
21.2.2006 9:50:50   
moja Pia
Jaz imam podoben problem kakor ti,vendar ta moj problem traja skoraj že od samega začetka.Tudi jaz ji dajem te vitaminske sirupe,pa ni nič boljšega rezultata.Sedaj sem izvedela za ene kapljice za imunski sistem,ki naj bi resnično pomagale.Moja mala Pia je tudi bolj občutljiva glede bolezni-jo hitro vse doleti. Pogovoriti se s svojo pediatrinjo oz. pediatrom o teh kapljicah!
Upam,da bosta hitro premagala vajin ne-apetit!user posted image

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ni pa ni apetita
21.2.2006 12:18:47   
iana
A dovolj spi in je dovolj na svežem zraku? Sprehod po gozdu ali kaj podobnega mojim navadno povrne tek.

Mogoče potrebuje še malo časa, da si po bolezni opomore.

Kaj pa juhe? Te ponavadi zbudijo apetit, pa še otroci jih imajo radi. Dobra domača goveja juha z rezanci?




(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ni pa ni apetita
26.3.2006 18:55:55   
bini
teta je svoji hčerki začela dajat pomarančne kapljice od justa - menda da se je apetit zelooo povečal...user posted image

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?