|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mlečni dodatek?
31.3.2006 23:06:45   
tinca34
Moj fant je star 5 dni in me zanima kateri mlečni dodatek bi lahko uporabljala zraven dojenja. Zdi se mi, da ne poje dovolj, pa bi mu dodajala. Prosim svetujte kateri mlečni dodatek, kje ga dobim in kako to sploh poteka....

Ima katera podobno situacijo?
Malček se doji in  vmes drema - ves čas ga moram rukat, da sploh kaj poje. No, in ker pač naenkrat ne poje dovolj, mi spi pol ure, uro in se spet hoče dojit. Ima katera podobno izkušnjo?
Prosim svetujte, ker sem že živi zombi;

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mlečni dodatek?
31.3.2006 23:15:06   
nynna
Najbolje da vprašaš patronažno, ko pride. Ni nujno da je lačen. Če dovolj pridobiva na teži potem dodatka najbrž ne rabi ampak ima samo tak ritem Naša se je tudi dojila na uro in pol, spala vse skupaj nič čez dan, ponoči pa se je tudi zbujala pa še sedaj pri letu in pol ne prespi noči. Eni so taki da spijo cele dneve in cele noči, drugi pa nimamo te sreče in smo že eno leto in pol kot zombiji.user posted image  

(odgovor članu tinca34)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mlečni dodatek?
31.3.2006 23:18:28   
Bubamaraa
Jaz tudi misli, da ni nujno daje lačen....Nekaj časa tudi traja, da uloviš ritem hranjenja.... Saj boš videla, ko ti ga bo patronažna stehtala....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mlečni dodatek?
31.3.2006 23:19:34   
Seven*
Priskrbi si knjigo "Dojenje in materinstvo iz srca". Eni otroci so "zaspancki" in jedo samo v spanju. Jih moras skoz rukat in silit. Pripravi se na to, da bos nonstop dojila. Dosti dojenckov se zbuja na uro in pol. Cimvec pristavljaj, ce zelis dojit. Z dodatkom pa se malo pocakaj.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu tinca34)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mlečni dodatek?
31.3.2006 23:50:45   
StBarbara
Se strinjam s predhodnicami počakaj z dodatkom. Ti samo čimveč pristavlaj pa bo, boš vidla. user posted image

Čez 20 mesecev se ti bo pa dogajalo kot meni, da se dan za dnem sprašujem, kako hodiča odvadit tamelega od dojenja?

lp

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mlečni dodatek?
1.4.2006 7:55:36   
Dashenka
V porodnišnici je moja hčerka kot dodatek pila Aptamil 1. Zato smo tudi doma še nekaj tednov dodajali z Aptamil, potem pa smo v času, ko nadavdno nastopijo kolike prešli na Conformil, ki je prav tako od Milupe.
Krčev sicer ni imela, ker pa ji je tudi to mleko ustrezalo, smo na njem tudi ostali.

Načeloma pa velja, da so najkvalitetnejša začetna adaptiana mleka od Milupe in Novalaca.

(odgovor članu tinca34)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mlečni dodatek?
1.4.2006 10:11:02   
sazi
Našemu user posted image  sem najprej dodajala Aptamil 1, ki pa smo ga kasneje zamenjali za Novolac AC1 (proti krčem). Obakrat sem povedala pediatrinji, saj sem imela zaradi prepočasnega pridobivanja teže preglede vsakih 14 dni. Po njeni reakciji bi lahko že sama zamenjala, saj je bila s slišanim popolnoma zadovoljna.
Mlečne mešanice dobiš v lekarni (precej drago, a na žalost Novolac prodajajo samo tam), ostale pa lahko kupiš v Mullerju (imajo mešanice nemške proizvodnje in nekatere pravijo, da so boljše od tistih, narejenih za vzhodni trg) in vseh otroških trgovinah, ceneje pa se dobijo v Interšparu (imajo pa jih tudi v DM-u, pa Tuš drogerijah....)
Uporaba je preprosta, saj se samo zmešajo s prekuhano vodo, ohlajeno na primerno temperaturo - navodila pa so na škatli.

Sicer pa, dokler res ne dobiš potrditve, da mali pri tebi premalo poje, ne dodajaj, ker se lahko razvadi in se bo nehal dojiti.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
1.4.2006 11:56:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mlečni dodatek?
1.4.2006 15:02:01   
tinca34
Vsem najlepša hvala za odgovore, je prišla patronažna in sva se malo pomenile in ugotovile, da je verjetno celo preveč sit.
Zato naj bi tudi dremal in pojedel premalo.
Saj bo - saj so komaj prvi dnevi.

Aja, pa user posted image  je ime Žan.
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
2.4.2006 11:28:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinca34)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?