|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Iz Comformila na Aptamil???
13.4.2006 19:23:27   
NRMM
Maruša bo stara čez 10 dni 4 mesece in sedaj me zanima, če lahko iz sedanjega Comformila preskočiva na Aptamil?
Comformil sva začeli dajati zaradi krčekov, sicer jih je po zamenjavi tudi imela vendar ne v takšni meri.
Lahko začnem zamenjavo konec C in takoj Apt2 ali postopno menjujem obroke?

Hvala za odgovore.

< Sporočilo je popravil NR -- 13.4.2006 19:24:06 >


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Iz Comformila na Aptamil???
14.4.2006 8:32:19   
Maleal
Zakaj pa bi menjala mleko?Saj pa imaš Comformil 2.Moj ni hotel pit drugega mleka kot Novalac tak da smo pri tem ostali.user posted image  se navadijo na eno mleko in težko sprejmejo spet drugo.Pediatri odsvetujejo menjavanje mlek pri user posted image .To je moje mnenje,ti pa se sama odloči kaj boš nardila.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?