|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakav
2.4.2006 3:40:21   
LEJLA
Nas junak bo junija star 2 leti.
In zadnjih nekaj dni popije zelo malo mleka.
Prej je popil celo flaso zjutrej in zvecer. Zdej pa mogoce cetrt al pa se to ne.
Sicer kadar je doma pol gledam , da je jugurt, sir, kis. smetano, skuto...ampak ne vem kolk pa dobi mlecnih izsdelkov v varstvu.
Zdej pa ne vem, ce ni ze prezgodej, da bi zaceli s kakavom in bi tko popil vsaj mal mleka?
Pa se eno pod vprasanje. A ste ze nabavli kahlce...mi se ne ....cakamo na poletjeuser posted image
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakav
2.4.2006 7:25:38   
Cikica
Tudi našuser posted image je star 2 leti in obožuje kakav.Sicer ga že dolgo pije,saj mi tudi on ni hotel oz.več ne spije flaško mleka kot je ponavadi,vedno kaj pusti.No sedaj zjutraj jeva čokoladne muslije in tudi zvečer,ne vedno da nima istega zajtrka in večerje,pa čokolešnik tudi.Ti mu samo daj kakav,saj vrtcu ne pijejo mleka,no kakav ja pa kakšen gres zjutraj,vsaj pri nas.Tudi kahlico ima že nekaj časa in večkrat gre lulat,pa vrtecu so že začeli jih navajati,tako da samo kupi kahlico in bo.Pa lepo se mejteuser posted image  lp,cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakav
2.4.2006 7:37:15   
KODA
Naš tamali je sicer hud alergik,na kakav pa ni alergičen(je bil stestiran).Malo kakava sem  mu dajala v Pregomin.Ima ga pa ša kar rad.
Naš je dobil za rojstni dan kahlico"ki žvižga",pa mu je sprva služila za igračo,dokler ni dojel,za kaj se to rabi.Pa čez poletje je postal suh,malo pred 3 rojstnim dnem.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakav
2.4.2006 9:14:58   
Urša
Oj, Lejla, pozdravljena!user posted image
Naša 2letnica pije kakav zjutri že neki časa-ker samega mleka ni več hotla. Ji dam pa zlo mal kakava v mleko, sam za okus.
Kahlca? Kaj je to? V vrtcu gre nanjo, ker pač mora...user posted image user posted image user posted image  doma je pa ne spravmo!user posted image  Ah, bo že...

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakav
2.4.2006 14:48:00   
Anonimen
Tibor od enega leta naprej, ko je nehal piti adaptirano mleko, zjutraj in zvečer (pa še kdaj vmes čez dan) popije po dobra dva deci kakava.

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakav
2.4.2006 15:59:57   
sezam
Naša tud noče piti mleka in tudi kakava ne. Sedaj mleko dobi v mlečnih kašicah - linotih in pa jogutrih, skutah.

Poglej si še http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=778032&mpage=1


_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakav
24.4.2006 22:05:34   
Annny
Naša punči (1,5 leta) je bila navajena vsako jutro piti mleko, potem pa se ji je naenkrat uprlo..mislim, da ji ni bil več všeč vonj ali okus. Mogoče ga je enostavno prevečkrat pila. Tudi kakava ni sprejela.Tako da zdaj samega mleka skoraj ne pije, zato pa je vse druge mlečne izdelke..navadno mleko ima rada samo, če npr. vanj zmiksam jagode ali borovnice. Tudi v mlečne jedi kot npr. gris ji ponavadi dodam nekaj žlic sadnega jogurta ali malo kake marmelade (največkrat ribezove), ker drugače ne bi veliko pojedlauser posted image  Pač uporabljam razne finteuser posted image Žal je tako, da tudi jaz okusa samega mleka ne prenesem..ne vem, mogoče je pa to dedno ali kaj..

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakav
13.5.2006 17:01:20   
dory
Nas apriori zavraca mleko po flasi...tudi tako ga ne mara...v flasi mora bit samo caj ali sok in to VEDNO pri roki...sem enkrat zamenjala kakav,pa je letel po sobi...star je pa tudi dve leti...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?