|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nočno spanje v prenosni posteljici
4.5.2006 9:19:40   
Maxica
Ker oktobra pričakujemo novega družinskega člana, smo pa v majhni prostorski stiski - dokler nekaj pametnega ne pogruntamo z našim stanovanjemuser posted image  - me zanima sledeče: v najini spalnici imava tudi posteljico 120x60, v kateri sedaj spi naš 21 mesečnik. Sicer spi v njej zelo malo - ene tri, štiri ure, potem se pa oglasi in ga prestaviva k nama. Sedaj pa razmišljam, kako rešiti za naprej. Da bi naš bodoči član spal v tej posteljici, Maxa pa bi dala za tiste njegove tri samostojne urce spati kar v prenosno posteljico, seveda pa bi mu noter dala pravi jogi. To bi bila seveda rešitev le za krajši čas, dokler ne uredimo otroške sobice oziroma se preselimo v večje stanovanje. Bi to šlo, lahko spi otrok kr vsako noč v prenosni posteljici?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nočno spanje v prenosni posteljici
4.5.2006 9:25:56   
anitaz
Če mu daš jogi noter, ni nobenega problema. Sicer pa, si rekla da itak spi samo 3-4 ure notri....

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nočno spanje v prenosni posteljici
4.5.2006 9:30:23   
KODA
Našega tamalega smo enkrat,na potovanju pri 4 mesecih dali v prenosno posteljico.Tako se je fajn počutil,da smo mu še doma uredili spalni kotiček tam.Samo jogi smo kupili in ga dali noter.Otrok se je navadil na to posteljo,tako,da kadar smo kam šli,smo jo samo skup zložili,brez jogija(za na potovanja je imel notri zložljiv jogi),tako,da ni bilo nikjer problema s spanjem.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nočno spanje v prenosni posteljici
4.5.2006 11:44:05   
tinkamiška
Mi gremo letos prvič na morje z Izo(stara bo 5m), pa imamo prenosno posteljico z tisto zložljivo podlogo. A je to dovolj ali bi morala met kakšno debelejšo peno ali kaj podobnega za tisti čas, ko bo spala v njej?

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nočno spanje v prenosni posteljici
4.5.2006 13:16:24   
Mojca20
Jaz ne vidim nobene razlike s "ta pravo" posteljico, saj boš notri dala jogiuser posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nočno spanje v prenosni posteljici
4.5.2006 14:03:25   
Jančika_
Tinka, mi imamo sicer pri babici v zložljivi posteljici jogi iz pene, ko smo šli lani na morje, pa je nismo vlačili s sabo, ker je bilo že preveč druge krame. Lahko pa kupiš zložljiv jogi za prenosno posteljico - ravno včeraj je bilo nekaj govora o tem, malo pobrskaj.



(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nočno spanje v prenosni posteljici
4.5.2006 15:44:50   
tinkamiška
Oj, Jančika, sem si malo prebrala o zložljivih jogijih...bom verjetno nabavila eno peno in jo bova zvila v rolo za na pot, pa še tisto podlago, ki je bila zraven prenosne posteljice, pa bo menda vredu...upamuser posted image

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?