|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Topolščica ali Moravci
4.5.2006 20:00:04   
Natas@
Kaj je bolje? Cenovno je prbl. enako (V Moravcih hotel Vivat z lastnim bazenskim kompleksom, ki bo dokočan do konca maja ali Topolščica, ki ima tudi kar precej zunajih in notr. bazenov). Kakšna dražja varianta pa letos ne pride v poštev.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Topolščica ali Moravci
4.5.2006 20:46:25   
Cikica
Kaj naj ti povem,glede na to da sem doma blizu M.Toplic so res fenomenalni,lepi in je super.Tako za ostalo pa ti nevem kaj dosti povedati,poglej malo na njihovo stran. lp,cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Topolščica ali Moravci
4.5.2006 22:14:26   
ANDREJA 75
Jaz na tvojem mestu nebi šla niti pod razno v Topolščico groza ti rečem hrana na psu... midva z mojimuser posted image sva bila tam eno leto nazaj obadva sva se zastrupila z hrano bruhala driskala ....itd bazeni nič posebnega za sprehod pa sploh nič, ne premišljuj odloči se za Moravce
POZDRAVČEK
0

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Topolščica ali Moravci
5.5.2006 11:24:36   
mami darka
Tut js predlagam Moravce, pa čeprav sem doma blizu Topolšice. Mi gremo v Topolšico sam ko se res zadnji trenutek spomnemo, ker je pač blizu.
Mal se pozanimi tut kje je voda bol topla. Js v Zreče ne hodim rada odkar mamouser posted image , ker se mi tam zdi hladna. Kjerkoli boste, uživajte.

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Topolščica ali Moravci
11.5.2006 13:39:10   
Anonimen
Ženske napisala je v Moravcih hotel Vivat in NE Terme 3000.

Naj ti povem, da bazeni Vivat še vedno niso dokončani in tudi ne vem če bodo v rokuuser posted image . Kako pa bo tam pa nimam pojma. Zdaj kopuje karte hotel Vivat zaenkrat še naše - torej od Term 3000, potem pa jih verjetno več ne bodo. To pomeni, da se še zdaj lahko hodijo gosti Vivata kopat v Terme, ko bodo imeli svoje bazene pa to verjetno ne bo več možno in si boste morali kupiti za Terme 3000 svoje karte.

< Sporočilo je popravil URSKA -- 11.5.2006 13:40:02 >

(odgovor članu mami darka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Topolščica ali Moravci
11.5.2006 13:45:36   
hariba
V termah 3000 je super, imajo veliko toboganov, mnogo bolj primerno In zanimivo za otroka kot v Topolščici. Pa tudi več možnosti izletov v bližnjo okolico je na voljo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Topolščica ali Moravci
12.5.2006 13:13:51   
Anonimen
jaz sem doma iz topolšice in ti ne priporočam....tu je bolj za starejše.....no izbira je tvoja če pa se odločiš pa javi grema na kavo.......

(odgovor članu hariba)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Topolščica ali Moravci
13.5.2006 11:36:59   
Barbs
Bili v Topolšici enkrat, iz sobote na nedeljo prespali - še sreča ,da samo enkrat - tam pod milim nebom res nimaš kaj početi - pa sploh nismo zahtevni...

Pa še to - pri zunanjih bazenih je bilo NENORMALNO veliko os in ostalega fčečega mrčesa...user posted image  

Ampak, zakaj si rekla, da zaradi cene ne pride nič drugega v poštev?user posted image
Glej, če greš v h. Vivat, imaš nastanitev brez vključenega kopanja v termah; zato pridaj k dnevni ceni še cca 6.000 sit in potem zračunaj, če se še vedno splača... Za 12.000 tolarjev dobiš marsikje ( Olimia, Čatež,--) dnevni najem apartmajam, z vso opremo, primernega za dve osebi z otrokom, pa neomejen vstop v vse bazene - tudi notranje ( kar je ok, če boš z majhnim otrokom, nikoli ne veš, kakšne hladne fronte te prekrijejouser posted image ) ... Pa če greš prek kake agencije - relax npr. ima ponudbo term, ti dajo še na kakih 6 obrokov... Mal presurfaj še... v Topolšico pa nikar ne hodi....user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?