|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bombe...66.dan(S)
5.5.2006 6:12:05   
CUKRČEK
Jutro!

Danes zopet sadje......kul, ker predvidevam da bo zato jutri nekoliko manj na vagiuser posted image  Sicer pa imamo samo še malo do koncauser posted image


Upam, da bo tudi danes tako lep dan, kot je bil včeraj. 

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bombe...66.dan(S)
5.5.2006 6:41:17   
tjaga
Oj,

pridne smo sto na uro. user posted image  za nas. Danes so na vrsti vitaminčki. Torej predvsem sadje. Ko pridem iz službe, si bom doma verjetno pripravila zelenjavno juhco. Nisem prepričana. Sicer je ponavadi tako, da si zjutraj zamislim kaj bom jedla, potem pa plane povsem spremenim.
Aha, hotela sem vas vprašat, če se vam je koža med dieto kaj spremenila? Jaz imam namreč kar precej težav z mozolji. Pa ne po obrazu, pač pa po hrbtu. Grozni so. user posted image
Kaj pa ve?

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bombe...66.dan(S)
5.5.2006 7:05:01   
CUKRČEK
Jaz sem prej imela ful mastno kožo, lase..., od začetka diete pa se mi je koža ful izsušila tako, da imam sedaj nekje ravnopravšnjo. Prav tako nimam več mastnih las. Predvidevam, da je za to "kriva" dieta.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bombe...66.dan(S)
5.5.2006 7:10:55   
Lumpi
Jaz ne opažam sprememb na koži. Opozorilo, da sem na dieti mi da edino želodec. No, še malo, pa bo boljše.

Sem prav vesela teh sadnih dni.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bombe...66.dan(S)
5.5.2006 7:43:59   
njelci
dobro jutrouser posted image  kako ste kaj? da se še jst na hitro javim...pri meni vse po staremuser posted image jst ne vem meni kg kar stojijo in stojijo, pa ne vem kaj delam narobe...no ma bo že, trenutno imam še voljo tako da raje ne bom preveč razmišljala o kg, enkrat se bo že moralo poznat...
tudi jst imam kar precej težav ob tej dieti, že dvakrat se mi je pojavila alergija, zdej pa imam po celem obrazu neke rdeče pikice, pikica ob pikici, me nič ne srbijo  jih je pa neprijetno videt, upam da čimprej zginejo pa še par dni nism šla pošteno na wc...čudi me ker ko sem to dieto delala prvič nism mela nič težav, pravzaprav se mi je prebava res super uredila. že od otroštva sem mela probleme z zaprtjem in se mi je to uredilo šele pred 3leti po tej dieti. od kar sem jo končala, moram po vsakem obroku v roku 2h na wc.


danes torej sadni dan:
sadje sadje sadjeuser posted image

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bombe...66.dan(S)
5.5.2006 11:44:59   
Anonimen
Včeraj sem bila končno spet pridna-edini grehec so mi bile jagode ob 21.uri,ampak kaj,ko prej ne pridem domov.

Danes imam OH dan:
Z:2 jabolki
K:testenine z omako od golaža(seveda brez mesa)
M+V:sladoled ali kaj podobnega

Jutr grem na izlet,in imam plačano vso hrano.Jedla bom,kar mi bodo pač dali in probala bom čim manj mešati.Tak,za med obroki,pa mam itak samo sadje.

Go bombe,go bombe...le še 24.dni do konca!!!:)

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bombe...66.dan(S)
5.5.2006 11:53:37   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: elanor




K:testenine z omako od golaža(seveda brez mesa)



Omaka od golaža , četudi je brez mesa, ni primerna. Itak gre vse iz mesa v omako. Tako je popolnoma vseeno, če zraven še meso ješ. Ni razlike!

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bombe...66.dan(S)
5.5.2006 14:03:13   
Jessy
Pozdravljene!

Včerej sem imela kar uspešen dan, če odmislem večerjo, pri kateri so koščki marmornega kolača kar leteli v usta brez vsakega nadzora! user posted image

Danes pa:
Z: veliko sonca + 1 manjša nektarina
K: cvetača, bučke in solata (paradižnik, kumara in paprika)

za naprej pa imam na zalogi še: nektarine, hruške, jabolka, zelenjavo

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bombe...66.dan(S)
5.5.2006 23:55:03   
Anonimen
Danes je bil zame dolggggg OH dan...
Z ob 10.00:2 jabolki
K ob 13.00:malo testenin z omako
M ob 17.00:1 sladoledna lučka
M2 ob 20.15:5 skodelic čaja:)+1/2 koščka peciva
M3 ob 21.30:2 pudinga
M4 ob 23.30:2 paradižnika

Vse je spadalo v OH,bili so dvo-urni presledki med obroki,zaužila sm malo hrane v enem obroku-grešila sem le v tem,da nisem jedla le do 20.ure,ampak še naprej,in da nisem ostala pri zajtrku,kosilu in večeji.Ampak zadnje dni tega ne zmorem-mam prevelik apetit.
Jutr mam pa za zraven na izlet-1,5 l vode,suhe marelice,3 banane,3 mandarine,6 korenčkov in orbite.Plačana imam tud dva obroka.Bom probala ločevat vsaj med obroki.
V nedeljo bom imela škrobni dan,v ponedeljek sadni dan in od torka naprej,do 10.6,sem popolnoma predana tej dieti!!!

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?