|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oranžni Fredov obroč...
10.5.2006 20:46:12   
Baldi
Kakšne so vaše izkušnje z oranžnim Fredovim obročem. Naša 19-mesečnica bi potrebovala nekaj uporabnega za plavanje, pa malo razmišljam o različnih opcijah...
  • rokavčki,
  • "šlauf",
  • rokavčki+"šlauf",
  • fredov obroč
  • ...

Zanima me tudi kaj ste (ali boste) pri vas prakticirali pri tej starosti otroka?

Za tiste, ki ga ne poznate omenjenega obroča je spodaj opis...

user posted image Oranžni Fredov obroč: je srednje velikosti z zmanjšanim vzgonom in stabilnostjo. Na ta način je omogočena večja svoboda gibanja rok. Spodbuja se avtomatizacija udarca in koordinacija udarca z zavesljajem. Malček preplava več z žabjim gibanjem, spreminja smer plavanja, se obrača ter je samostojen in sproščen v vodi. Uporablja se v obdobju od 2. do 6. leta starosti.
vir: http://www.plavanje-dojenckov.com/fred.htm
 
LPuser posted image
 
PS: Pa še to me zanima, če ga mogoče kje izposojajo...tko mal za probo, oz poskusno vožnjo?user posted image
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oranžni Fredov obroč...
10.5.2006 21:01:36   
Anonimen
Meni so Tiborja pri 10 mesecih na tečaju dali v ta oranžni obroč, ker se je v rdečem dolgočasil. In je trener rekel, čakaj se, mulc, boš že videl in se smejal. Ampak potem je bil kao hudo presenečen, ker ni bilo nobenega efekta, nobene razlike. Isto je v njem lepo odmaširal do drugega konca bazena in se ukvarjal s stopnicami. Naj pa bi bil ta obroč bolj zahteven, kar se tiče ravnotežja, torej manj stabilen. Ampak meni se ni zdel, pa Tiborju očitno tudi ne.
Drugače smo mi pri tej starosti imeli že kar rokavčke. Tibor v tem obroču itak ni zdržal, je živčni zlom dobil že, ko smo mu ga zapenljali, ker se zapenja celih 10 sekund.user posted image  Pa ko se je potem enkrat zapičil, da to ni v redu, ni odnehal in smo ga morali dati dol. V rokavčkih je bilo pa v redu, tako da rokavčki so že kar primerni pri vaši starosti.

(odgovor članu Baldi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oranžni Fredov obroč...
10.5.2006 21:15:27   
pravljica
mi smo pri taveliki tudi že kar z rokavčki začeli (takrat še nisem vedela za freda, če so sploh že bili)...se mi zdijo bolj praktični (lahko z njimi hodi iz vode in po nizki vodi, skače z roba bazena ipd.)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oranžni Fredov obroč...
10.5.2006 21:19:45   
mami darka
Se bom urinla kr sem. Zanima me kje se kupi ta Fredov obroč. Js sem ga namreč že v večih trgovinah iskala, pa ga ponekod sploh ne poznajo. Mi mamo enoletnico, pa sem zarmišljala o tem obroču. Kaka je pa razlika med rdečim in oranžnim?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oranžni Fredov obroč...
10.5.2006 21:21:40   
Anonimen
Saj je že Baldi napisal, da je oranžni od dveh let naprej, jaz pa, da je manj stabilen kot rdeč. Oziroma naj bi bil.
Videla sem jih v Atlantisu, ne vem, iz kje si.

(odgovor članu mami darka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oranžni Fredov obroč...
10.5.2006 21:28:10   
Baldi
U, Splišni, hvala za odgovoruser posted image
Sicer sem že pred časom pregledoval stara sporočila na temo Fredovega obroča, pa se ne spomnim več dobro, če je bil kdo navdušen nad oranžnim. Zate, oz. za Tiborja, vem, da ni sprejel nobenega. Nekateri so pa zadevo blazno hvalili (vsaj ta rdečega). Zato me tudi firbec matra in bi ga radi pred nakupom najprej sprobali. Rokavčki bodo pa itak, v vsakem primeru!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oranžni Fredov obroč...
10.5.2006 21:31:21   
Baldi
Vidšuser posted image , ko me vn meče, pa sploh nisem videl, da je še kdo drug odgovarjal...poleg Spišni. Pridneuser posted image

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oranžni Fredov obroč...
10.5.2006 21:34:34   
boby
tudi jaz se bom vrinla sem.
Mi smo kupili oranžni obroč na plavalnem tečaju za malče.
Plavalni tečaj pa vodi Plavalna zveza Slovenije in oni jih tudi prodajajo. Prvega-rdečega pa smo kupili v Interšportu v Gradcu.
Mislim, da bi dobila informacijo tudi na internetni strani Plavalne zveze Slovenije. Probaj

lp

(odgovor članu mami darka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oranžni Fredov obroč...
10.5.2006 21:37:44   
mami darka
Hvala Splišni in boby, ker tule v okolici Velenja pa zgleda da smo res za cajtomuser posted image .

(odgovor članu boby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oranžni Fredov obroč...
10.5.2006 21:58:50   
Baldi
IZVIRNO SPOROČILO: boby
tudi jaz se bom vrinla sem.
Mi smo kupili oranžni obroč na plavalnem tečaju za malče.
Plavalni tečaj pa vodi Plavalna zveza Slovenije in oni jih tudi prodajajo. Prvega-rdečega pa smo kupili v Interšportu v Gradcu.

Ti se kar vrivaj, ni blema.user posted image
Mimogrede bi te še vprašal, kaj te je pri tem obroču prepričalo? A je res tok fajn?

(odgovor članu boby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?