|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brezrokavniček
9.5.2006 17:29:24   
smeja2
Rada bi kupila en brezrokavnik za našga pobalina, pa ga nikjer ne dobim.
Sm gledala v H&M, BC, adessa, leclerk.
A je mogoče katera kje kakšnega videla?
V mislih sm mela tko kot zgornji del trenirke (jopica z zadrgo) samo brez rokav.
Številka pa 74 ali 80.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brezrokavniček
9.5.2006 18:05:46   
trdozimc
Poglej se Interspar-City park, majo ful stvari - ce pa imajo ravno brezrokavnik pa nisem 100%. Veliko srece!

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brezrokavniček
9.5.2006 18:33:16   
tascha
Kaj pa tista trgovina v BTC Hali A - Nina Naja? Mislim, da šivajo sami za otroke.user posted image

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brezrokavniček
9.5.2006 18:36:29   
jankobananko
Jaz ga iščem že par mesecev...Videla sem jih edino v Okaidi - Interspar Vič, ampak iz sicer tankega flisa-ti so svetlomodri, pa eni malo debelejši, ti so pa bež. Kaj tanjšega pa neuser posted image

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brezrokavniček
9.5.2006 20:40:16   
tinatona
Hej!

Jaz imam takega bolj tankega - bež - mislim da ima na hrbtu medvedka. Ti lahko poslikam...Ni skoraj nič nošen.

LP Tina

(odgovor članu jankobananko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: brezrokavniček
9.5.2006 20:42:12   
tinatona
user posted image user posted image user posted image hmm, sem prehitro napisala. Je namreč številka 68 (vendar je malo večji). Kupljen je bil pa v C&A.

LP

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: brezrokavniček
10.5.2006 16:43:21   
smeja2
Ja škoda, da je malo premejhen! 68 smo mi že prerasli nažalost.
Hvala vseen!

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: brezrokavniček
10.5.2006 16:49:02   
lumpy
Jaz sem ga kupila v Avstriji v Celovcu v trgovini Kik.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: brezrokavniček
12.5.2006 22:38:05   
ursi
Jaz sem tudi danes obupala nad iskanjem brezrokavnika. Jutr grem kupit blago in ga bom sama naredila!

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: brezrokavniček
12.5.2006 22:46:41   
ajdaN
Zelo luštne ima (je imel) Takko. Jaz sem mu kupila kar dva - enega za zdajle spomladi, enega za jeseni. Je pa v bistvu tak material kot jaknica, spodaj pa bombaž. Pa kapuco ima. Meni je ful všeč, tako da pojdi pogledat če ga še imajo.

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: brezrokavniček
12.5.2006 23:05:13   
Anonimen
Meni se tudi zdi, da sem jih v Intersparu v City parku videla. Če ti ni predaleč, pojdi pogledat.

(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?