|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sprej proti klopom
11.5.2006 7:10:18   
tajč
Ali mogoče obstaja kakšen zaščitni sprej (oz. kaj podobnega) pred klopi in kje se ga da kupiti? V trgovinah in lekarnah obstaja cel kup zadev proti komarjem (autan, off...), nisem pa zasledila še nobenega proti klopom.

Hvala in lp

Tajč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sprej proti klopom
11.5.2006 7:13:24   
anitaz
Jaz imam za Tjašo sprej od Justa, ki je hkrati tudi zaščitni faktor 2. Na začetku smrdi isto kot akšen Off, čez minutko pa nima nobenega vonja več. Sem prijateljico našpricala predno je šla v gozd, da proba (ker je vsakič fasala klopa) in tokrat ni bilo nobenega user posted image  Tako, da vsaj vem da res deluje. user posted image

(odgovor članu tajč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sprej proti klopom
11.5.2006 9:34:51   
Anonimen
Saj vsi ti, ki so proti komarjem, so tudi proti klopom.

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sprej proti klopom
11.5.2006 10:54:29   
Šoni
Tajč, saj obstajajo tudi sredstva, ki se uporabljajo izključno proti klopom...

http://www.lekarnar.com/Forth-proti-klopom/

http://www.lekarnar.com/Kozmetika/Repelenti/Bens-prsilo-za-zascito-pred-klopi-in-insekti/

Če pa se kljub repelentom klop vseeno zavrta v kožo je pa super zadeva pinceta za klope, dobi se jo pa v lekarni.

user posted image  

Lp, Šoni

(odgovor članu tajč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sprej proti klopom
11.5.2006 15:23:38   
Jutra
Obstajauser posted image  Ga imam in uporabljam. Imenuje se FORTH, kupiš ga v lekarni in ga lahko uporabljaš tudi za majhne otroke - posprejaš robove oblačil.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu tajč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sprej proti klopom
12.5.2006 11:40:15   
Anonimen
Prden gremo v gozd celega prešpricam z Autanom,kar po obleki.
http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=2&article_id=12060511164714104&cid=100&pgn=1

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?