|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaskrbljena, prestrašena,...
12.5.2006 18:27:14   
Liona
V šestem tednu sem pred nekaj dnevi imela prvi UZ. GV je vidna, velika že čez 20 mm, RV je vidna, plodek viden, tri mm, ni pa utripa. Naslednji pregle imam čez en teden. Malo sem prebirala po internetu o tovrstih zadevah in prišla do spoznanja, da je moja GV že precej velika, plodek pa v primerjavi z njo čisto majcen, utripa ni... Zdaj me grabi panika, strah, občasno jokam... Vem, potrebno je počakati. Ampak mene tako skrbi! user posted image  G mi ni ničesar rekla. Le to, da je kontrola čez en teden in da utrip takrat morajo zaznati! Krvavitve ni. en dan sem imela le malo izcedka, ki pa je ponehal...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaskrbljena, prestrašena,...
12.5.2006 21:17:20   
sjug
Liona držim pesti zate in tvojo pikico.

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaskrbljena, prestrašena,...
13.5.2006 11:35:28   
Novopečena
tud jaz drzim pesti!!!
pa ne sekiraj se še dokler ne veš!!!

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaskrbljena, prestrašena,...
13.5.2006 20:16:49   
tinaaja
Zdaj pa najprej trikrat vdihni in si reci: vse bo ok. S tem, da se sekiras ne delas dobro se sebi ne pikici. Na zalost tudi ne mores vplivati na to, kako se iztece. Zato lahko samo verjames in upas, da bo vse OK. Kar se tice velikosti je meni Pusenjak - ko sem bila ravno tako zaskrbljena, hmm bolje receno panicna, rekel, da glede na to, da plodek v tej starosti raste od 1-2mm na dan, nimam kaj skrbeti. Laho je prislo do zanositve kaksen dan kasneje.
Jaz vem, da v naslednji nosecnosti ne bom sla na pregled pred 8 tednom ravno zaradi takih skrbi. ker bi se sekirala tudi ce ne bi bilo nic narobe in bi bilo vse primerno tistemu obdobju. Zato mirno pocakaj na naslednji pregled, kjer ti bodo pokazali srcka :) srecno

(odgovor članu Novopečena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?