|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lakota po porodu
19.5.2006 12:59:13   
kaja29
a še katera bolj je sedaj kot pa med nosečnostjo?
men ful paše, še posebej sladkarije, pa ne smem pretiravat, no saj včasih tud časa ni, ampak vseenouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lakota po porodu
19.5.2006 13:04:01   
Geja
Uf, jaz sem bila ista kot ti. Se mi zdi da sem jedla na 3 urce, tako kot otrok... Vse skozi sem bila lačna.... pa zraven sem še ogromno količino vode popila....
Ja in tako je bilo, da sem imela 2 meseca po pordu točno toliko kil kot na dan poroda user posted image

No, je pa res, da je bil moj sonček zelo lahek 1670 gramov in velik 41 cm...
Danes pa je pravi korenjak... je vse nadoknadil user posted image  user posted image  user posted image

Shujšala pa sem potem že cca pol leta ko je bil Nejc tako prehlajen da sva morala biti 3 dni u pediatrični in nisem nič jedla, ker sem bila tako zaskrbljena.user posted image

čau,čau
Geja

(odgovor članu kaja29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lakota po porodu
19.5.2006 13:09:10   
BarbaraE
Sicer je več kot leto kar sem rodila, se pa dobro spomnim, kako smo se mamice še v porodnišnicah vrgle na hrano, ko so jo prinesli. user posted image  Doma nekaj časa tudi jedla in pila in veliko pila. Potem se pa nekako umiri.

Lp in dober tek user posted image

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lakota po porodu
19.5.2006 14:20:07   
2ursae
jaz mam 8 mesecev po porodu še vedno tako lakoto kot takoj po njem ... me kar ne mine, najbrž sem se navadila user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lakota po porodu
19.5.2006 14:22:18   
anckabancka
Ja, jaz sem jedla kot nora, še ponoči sem hodila na prigrizke, ker sem bila sestradana. Pa so kile šle vseeno dol v parih tednih.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lakota po porodu
19.5.2006 16:42:46   
soncicaT
Pa to ni res...sladko, sladko, sladko, JAAAAAAAAAAAA!

In kg gredo gor!

Vsak dan bašem v sebe al čokolado, al kompote, al smetano z jagodami, itd!!!!, al banane s smetano...kr morem nekaj sladkega dat v usta.

Prav čudim se sama sebi, kaj je to!

Vamp pa raste.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lakota po porodu
19.5.2006 18:37:18   
kaja29
ja, vas čist razumem jaz že zdele študiram kaj bi spet jedla, kao za večerjo user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lakota po porodu
19.5.2006 20:07:39   
kati*
jaz med nosečnostjo sploh nisem imela blaznega apetaita (vsaj večjega kot sicer ne, a sem se kljub temu zredila za 20kg), po porodu - sploh pa 3 in 4m, ko sva se z Luko zelo pogosto dojila, sem pa jedla OGROMNO in skoraj vsak dan tudi eno čokolado - pa so šle kile vseeno dol. Kaj dojenje in otrok (neprespane noči) naredi user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu kaja29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lakota po porodu
19.5.2006 20:43:59   
lelaval
Tudi jaz te popolnoma razumem. Sama sem bila ista. user posted image  Kar jej, pa ne boj se, da se boš zredila, saj že sprehodi uravnavajo težžo. Čez čas pa se bo tudi tvoja volčja lakota stabilizirala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kaja29)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lakota po porodu
19.5.2006 20:54:25   
Udb
Kar vesele bodite!! JAz pa po porodu nisem imela nobenega apetita! NIČ! Nisem mogla nič dol spravit! Enostavno sem se ene 6 tednov silila s tem, da sem vsaj nekaj pojedla. Grozen občutek. Tako da ve kar lepo jejte!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lakota po porodu
19.5.2006 21:12:52   
Anonimen
Ja!!!! Do onemoglosti sem jedla sladoled, ene dva meseca user posted image   

(odgovor članu kaja29)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lakota po porodu
20.5.2006 10:04:38   
Anonimen
user posted image  ja, znano. tam pri 4m se je ustavilouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lakota po porodu
20.5.2006 14:18:07   
ribica.
ja, ja, oznam to. Tako je bilo že po prvem porodu, sedaj po drugem pa tudi. Ravno razmišljam o sladoledu, čeprav sem pravkar pojedla košček čokolade in jabolko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lakota po porodu
21.5.2006 15:40:01   
Eviii
jst tudi jem vsakič, ko neham dojit... pa kile se ne nabirajo. sm pa tudi med sladkosnedimi user posted image ... upam, da me bo minilo.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: lakota po porodu
21.5.2006 18:50:03   
ninocka
Jp, med nosecnostjo ne vem, ce sem eno cokolado pojedla (pa sem drugac cokoladoholik),  tam ene 2 - 4 mesece po porodu sem pa skoz sam nutello jedla. Mnjami...
Seveda so sle kile gor user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: lakota po porodu
21.5.2006 20:01:57   
flecker1
Tudi sama jem sladkarije, pa še ponoči ne morem iti mimo omaric s sladkarijami. Ne vem odkod to...user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: lakota po porodu
21.5.2006 20:41:38   
MajaPRO
Tudi jaz sem med nosečnostjo jedla čisto normalno, brez posebnih pretiravanj, po porodu pa LAKOTA! Nisem se sicer vrgla na sladkarije, ampak sem nasplošno veliko več jedla. Kilogrami so hvalabogu šli samo dol, saj sem polno dojila (na 3 ure). Manj kot 3 mesece po porodu sem bila že na starih kg user posted image , za kar sem bila ful vesela, saj sem bila prepričana, da NIKDAR ne bom več takšna kot sem bila prej (med nosečnostjo sem pridobila 18 kg). 

_____________________________

Otrok stane največ na tem svetu. Tvojo ljubezen. Tvoje življenje.

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?