|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 7:19:41   
manu
Dobro jutro !!

Moj jedilnik danes Z: banana + kavica
K: testenine
M: jabolko
V: nekaj sladekega

Nekaj sladkega user posted image si tudi zaslužim, saj je danes tehtnica pokazala - 2,5 kkg, torej skupaj - 4 kg. Sama sem tako vesele, pa ne me vzet za prevzetnico.
Komaj čakam tudi vaša poročanja.
Lep sončen dan v celo Slovenijo
Manu
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 7:28:53   
dory
Oi,

jst sem mela vcer za kosilo beljakovine in za vecerjo sadje. Dones sem se odlocila za skrob..za vecerjo bom pa spet sadje...ful mi pase sadje...jutri pa komaj cakam spet sadni dan..sem padla cist notr...

(odgovor članu manu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 7:32:00   
Maja0505
user posted image user posted image  +1,5Kguser posted image user posted image  torej skupaj+- 0 kg.user posted image
To je pa verjetno zato, ker se nič na forum ne javljam in vas spremljam, potem pa ni tolk motivacije.

Je bla včeraj ena kolegica pri meni in je vidla tehtnico v dnevni, pa smo se tehtale, kr oblečene(kavbojke, majčka). Po videzu smo enako velike in enako "suhe", pa ima ona 5 kil manj kot jaz!!!!!!user posted image user posted image user posted image
Sej lepo, da jih ima, sam.......user posted image

Sej nisem debela, do ITM mi manjka 7 kg. Sam se jim ne morem približat tud za kg ne.
Dejte me mal oklincat. Sej vem, da se tečna, verjetno še posebej za tiste, ki imate do ITM mal več kot jaz.
LP

(odgovor članu manu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 7:50:23   
anitaz
Jutro!!!

Z:kofetek+jabolko
K: pira z gobicami
V: sladoled

Vaga pa skupaj kaže -3,8kg user posted image user posted image user posted image  

Gremo vztrajne, do konca!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 8:33:38   
Urša
Jutro!
Pri meni je -2,4kg skupno, ta teden je šlo dol torej 0,6kg. Boljš kot nič že.user posted image  Je pa res, da me je neki zaštopal in že 3 dni nism šla na WC.user posted image  Najbrž premalo vode pijem.
Moj jedilnik za danes:
Z: banana
K: špageti s paradižnikovo omako, solata
V: hruškova torta, čokolada

lp

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 8:41:31   
Tejči
Dobro jutro punce!

Danes pa spet sladko-juhejuser posted image
Jedilnik bo po vsej vrjetnosti tak:
Z: jabolko ali banana
K: pica
V. sirova potica

Torej kilce so šle dol, do danes točno -3 kg. Torej v tem tednu -1kg. Glede vode imam pa jaz tud grozen problem, ne morem je pit, pa če je ne vem kaj. Včeraj sem jo čez cel dan spila komaj 0,8 l user posted image  

Lep sončen dan vsem! 

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 8:55:32   
Teni_
Dobro jutro. Seznam bo narejen zvečer, ko se nas večina javi. Meni trenutno kaže minus 2,2 kg. V tem času sem 1. shujšala že 5, ampak se zavedam, da bo šlo zdaj malo bolj počasi dol.

Danes bo za kosilo seveda spet pica, za večerjo pa še ne vem.

< Sporočilo je popravil mojcaH -- 15.5.2006 8:56:01 >

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 9:21:14   
Pobalami
Jaz sem lažja skupno za 1,7 kg. Če bo šlo tako naprej do konca bo kar v redu. Sicer ne idealno ampak vredu.

Maja0505, če si do ITM samo 7 kg težja je to zelo vredu. Zadnje kilograme je najtežje izgubiti (pravijo, jaz tega ne bi vedela).

Danes bom jedla testenine.

Čao

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 9:35:37   
tinadvojčica
Čao!
Danes bom jedla:

Z:nič ker mi nič ne paše
K:pica z gobami
V:napolitanke oblite s čokolado

Sem hotela miške pečt ampak imam izpit pa ne bom imela časa.Glede tehtnice je pa bolj tako -2 kg.Isto kot prejšnji teden ampak se mi zdi da je sedaj resnično - 2 kg ker se mi že malo na hlačah pozna.Upam da bo naslednji teden kaj bolje.

Lep dan še naprej pa držite pesti da bom saj izpit naredila če že kile ne grejo doluser posted image user posted image !

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 9:43:33   
tejčica
Pozdravljene punce!

Prvo danes zjutraj je bilo seveda tehtanje. Vaga mi je pokazala še - 2kg, skupno torej -3kg in sem kar zadovoljna. Sploh ker sem imela že nekaj kiksov, zadnji je bil ta, da sem včeraj pozabila da je bil Š dan in sem jedla B. user posted image

Danes bodo pa spet makarončki, za večerjo pa še ne vem kaj si bom sladkega privoščila. Mogoče bom naredila gres. Je še dolga do večera...

Pozdravček!

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 9:49:15   
Nasy
evo mene, en teden za vami..pridno čakam, da me mojca vpiše na seznam..moja vagica pokazala -2 kguser posted image user posted image user posted image
kaj sem veselauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 10:37:50   
tinatona
Oj!

Meni pa ta teden ni šlo nič dol user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem se v soboto tehtala (je pa res da sem se komaj zvečer - mogla bi se pa zjutraj). Tko da MojcaH ti sporočim v soboto nov rezultat (ker nimam doma tehtnice in se tehtam pri babici).

Danes bom pa jedla:
Z:kava
K:špageti z bučkami, melancani in paradižnikom + solata
V:Sladoled (ga imam že par dni kupljenega in bodečo žico okol njega postavljenega+alarmuser posted image ) in čokolada (jo grem zdajle v Müller kupit)

LP Tina

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 10:39:24   
*pepelka*
Mojca piši isto, kot prejšnji teden -0,7 kg. Res je, da je zadnje kg težje izgubiti, res pa je tudi, da v tem krogu nisem tako pridna. Če mi uspe izgubiti še kaj toliko bolje, glavno pa je da ne gre gor

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 10:59:10   
bobek05
Z: ga pravkar jem - lubenica
K: kot vedno - nimam pojma user posted image
V: SLADICA!!!!!!!!!!!!

Mojca, jaz sem se pa danes pozabila vagat user posted image  Jaz bi rekla, da je še vedno nekje -2,5kg (hja, ta teden smo kaj precej grešili user posted image ) - je pa res, da mi po eni strani tak bolj odgovarja - počasi pa zanesljivo... Ker ko sem nazadnje po tej dieti hujašal mi je po 1,5 m vse dopismilo, zdaj pa res malo vmes grešim, vendar jem občutno manj sladkarij in junk food-a...

Jaz spet napovedujem grešenje (hujšat pa ne bom nehala!) - v soboto je na vidiku poroka (ne moja user posted image , če bi bila moja bi blo super - ker na svoji skoraj nič nisem jedla od nervoze user posted image ), v nedeljo pa piknik...

čau bau vztrajne

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 11:01:57   
ameli
Pokorno se javljam in sporočam, da sem bila včeraj gostiteljica velepiknika in posledica tega je, da ta teden nisem shujšala ničuser posted image user posted image user posted image user posted image . Ostajam torej skupno pri - 1. Saj bo. Danes bom itak zelo malo jedla, ker sem bila zjutraj pri zobarju in imam še sedaj rahle bolečine.


(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 11:38:45   
Teni_
Tako, do zdaj vse dodano. Nasy, tudi ti. Danes zvečer bom objavila, potem pa še jutri popravila, če se bo katera še naknadno javila.

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 12:52:05   
amy26
Jest sem pa mal grešila čez vikend obljubim ne bom več, vseeno je danes tehtnica pokazala skupaj -3,2 kg user posted image user posted image

Z: kava + hruška
K: testenine v paradižnikovi omaki + paradižnikova solata
V: tortica

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 13:02:05   
aisha3
Dan vsem.
Jaz sem pa grešila s polovico pice na roj. dan, pa ne morem vrjeti, da se mi je ustavilo. Ja porka dorka.

Glavno, -1 kg.user posted image

LP

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 13:51:45   
Anonimen
Tudi jaz sem se pozabila vagat, iamm pa občutek, da se mi že vsa rebra poznajo user posted image user posted image user posted image . Jutri sporočim...

Z: jabolko
m: banana
K: verjetno makaroni z zelenjavno omako
v: kremšnita user posted image

Sm pa včeraj prvič imela zvečer krizo.....čisto malo je manjkalo, da nisem šla hladilnik izropat user posted image  PA semse nekako zamotila. Do sedaj...danes je moj 7 dan se nisem niti enkrat pregrešila.
Opažam pa, da pri rolanju nimam več toliko moči..... Bomo videli, kako bo danes na badmintonu user posted image

(odgovor članu aisha3)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 13:54:34   
al1*
navljub grešnemu vikendu -0,5 kg.

Danes pa pica, za večerjo pa sladoled.


_____________________________

lp


(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 15:24:55   
dory
Mojca moja mene ne pozab dat na seznam...pomoje sem bla izmed vseh vztrajnih tukej najbolj skepticna,ce mi bo dieta ratala pa sem sama nas sabo grozn presenecena...sicer si kak dan prilagodim, tako kot vcer in danes recimo, ampak drzim se pa...torej meni je slo -4...torej definitivno vztrajam naprej :)

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 16:06:45   
CosmoGirl
Hello! user posted image

Z: banana, kava
K: testenine s paradižnikovo omako, solata
V: neki sladkega... verjetn kr neki keksov user posted image user posted image

Tehtala... in ja ... tut ta teden je šlo dol... sam 0,5kg, ampak sm zadovoljna... sam da gre user posted image user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 16:42:59   
rubin
Pozdravček vsem,

jaz sem se pa danes tehtala že zjutraj in je šlo skupno dol 2,9 kg. Čisto malo mi še manjka pa bo šestica na vagi. Kako se je veselim. user posted image
Sem pa opazla, da sem nekam brez moči, ko grem tečt. Upam, da je to samo trenutno in se bo popravilo.

Moj jedilnik danes:
Z: 1 jabolko
K: peresniki z zelenjavno omako
V: jagodna torta


Lepo se imejte in uživajte danes zvečer ob user posted image . Dober tek.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: VZTRAJNE 15. dan - OH
15.5.2006 16:45:35   
Teni_
Aisha3, pri tebi mi ni ravno jasno. 1 kg od prejšnjega tedna ali 1 kg vse skupaj?
 

(odgovor članu CosmoGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?