|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slikanje v vrtcu
15.5.2006 17:31:03   
Anonimen
Vzgojiteljice in tudi mamice...prosim za mnenje.
Lahko prosim vzgojiteljico, da naredi dopoldne nekaj slik  našega lumpija v skupini (pri igri, na igrišču, pri kosilu....) z našim fotoaparatom? user posted image  
Ne bi bila rada vsiljiva in je ne bi obremenjevala, ampak tako rada bi imela nekaj sličic iz življenja našega lumpa v vrtcu.

Tako bi ji zjutraj pustila fotoaparat in ko bi se spomnila, bi nekajkrat slikala.

Kaj pravite?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slikanje v vrtcu
15.5.2006 19:27:11   
sašaš
Oj!

Zakaj pa ne!? Vprašaš lahko, ane? Jaz sem vzg. in bi takšni želji starša ustregla. Samo, če bi se vsi starši takole spomnili...user posted image

Jaz jih med letom slikam s svojim fotoaparatom, ob koncu šol. leta pa mi starši prinesejo CD (kdor želi) in jim dam vse slikice gor! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slikanje v vrtcu
15.5.2006 19:54:41   
Marogica
Meni se zdi super ideja, na žalost se na to nisem nikoli spomnila. Najbolje je, da vprašaš vzgojiteljico, saj ne bi smela imeti nič proti.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slikanje v vrtcu
15.5.2006 20:10:14   
tt79
To lahko kamot narediš...Tut js ponavadi celo leto fotografiram otroke, starši pa mi 3x letno prinesejo cd in jim slike naložim.

Vprašaj vašo vzg. če tudi ona to počne- morda ji boš dala tudi idejo!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slikanje v vrtcu
15.5.2006 20:31:40   
bskrle
Pri nas to naredijo same od sebe, zapečejo na cd in dajo za domov, v drugi skupini pa so posnele video, slike smo pa naročili.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slikanje v vrtcu
15.5.2006 21:26:49   
Anonimen
jaz ga dam za rojstni dan, da mi poslikajo. in če pri nas to naredijo brez problema, potem povsod.user posted image

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slikanje v vrtcu
15.5.2006 22:54:55   
lučka 25
Tudi mi smo dogovorjeni s starši, da fotografirava otroke pri vseh pomebnih dogodkih in prav tako pri dnevni rutini (hranjenje, umivanje zob, počitek), nato pa jim slike zapečeva na CD. Mislim, da ni starša, ki si tega ne bi želel. Seveda pa so predhodno vsi podpisali izjavo, da to dovoljujejo, kajti to zahteva zakon (varovanje otrokovih pravic, zasebnosti).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slikanje v vrtcu
15.5.2006 23:15:01   
KODA
Tudi pri nas so lansko leto dobili CD-je.Lep spominček je to.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slikanje v vrtcu
16.5.2006 13:00:55   
Anonimen
Ok, hvala za mnenja.user posted image   Bom vprašala vzgojiteljico in jo prosila.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
VIDEO: Odvajanje od plenic v treh dneh
video
Odvajanje otroka od plenic je lahko stresno in zelo utrujajoče. Tale mamica pa je našla odlično rešitev. Preverite!




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?