|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še kdo danes tečen???
24.5.2006 16:20:07   
mml
Ufff...ne vem ali je to vreme ali kaj drugega, ampak naša user posted image  je danes prava tečka. Nič ji ni prav, ne bi bila na tleh, ne bi bila v naročju user posted image , skratka ves čas nerga in dela "mmmmmmmmmmmmmmmmm", kot izraz totalnega neodobravanja.
Sicer je popolnoma zdrava, nahranjena, previta...tako da upam, da ji manjka samo sonček in sprehod. Je še pri kateri danes tako????

Me resnično veseli, da bo jutri spet sonček in bova lahko zunaj.



_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 16:21:01   
Lunca1
Naša je naspidirana 200 na uro, tako da sem jaz tečna. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 16:21:51   
Jessy
Še eni, ki danes tečnarimo! user posted image  Pa kako se taki dnevi vlečejo! user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 16:31:16   
Dadi
Mi smo že iz ta hujšega upam za danes. user posted image Ko sem kuhala kosilo za moja dva sončka se je Klara skoz jokala in vse ji je bilo narobe....me je glih tašča vmes klicala pa sem rekla da mamo muziko. No ko sem ju nahranila sem jih pa spat dala in zdaj je čisto druga pesem.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 16:31:52   
arielca
Jaaaaaaaaaaaa!!! Brina je sitna kot driska user posted image . Očitno so decembrski user posted image  vremensko občutljivi in neskončno uživajo na sončku!

Naj vam hitro mine današnji dan.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 16:42:11   
soncicaT
Naš je bil pa včeraj - jok skoraj cel dan - pred dežjem..

Danes pa bolj ali manj panča.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
24.5.2006 17:04:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mml)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 17:09:09   
tinkamiška
Jutri je smotana luna! Jst sem tečna, Iza pa je danes spala čez dan dve uri skupaj, kar je čisto nenavadno. Upam, da bo ponoči spala, ker je danes celo noč nekaj stokala, jst sem jo pa obračala iz enega boka na drugegauser posted image Je pa res, da jadar sije sonček je tista taprava, kadar pa dežuje je pa bolj cartek in jo je treba ves čas motivirat...

No, za sebe vem, da luna naredi svoje, upam, da se ji bo Iza izognilauser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 17:15:16   
monja79
Ja, naš je tudi danes katastrofauser posted image . Kar naprej en sam jok in stok. Pa ne spat, pa ne jest, pa sam jokat in sitnarit. Groza. Sploh ne vem, kaj mu je, in kaj naj še naredim. Pa že včeraj je blo bolj tako. Se mi zdi, da vplivata vreme in lunauser posted image . Naš je drugače ful dobrovoljček, tako da je tole nekaj čisto neobičajnega in zelo čudnega. user posted image


(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 17:40:46   
2ursae
user posted image user posted image  naš isto. Dopoldne sitkan, pol je pa spal 3 ure (drugače zalegne za 1-2 uri). Pa se je zbudil spet tečen user posted image  in tako razpoloženje se vleče že celo popoldne. Pa, roko na srce, pri takelem dežju je tudi moja volja bolj v podnu.

Takile dnevi so mi kar muka ...

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 18:01:51   
KODA
Naš tamali sitnari že od kar smo domov prišli.Nič mu ni prav.Pa z ničemer ni zadovoljen.user posted image user posted image
Bo bolje.S tem se tolažim....

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 18:05:58   
trdozimc
Sitni včeraj, danes veliko spimouser posted image !

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 18:10:12   
mojčika
Pri nas je bilo tudi tako, potem pa smo se dvojno blekli, kengurujček gor, marela in ven. Dvakrat po 1 uro, bilo nama je lepo..., se ne dava temu skisanemu vremenuuser posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 18:50:58   
natalia
živa groza!!! nič ji ni prav!!user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 19:01:21   
Maleal
Joj naš user posted image  je tudi turbo tečen,dan se mi že ful vleče poleg malega tečkota.Se tolažim da bo jutri sonček,da boma več veni.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 19:41:45   
Valeri
tudi pri nas nekaj ne štima; vreme, luna,...user posted image , ker drugače ni panike, je priden, se naveliko igra, lepo spi, danes pa smo vstali že ob 04.30. in čez cel dan je spal samo 30 min. user posted image  
Sicer je bil, glede na malo spanja nenormalno razpoložen, cel dan ga je sam smeh in vriskanje, zdaj pa že sladko spi. Upam, da bo zjutraj malo dlje potegnil.  

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 19:55:11   
tina104
Naš že tudi velik del dneva sitnari in to samo zato, ker nismo zunaj. Kako to vem? Ko sva šla na balkon je bil super dobre volje, zdaj sta z atijem šla na sprehod in res toliko veselja danes še nisem videlauser posted image .

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Valeri)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 21:23:00   
bobek05
mml, naš tudi... user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Še kdo danes tečen???
24.5.2006 21:44:01   
Bonnie_RR
Ja, danes je res zgleda tak dan, ker je moj tamali tud nekaj tečen. Se mi zdi, da sploh ne ve, kaj bi sam s seboj. Je zaspan, pa ne bi spal. Je lačen, pa ne bi jedel. Se bi nosil, pa se spet ne bi nosil. Bi imel dudo, pa jo takoj spet ven vrže. user posted image Groza res! Je prvič takšen, zato sem jaz še toliko bolj izmučena zraven, ker tega nisem navajena.

Upam, da bo takšnih dni čim manj...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dotik vpliva na dojenčkov genetski zapis
Objemi, poljubčki, nošenje po rokah in nežnost, ki jih starši nudimo svojim dojenčkom, jim ne daje zgolj občutka varnost...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?