|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   starostna obdobja
12.6.2006 22:36:25   
KIRA
punce, rabim mal razlage - če kera zna...
v izračunu za vrtce sem kar tako iz firbca sprobavala, kolk stane vrtec. pa mi ni jasno - kaj so ta starostna obdobja - od kerega do kerega leta pade otrok v katero obdobje....
tam poleg ni razlage za starostna obdobja, drugje pa tud ne najdem....

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: starostna obdobja
12.6.2006 23:27:56   
Anonimen
Mislim, da gre zadeva kar po letih. Najprej so najmlajši (jaslice) in tako naprej do šestega leta. Izračuna pa nisem pogledala. Si še ne upam. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: starostna obdobja
13.6.2006 7:23:27   
Lumpi
Jasli od 1-3 let
vrtec od 3-6 let

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: starostna obdobja
13.6.2006 10:52:12   
BarbaraO
Po zakonu o vrtcih naj bi bili le 2 starostni obdobji (tako kot ti je navedla Lumpi). Kaj pa to pomeni pri plačilu vrtca, je pa drugo vprašanje. Sama sem postavila malo bolj razširjeno vprašanje v forumu VRTEC, ker sem trenutno v poziciji, ko čakam, za katero starostno obdobje bom morala plačevati od septembra oz. novega leta dalje (hčerka je sedaj 2. leto v jaslih, sredi januarja pa bo dopolnila 3 leta). Menda, da otrok ne pade kar avtomatsko v višje starostno obdobje (kar se plačila tiče), ko dopolni 3 leta. Zaenkrat še raziskujem, kakšne možnosti obstajajo, ker nikakor ne bom pristala na plačevanje jasli do skoraj 4. leta starosti!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: starostna obdobja
13.6.2006 12:48:13   
KIRA
Hvala punce. Mi je sedaj malo bolj jasno. komplicirano, ni kaj. pa drago. user posted image

barbara O: a si ti moški???? zato ker maš tist znakec s puščico poleg tvojega imena... (sprašujem zato, ker si v tvojem odgovoru sama o sebi govorila kot o ženski...)
drgač pa hvala tud za tvoj odgovor... user posted image

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: starostna obdobja / razredi
13.6.2006 12:50:40   
KIRA
še eno vprašanje - kaj so pa ti razredi  (od 1 do 8)?????

a mi lahko kera razloži še to???? pliiiiiis.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: starostna obdobja / razredi
13.6.2006 13:01:35   
Anonimen
Kira, verjetno misliš še plačilne razrede.
Torej - 1. razred je najnižji, 8 pa najvišji, če daš vlogo za znižano plačilo vrtca.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: starostna obdobja / razredi
13.6.2006 13:07:51   
KIRA
aha. kako pa vem v kerem sem????
jaz recimo sem brezposelna - a na porodniški. mož pa ima službo. kaj zdaj šteje???? oboje ali eno ali drugo ali nič ali kako???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: starostna obdobja / razredi
13.6.2006 13:20:49   
Anonimen
Ko boš oddala vlogo na občino, boš čez nekaj dni domov dobila sklep o tem, v kateri plačilni razred spadaš. Se pa računajo vsi prihodki družinskih članov za preteklo leto - itak daš k vlogi fotokopijo odločbe o dohodnini.
Glede na to, da si brezposelna-na porodniški in da imaš dva otroka, po moje ne boš v visokem plačilnem razredu.
Seštejejo namreč tvoj in možev bruto prihodek za preteklo leto in delijo z družinskimi člani. Glede na to, koliko sit pride na vsakega družinskega člana, te uvrstijo v plačilni razred. Mislilm, da so ti procenti bruto dohodkov in pl. razredov napisani nekje na navodilih pri vpisnem listu user posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: starostna obdobja / razredi
15.6.2006 22:00:14   
KIRA
hvala kristina. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?