|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test
29.5.2006 15:24:15   
ancka1
Živjo!
Ker sem bila neučakana, sem šla včeraj delat test (sicer 2 dni pred predvideno M). Firbec me je pač matral.
Zadeva pa je sledeča: na trakcu Baby check se je območje "prave" črtice bežno, komaj opazno obarvalo, vendar vseeno vidno. Danes pa sem poiskusila še CB, ki ni pokazal ničesar.
Ali na obarvanje lahko vpliva še kaj drugega?
Morda katera ve, ali kateri izmed testov, ki so v ponudbi pokaze prej kot ostali?

Hvala za kakršenkoli odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test
29.5.2006 17:05:40   
jasnika
men je prvo pokazal baby check pol romed in na koncu cb, naredi še enega-test mislim pa boš vedela na čem si al pa počakaj do neprihodauser posted image , men nje bc pokazal 2 dni pred predvidenouser posted image , tako da,...

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test
30.5.2006 0:32:42   
KODA
Ponovi test,.čez nekaj dni.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test
30.5.2006 9:19:22   
Azaleja
Jaz sem tudi mnenja, da test ponovi čez par dni.
Držim pesti...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test
31.5.2006 14:02:38   
urskas
Punce,
vsem želim čim krajše trenutke pri čakanju.
sama sem na istem upam da kmalu učakamuser posted image .

LP 

< Sporočilo je popravil urskas -- 31.5.2006 14:08:44 >

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test
31.5.2006 17:18:46   
Natka1
Drage punce,

sem se odločila, da se vrnem med vas... po dolgem času....
Morda se me katera še spomni.

Moje izkušnje z BC so bile sicer kar dobre, boljše kot z Romed. user posted image
Upam, da ti bomo lahko čestitale za user posted image user posted image user posted image .
Natka

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?