|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Luštne trenirkice - kje?
9.6.2006 8:56:23   
viv_
Naša tamala gre v vrtec najraje v trenirki. Jeseni sem ji kupila take luštne v CA, pa zraven so imele še majčko z dolgimi rokavi. Res fajn! Zdaj so ji že skoraj premajhne, pa me zanima, kje bi dobla kakšne luštne trenirkice, velikost recimo 98/104, pa Championa ne bi, ker za v vrtec gurat in vsak dan prat mi je škoda dajat po 10 ali več jurjou?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Luštne trenirkice - kje?
9.6.2006 9:04:16   
Anonimen
Jaz spodnji del kupim vedno enak za Tiborja, v H&M, ker ima spodaj patent in so malo stisnjene in to mi je pri fantovskih všeč in praktično. Ampak trenutno vsaj fantovskih nimajo. Imeli so trojne kosmatene, zdaj pa tudi teh ni več.
Potem bi šla jaz opogledat še v Zaro, morda se kaj najde.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Luštne trenirkice - kje?
9.6.2006 9:04:25   
Anol
Živ,

Včasih so imeli luštne v SU-SU - ju v Dravljah, ampak že dolgo nisem bila tam, nameravam pa tja v prihodnjem tednu. Prilagam link, kjer boš najdla točno lokacijo http://www.susu.si/kdo.htm.

Anol


_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Luštne trenirkice - kje?
9.6.2006 9:07:53   
ronja5
 
V bistvu sem ti hotela samo user posted image , ker pupo oblačiš v trenerke za v vrtec.
Vsak dan opazujem uboge pupike v krilcih in oh in sploh štunfkih, ki nebogljeno stojijo pred igrali v vrtcu. Pa kaj razmišljajo njihovi starši? Da so obešalniki za lepe cunjice al kaj?! Matr me to prav jezi.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Luštne trenirkice - kje?
9.6.2006 9:21:17   
asso
Naša ima od rojstva skoraj non stop trenirke, ker se mi zdi, da je v tem najbolj komot. No, če gremo kam tako na sprehod, ali kam drugam ji oblečem tudi kaj "lepšega", ampak večina so v uporabi trenirke.

Lahko ti samo povem, da jih veliko dobiš v Italiji, če greš kaj "mimo" jih boš dobila veliko izbiro.

Jaz kupujem za doma večina samo spodnje dela (po cca. 6€) imam pa jih tudi veliko v kompletu (za cca. 14€ - nekatere malo manj, druge malo več)... in to zelo dobre kvalitete...

Pri nas žal ti ne vem svetovati kje bi lahko kaj dobila.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Luštne trenirkice - kje?
9.6.2006 9:26:45   
beti 1
Viv, ena mi je pred kakšnim mesecem, ko smo imele podobno debato, rekla, da imajo veliko izbiro v Pikapolonici na Rudniku v Ljubljani, samo ne vem če jih imajo še.
Če odkriješ kakšno dobro štacuno se močno priporočam, Žiga je tudi daleč najraje v trenirki, pa zlo fensi se mu zdi, če je komplet.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Luštne trenirkice - kje?
9.6.2006 9:27:02   
san
V h&m-u, pa v Emporiumu se včasih kaj najde, pa tudi v Zari.

Lp, S.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Luštne trenirkice - kje?
9.6.2006 9:27:44   
viv_
ronja5 - sej, tamala je bolj pametna kot mati user posted image user posted image  Jaz bi jo že kaj naštimala, pa se zadnje čase ne da... Ona bi trenirko in konec! No saj, je res najbolj komot...

Isto je s čevlji... Od bratranca je podedovala ene zgurane NIKE superge in so zakon. Samo še to nosi...

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Luštne trenirkice - kje?
9.6.2006 9:31:42   
KODA
Trenirke ali kavbojke,so mi zakon za vrtec.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Luštne trenirkice - kje?
9.6.2006 10:20:52   
Anonimen
Mi jih kupujemo v Turbo Limaču na Hrvaškem.

100% bombaž, v kolekciji je več različnih modelov hlač, majic, zgornjih "jopic", cena za hlače je 30 kun. Če greste kaj na morje na Hrvaško, poglej user posted image  user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Luštne trenirkice - kje?
9.6.2006 11:24:35   
viv_
O Mič hvala... Smo veliko v Puli, bom pogledala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Luštne trenirkice - kje?
9.6.2006 12:34:59   
A-N-J-A
Jaz naši vse kupim v Benettonu,ker je suha pa dolga in ji njihov kroj odgovarja.
Zadnjič sem glih kupla trenirko,cel komplet za 5300 sit.Je pa zgorni del na zadrgo in BREZ kapuceuser posted image .

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Luštne trenirkice - kje?
9.6.2006 12:54:16   
Anonimen
upssss...sem površno brala tvoj post...

Da se popravim:
30 kun so do številke 86, za naprej cene ne poznam. Imajo pa tudi večje številke, nečakinja kupuje za 12 let (pravi, da je "poceni")  tako da bi morali imeti tudi tvojo številko user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Luštne trenirkice - kje?
9.6.2006 22:33:15   
Olivija
Naša Ana sicer nima rada krilc user posted image .Vem pa, da od parih prijateljic hčerkice prav želijo biti v oblekicah ali krilcih. Mogoče bo pa Julija drugačna.


Meni osebno pa mama ni nikoli oblekla trenirko za v vrtec ali šolo, pa sem ravno tako plezala po igralih, če je volja se vse da user posted image , so pa pač kdaj žabice strgane. Pa enkrat sem ene nove čevlje uničila na toboganu. Ampak ona je imela pač tako filozofijo, tako da se jaz še zdaj zelo težko spravim v trenirko (razen, če grem tečt).

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Luštne trenirkice - kje?
10.6.2006 12:55:13   
dory
Jst sem mu jo kupla v H&M, sem jih pa dons zjutri gledala v championu ful lustne :)

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Luštne trenirkice - kje?
10.6.2006 13:50:55   
jasnika
ronja5 in kaj je po tvoje narobe, če gre punčka v krilu v vrtecuser posted image user posted image user posted image
moja gre ful rada v krilu al pa v obleki in ji je čist komot, seveda pa gre tud v hlačah, trenerki
ČE OTROK NEBOGLJENO STOJI MED VRATI DVOMIM DA JE ZATO KRIVO KRILOuser posted image
malo si se prehitela z tvojim razmišljanjemuser posted image

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Luštne trenirkice - kje?
10.6.2006 13:57:02   
Anonimen
js pa mojo najraj oblačim v bombažne hlače pa majčke, ne prov trenerke k se mi za zdele zdijo kr prevroče. hlače dobiš recimo v hmju...na tak princip kukr jih je mela zanč mirna na gibiju iz merkatorja recimo. se mi zdi najbl fajn da se otrok lohk giba neovirano. men grejo ful na jetra razne kavbojke in njim podobne hlače k se še prepognt ne more normaln. za sem pa ke če greš kam na leuš že za v vrtec pa doma valat so pa bombažne jazz pants tabolš!

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Luštne trenirkice - kje?
11.6.2006 0:06:39   
Anonimen
Jst sem mela za v vrtec vse drugo, samo trenerk ne, ker jih nisem marala in jih se danes ne (raje te jazz hlace al karkoli pac je) in sem se tut v oblekcah v peskovniku igrala, res pa je, da nikol nisem marala se lih valjat po tleh, ker mi ni blo do tega, da bi bla vsa umazana. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Luštne trenirkice - kje?
12.6.2006 13:29:00   
PETRA-26
Evo, jest našemu frkolinu kupujem trenirke samo v Čarmanu na Trati, ker so res fajn ( bombažne ) in še ful poceni ( spodnji del je npr.1500 sit )....za po tleh drajsat mi je res škoda dat velik denarja. Za punčke imajo noro izbiro, za fantke malo manj, ampak se vseen najde kaj pametnega. pri nas velja sistem "peri i nosi ", tko da so trenirke skoz v pralnem stroju in sušilcu, pa so še vedno fajn.....user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Luštne trenirkice - kje?
12.6.2006 14:21:21   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: teja.

Jst sem mu jo kupla v H&M, sem jih pa dons zjutri gledala v championu ful lustne :)


teja., v championu sem gledala so po 15.000 Sit, tok pa ne dam. Mi je pa 2 mač!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?