|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko poje vaš dojenček
9.6.2006 13:48:50   
mufi
Punce, mamo dojenčka starega en mesec, v enem mesecu je mali zrastel za 8 cm in pridobil  kilo dvesto. kolk so vaši mulčki zrastli? tamauc je samo na Novalacu AC1 proti krčem in pije  na dve uri po 100 do 120 ml. kako je to pri vas?

uživite!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko poje vaš dojenček
9.6.2006 14:00:57   
Mateja82
Naša je zrastla za 7 in pol  centimetra, zredila pa za kilogram. V prvem mesecu je jedla zelo različno od 30ml včasih pa jih je pospravla 150ml.. Uglavnem na dan je pojedla povpečno 530- 630 ml enkrat pa ji je uspelo  celo 745ml - kam jih je pospravla nimam pojma.user posted image
Nima nekega rednega termina hranjenja, je takrat ko ji zapašeuser posted image  zato ima tud več obrokov na dan 8-9. Še zdaj ko je stara 3 mesece. Nimam pojma kako jo naj navadim na večje in bolj redne obroke??

(odgovor članu mufi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko poje vaš dojenček
9.6.2006 14:04:26   
Anonimen
Prvi mesec ca. 800g, naprej pa 1 kg.

Koliko je pa pojedla v ml, pa pojma nimam....

(odgovor članu mufi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko poje vaš dojenček
9.6.2006 14:11:50   
mufi
ja , seveda so razlike med malčki. sem šla nazaj po forumu gledat koliko pojedo drugi dojenčki in vidim, da je naš mali čist normalen. ampak kako ma lahko takšen bioritem, da ga je treba nahranit  točno na dve uri? kot bi imela malega sprogramiranega robotka. in tole hranjenje na dve uri me ponoči pomalem ubija. juhej, bo že.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko poje vaš dojenček
9.6.2006 18:29:04   
mojčika
Mi jemo po malo okrog 70 ml največ pa smo dva meseca in malo čez stari, zato po večkrat, zdaj, ko ima zamašen nos, se ponoči pa še tolažimo, ker se ustraši, če ne more dihat.
No hotela sem to reči, meni je bila prvi mesec tudi sila, pa še popoldne nisem mogla zaspati, zdaj pa sem generalno kdaj tako utrujena, da tudi popoldne kinknem z njo, a mi ni več tako hudo, telo se navadi, psiha tudi. Najbolj pa pomaga sveži zrak in čokolada za zajtrk user posted image , ni hec, danes sem bila bolj kot ne celo noč pokonci, ker se je tako dušila, brez čokolade ne bi mogla biti na nogah, tudi kava ni pomagala. Jaz pravim, mi smo veliki in tudi veliko zdržimo, saj smo srečne mamice, a ne...

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu mufi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko poje vaš dojenček
9.6.2006 21:49:39   
natalia
1.mesec na cca. 3 ure  od 80 ml - 125 ml. zrastla je za 5 cm, zredila za 900 g.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko poje vaš dojenček
9.6.2006 22:22:35   
flecker1
1.mesec 80-110ml, sedaj je stara 2 meseca popije pa 140-150ml. 

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko poje vaš dojenček
9.6.2006 22:59:20   
Katrin
Midve sva se prvih 6 mesecev le dojili, tako da ne vem, koliko je količinsko popila na obrok.
Zredila se je za 600 g in zrastla 2 cm user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko poje vaš dojenček
10.6.2006 20:15:39   
Bonnie_RR
Moj user posted image je v mesecu in pol zrastel za 6 cm in se zredil za kilogram.

Prvi mesec je jedel 80-100ml/obrok, zdaj pri skoraj 4 mesecih pa poje pribl. 150ml/obrok (zadnje dni samo okrog 130ml). Je pa že od rojstva nekje na 3-4 ure, razen ponoči.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko poje vaš dojenček
12.6.2006 13:39:38   
jasnica
Moja več kot 70ml ni spravila vase, na tri ure ali še več, ponoči je jedla samo enkrat. Prvi mesec je zrastla 6cm in se zredila za 815g, glede na to da je malo jedla je lepo napredovala.

_____________________________

Rebeka je najlepše kar se mi je zgodilo v življenju!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko poje vaš dojenček
12.6.2006 13:41:01   
jasnica
Zdej je stara skor 4 mesece, pa je njena količina povprečno 120 ml na 3-4 ure. Malo poje in pridno raste!

_____________________________

Rebeka je najlepše kar se mi je zgodilo v življenju!

(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko poje vaš dojenček
12.6.2006 13:44:54   
Anonimen
naša mija zdej pri dobrem mesecu poje cca. 140 ml na 3 ure. zredila se je pa skoraj kilo in pol. kolk je zrasla pa ne vem ker še nisva imeli posvetovalnice

(odgovor članu jasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko poje vaš dojenček
16.6.2006 17:21:33   
petka
Naš je star nekaj čez 1 mesec, zrasel je 7cm in zredil ze nekaj več kot 1,5 cm.

Papca le Aptamil 1, na cca 3 ure 130 ml, ponoči spi 6-9 ur, tako da poje nekje 6 takih obrokov.

_____________________________





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?