|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trikolesnik
1.6.2006 22:43:33   
Alina_alin
Katerega kupiti?
Vem, da mora biti ročaj za potiskat.  Kaj pa tista ograja, da ne more otrok ven - je priporočljiva ali je samo nepotrabna "navlaka"?
Poznam iz Spara, Pikapolonice (kataloga).
Kupujemo za 1.rojstni dan...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trikolesnik
1.6.2006 23:38:37   
Urška*
Ojla!

Ko smo mi kupovali, sem sprva definitivno hotela takšnega, ki ni načičkan(raznorazne muce, pa kužki, pa sama plastika,...), hotela sem nekaj takega, kot je npr.Hauck-ov. Samo potem pa nisem nišla nobenega takega, ki bi bil po mojem okusu in bi še imel varovalo(ograja, da ne pade ven, ali pa pas, da ga lahko prepasaš), poličko za noge ter, da ko ga potiskaš, da lahko obrneš palico levo in desno, da ga ni potrebno na zadnja kolesa dvignit in obrnit levo-desno. Upam da veš kaj mislim. No, nazadnje pa smo se odločili za takega:
http://www.enakupi.com/zaotroke/police_slike/tricikli/velike/20506-2_velika.jpg
samo da je naš zeleno moder. No, mali ga obožuje.

V glavnem to je bilo pri meni poglavitno da ima tricikel.

user posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trikolesnik
1.6.2006 23:46:34   
pravljica
ja, urška, se spomnim ko si iskala :) a za tega ste se potem odločili...meni tudi takšne varjante niso všeč in tudi ne najdem nič kovinskega in nenačičkanega s temi lastnostmi - najbolj podoben je še rolly toysev iz BC...je frajerski in pozneje uporaben, nima pa ograjice (ima pas), nima poličke za noge, niti z ročajem se ga ne da usmerjat (se pa blokirajo pedala)...mah, ne vem, verjetno bo še kaj takšnega edina rešitev tudi za nas user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
2.6.2006 7:42:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trikolesnik
2.6.2006 10:02:54   
Geja
IZVIRNO SPOROČILO: Urška*

Ojla!

Ko smo mi kupovali, sem sprva definitivno hotela takšnega, ki ni načičkan(raznorazne muce, pa kužki, pa sama plastika,...), hotela sem nekaj takega, kot je npr.Hauck-ov. Samo potem pa nisem nišla nobenega takega, ki bi bil po mojem okusu in bi še imel varovalo(ograja, da ne pade ven, ali pa pas, da ga lahko prepasaš), poličko za noge ter, da ko ga potiskaš, da lahko obrneš palico levo in desno, da ga ni potrebno na zadnja kolesa dvignit in obrnit levo-desno. Upam da veš kaj mislim. No, nazadnje pa smo se odločili za takega:
http://www.enakupi.com/zaotroke/police_slike/tricikli/velike/20506-2_velika.jpg
samo da je naš zeleno moder. No, mali ga obožuje.

V glavnem to je bilo pri meni poglavitno da ima tricikel.

user posted image



Mi imamo tudi takega, le da modre barve in smo zelooooo zadovoljni. Ograjo pa jaz kar priporočam !!! Trentuno pa je v Pikapolonici v akciji... user posted image

čau,čau
Geja

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trikolesnik
2.6.2006 10:15:17   
sanasan
jaz sem lani mali par mesecev pred 1.rojstnim dnevom kupila enega v pikapolonici (v akciji je bil okoli 8.600), spredaj ima neko čudno kroglo z letalom, ki se mu prižigajo lučke, ko igra glasba (jaz doma včasih kar ven vzamem baterije, je pa res, da se z njim še vedno zelo zamoti...)... ograjica mi je prav prišla, pa sedež je oblečen z nekim pralnim blagom, meni je to fajn, ker je kar komot in se mala včasih kar malo zlekneuser posted image  , poličko za noge sem pa letos že odmontirala... vzela sem ga zaradi udobnega sedeža in dveh košaric (ena spredaj in ena zadaj), je fajn, ker lahko notri spravim njeno kramo, ko greva na igrala, trgovino ipd.

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:08:02   
anckabancka
Sanasan, a misliš tale tricikel?
user posted image

A ima kater mogoče tegale, iz Sončka?
user posted image

Tudi jaz še iščem primeren tricikel za prvi rojstni dan...user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:12:36   
Anonimen
Zdajle sem ravno iz kranjske pikapolonice in sem videla en trikolesnik, ki ni bil čisto nič kičast. Normalen srebrn s plastičnim sedežem, malo bolj širokim, palica pa vem, da je bila proti vrho prepognjena, se jo izgleda da nekaj nastavljat. Sicer nisem vidal, če se da balanco obračat, ampak po moje bi se moralo, ker čisto enostaven pa ni.

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:13:34   
anckabancka
U, tale iz baby centra je lušten, pa še v akciji je (8490 sit) in kovinski...
.user posted image




(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:15:24   
anckabancka
Splišni, a je imel tudi oporo za noge in ograjico okrog sedeža?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:15:32   
sanasan
ja, anckabancka prav takega, samo, da ga imamo bolj v roza-rdeči barvi.... pazi na cene! lani je bil popolnoma enak brez navodil! v bc za okoli 4.000-5.000 DRAŽJI!
aja, tega se lahko spremeni tudi v gugalnik, tisti ročaj obrneš nekako navzdol...moja še vedno (19m) še vedno sfulom uživa!
aja, ker lani poleti še ni bila stabilna, sem jo za na sprehod kar rahlo s plenico privezala na sedež...

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:17:50   
sanasan
aja, te dni se pa spravljam, da ji bom odmontirala še ograjico, ker hoče ves čas doma sama se vozit po stanovanju

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:20:51   
anckabancka
Aja, a potem se dajo te palice zadaj odmontirat, da se lahko otrok sam vozi? user posted image

Nimam prav dosti izkušenj z bolj "modernimi" igračami...user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:25:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Splišni, a je imel tudi oporo za noge in ograjico okrog sedeža?


Joj, a veš, da ne vem. Grem gledat, če ga bom kje na netu našla.

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:26:31   
sanasan
aja, alina-alin, meni je ograjica prav prišla, ker pri 8-9 mesecih še ni bila čisto stabilna med vožnjo, pa fajn je tudi po eni strani sedaj, ker mi npr. ob cesti ali v trgovini ne more ven uit...moti pa me sedaj to, ker moraš, če hoče otrok sam se usest ali dol it odmonirat ograjico, le-ta se lahko potisne navzgor, ampak potem bolj slabo sediuser posted image  ... torej z ograjico, moraš otrok prijet in ga posadit ali ven vzet...to je poleg tistega groznega letala (vsem tamalim je pa sfulom všeč, kto tudi glasba, ki začne igrati, ko pritisneš na gumb, moja je na začetku po cel dan pritiskala user posted image ) edina stvar, ki me moti...

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:28:40   
Anonimen
Zdaj pa se mi res zdi, da možno, da je bil tale. Tas pa nima res nič od  potrebnega, le palica se mu pri vrhu izgleda regulira.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:29:41   
sanasan
tisto palico lahko odmontiraš, prilagajaš višino, ta ima celo na koncu nek trakec za katerega lahko primeš oz.držiš, da ti ne uide....meni se zdi kar praktično, ker ga, ko se začne sam vozit, na hitro zagrabiš...iz varnostnih razlogov se mi zdi boljše, ko se otrok enkrat začne sam vozit...

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:31:23   
Anonimen
Tale pa najbrž ima vodilo za balanco, pa ni kičast. Nima pa za noge, to pa res.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:32:15   
sanasan
mislim na tistega modrega zgoraj

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:49:32   
Anonimen
Anckabancka, tisti iz BC je prav dober. Mi smo imeli podobnega, le pač v drugi izvedbi (tigeruser posted image ) in nam je služil kakšno leto in pol, pozimi in poleti, voziček je odpadel kot knof od gat.
Pa saj v bistvu ni važno, kakšno je kolo na izgled, važno, da otrok uživa.user posted image

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:51:30   
anckabancka
Splišni, luštkani so, samo naš potrebuje še malo dodatne opreme zraven, je še bolj pri tamalih kolesarjih. user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:54:39   
anckabancka
Ja, verjetno bom  kar tega iz BC naročila, Mi je medo PU všeč, ki sedi na balanci, pa ni tko hudo kičast.user posted image

Ša vedno ne vem, a se palica da pri vseh triciklih stran vzet?user posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: trikolesnik
2.6.2006 12:56:40   
Anonimen
Ja, se jih da, pri vseh.

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: trikolesnik
2.6.2006 13:09:14   
anckabancka
Super, hvala Spilšni!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: trikolesnik
2.6.2006 22:22:14   
Urška*
Pravljica, je za tega smo se odločili. Kaj češ, saj navsezadnje je glavno da otrok uživa, ne pa kaj je nam mamam všeč. a ne? No, jaz sem se tako potolažila.user posted image  Ne, res, Žan ful uživa v njem. Sporoči, ko boste našli tricikel. Pa veselo iskanje še naprej.user posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?