|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Divje meso ob šivih
20.7.2006 12:20:30   
SAJA
ali se je še kakšni od vas naredil  divje meso ob šivih in ste šle žgat,ali je kaj bolelo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Divje meso ob šivih
20.7.2006 12:29:54   
srki
 
Divje meso je imel Aljaž in sicer mu je začelo rasti iz popka, star je bil malo več kot mesec dni. Šli smo žgat, mali ni niti pisnil, čeprav sem se bala da bo jok, ker to baje boli. No, naš je bil tiho kot miška.  

(odgovor članu SAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Divje meso ob šivih
20.7.2006 12:55:04   
SAJA
ne, to sem mislila za sebe, ne pri otroku,tam kjer si šivan.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Divje meso ob šivih
20.7.2006 13:08:33   
bori1
Jest sem imela tole "divje meso" po 1 porodu iz rite - hemoroidi in so žgali in ni prehudo bolelo. Samo imaš potem kar nekaj časa opravit s kako so rekli,... "preprečevanjem ponovitve?",... no ja, ne bo ti hodega, vsekakor slabše ne bo,...

lp, bori1

_____________________________

Moje življenje je popolno. Imam 3 ljubezni;
1. prekrasno hčerko Marušo - 4 leta,
2. pridnega sinčka Matica -12.06.2006 in
3. prekrasnega moža, ki mi je prejšnji alineji omogočil,...

(odgovor članu SAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Divje meso ob šivih
20.7.2006 13:12:26   
srki
Saj vem, da si spraševala za sebe in za otroka, hotela sem ti samo povedti, da ni jokal in ga potem tudi očitno ni bolelo.

(odgovor članu SAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Divje meso ob šivih
20.7.2006 14:52:56   
darjatimci
To divje meso kot praviš je lahko posledica hemeroidov ali pa šlampasto zašita rana.Najprej je treba ugotoviti kaj je,jaz imam od hemeroidov in enkrat se opazi in čuti drugič pa ne,zaenkrat pa še nisem šla tega odstranjevat.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Divje meso ob šivih
21.7.2006 17:39:32   
SAJA
Meni sta se naredila tik pred vstopom v nožnico in še eden mal nazaj.kot eni izrastki.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Divje meso ob šivih
21.7.2006 20:15:22   
doroteja23
Saja tudi jaz imam en tak izrastek. Me pa včasih zelo moti. Tak da ko grem naslednjič k ginekologu bom vprašala kaj naj.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu SAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Divje meso ob šivih
21.7.2006 20:20:21   
Anonimen
Tudi meni se je po šivanju pojavilo to divje meso, in sicer čisto ob vhodu v nožnico user posted image  . To se mi je zgodilo zaradi premalo počitka in prevelike aktivnosti po porodu. Ginekolog mi je to lepo požgal in od takrat me tudi bolelo ni nič. Je pa tako, da sam poseg skoraj nič ne boli, ti pa itak reče, da opozori, ko začutiš bolečino in potem raje to dvakrat ponovi in brez bolečin. Zoprno je samo na začetku ob obiskih WC-ja. Nič se ne bojte tega posega, ker je pravo olajšanje!!!

(odgovor članu doroteja23)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Divje meso ob šivih
21.7.2006 20:48:26   
doroteja23
anonimna, a to ti naredi tvoj osebni ginekolog?

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Divje meso ob šivih
21.7.2006 21:08:30   
jakaracman
Jaz sem imela tudi podobno, sem dobila napotnico od gin.šla  na urgenco in so mi tam v lok. anasteziji to porezali, nič ni bolelo, so rekli, da se lahko ponovi.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Divje meso ob šivih
21.7.2006 21:11:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki


Divje meso je imel Aljaž in sicer mu je začelo rasti iz popka, star je bil malo več kot mesec dni. Šli smo žgat, mali ni niti pisnil, čeprav sem se bala da bo jok, ker to baje boli. No, naš je bil tiho kot miška.  


Pri nas je bilo čisto isto.  Očitno ne boli, vsaj izgledalo ni.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Divje meso ob šivih
23.7.2006 10:34:14   
SAJA
Hvala za odgovore.ja meni je rekel ginekolog, da bo kar v ambulanti naredil. 

(odgovor članu SAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Divje meso ob šivih
23.7.2006 23:03:38   
Anonimen
Ja Saja, to ti naredi tvoj ginekolog in traja le nekaj sekund, zato se nikar ne boj, ker res ni nič hudega, ti pa močno olajša nadaljnje življenje!! user posted image

(odgovor članu SAJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?