|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bi bilo lahko to od zobkov?
21.7.2006 9:03:40   
žarnica
Hčerka bo stara 1 leto in zadnji teden je ponoči živi obup. Zbuja se parkrat na uro, ji je treba dudo dat in jo nazaj zaspat. Sinoči pa je bila nemogoča,pa še sami sva bili doma. Do polnoči je lepo spala,potem se je pa začelo dretje, kakšnega še nismo slišali. Drla se je kot, da bi ji nevemkaj delal, na vso moč, pol je bila pa cela zadihana in spet ne nazaj spat. Tako sva bedeli od polnoči pa do 3.30h, ko je le zaspala. Čez par minut spet dretje, pa spet tolažba, dretje,....in tako do 8.30h. Spala ni nobena 1 celo uro.user posted image Lačna ni bila (sem ji naredila mleko, ni hotela jesti), pila je vso noč.
Je možno,da bo kak zob prikukal ven?user posted image Zdaj ima 4 zgoraj in 4 spodaj in pri nobenem ni bilo problemov. Ji gre mogoče kak kotnik ven?user posted image Dlesni ima trde, videt pa ni nič. Mažemo z gengigelom.

Dva dni nazaj je imela malo čez 38°C vročine, smo jo zbili s svečko in je bilo potem vredu.

Nevem več kaj naj si mislim,kaj bi ji bilo.user posted image

< Sporočilo je popravil žarnica -- 21.7.2006 9:04:35 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bi bilo lahko to od zobkov?
21.7.2006 9:33:13   
total
Mi mamo zadnje dva dni tudi takšne štorije,zjutraj pa spi do 9.30,jaz pauser posted image user posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bi bilo lahko to od zobkov?
21.7.2006 9:59:50   
šnucika
tudi mi nič ne spimouser posted image ....že dva dni!Tamala ima 7 mesecev in pričakujemo zobke,ki pa jih ni od nikoder...ponoči pa jok in stok,pa ni lačna,ne žejna....pa kar kakat je spet začela sredi noči....
upam,da je to prehodno!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bi bilo lahko to od zobkov?
21.7.2006 10:46:17   
lenika
Kaj pa, če jim je samo enostavno prevroče?

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bi bilo lahko to od zobkov?
21.7.2006 10:55:10   
žarnica
lenika,naši ni prevroče, ker ima samo bodi s kratkimi rokavi, pa ponoči se full ohladi.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bi bilo lahko to od zobkov?
21.7.2006 11:29:51   
marty5
A je kaj v zraku? pri nas je tako že 4 dni - ponoči non stop zbujanje, čeprav kar jamra in joče z zaprtimi očmi.....nimam pojma, kaj je. Ampak tudi jaz upam, da mine - čim prej!

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bi bilo lahko to od zobkov?
21.7.2006 14:28:14   
NRMM
Tudi pri nas je tako že 3 dni user posted image , zbuja se mi zdi vsako uro, lačna ni, vroče ji ni, vedno ji ponudim za pit, včasih pije, včasih ne mogoče tudi nas mučijo zobki (kmalu bomo stari 7 mesecev in še nima nobenega), ker mi že en čas prespimo noč, zdej pa je urnebes user posted image . Pa navadno je spala do 8-8.30, zdej pa je ob 5.45-6 zanjo že dan user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bi bilo lahko to od zobkov?
21.7.2006 15:11:00   
romta
Ja pri našem je skoraj vedno tako kadar so zobki. Ko mu je prvi poglrdal ven nisem pričakovala tega in sem bla ponoči kar malo jezna nanj in sem mu zelo strogo rekla naj že neha. Pa je revček še kar jokal. Vendar sedaj nekako vem kdaj bo to ker ima tud mal driske, tko da takrat še jaz potrpim z njim in ga raje ponoči pocrkljam ker mora bit res groznouser posted image .
Mine pa v kakšnem dnevu ali dveh.

Pa čimveč lepih zobkov!

_____________________________

Kjer je volja je pot!

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bi bilo lahko to od zobkov?
21.7.2006 23:56:20   
ursa_p
Se dobro da sem sla brat tole temo.

Moj sinko je tudi zadnje tri dni obupen ... samo prejokava ... al se pa dere ... v glavnem iz pridnega fantka je postal jokec ... je ze tako hudo, da zgublja glas ... dlesni ima res ze malo napete in smo sli danes k zdravniku se pokazat za vsak slucaj, ce je kaj drugega ... no, pa je vse ok, tako da je ocitno kaj v zraku ali pa so res tudi pri nas zobki.

Lp, Ursa

(odgovor članu romta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?