|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   14mesečniki in obroki
22.7.2006 21:20:19   
Anonimen
Koliko obrokov imaste in koliko pojesteuser posted image

Namreč mi2 z Nikom že od 4 mesca poskušama gosto hrano in sicer tako:

8-9  =  zajtrk

13-14  =  kosilo

17-18  =  malica

20-21  =  večerja

Pojeva pa kr dosti no,naprimer jogurtke 250g,kosilo(juha-2šefli,košček meska,kepa riža,krompira).user posted image

Zdaj pa če imate čas mi še dajte malo ideje za zajtrk-mi2 imava ali kruh+razni namazi,klobaske,jogurtki,pudingi,to je pa to, kaj torej mu še naj pripravimuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 14mesečniki in obroki
23.7.2006 11:50:10   
diva 4
Jaz sem mojima dvema tudi začela dajat gosti obrok pri 4ih m.
Zajtrk - 7.30
Malica - 10.30
Kosilo - 14.30
Malica - 17.00
Večerja - 19.30

Naš pubec tudi ful dosti poje.Za zajtrk pa mu poleg tega ,kar mu daješ ti še dam jajčko, gris , bel kruh mu nadrobim v kakav,kakšna štručka in mleko pa kruh z rezino sira...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 14mesečniki in obroki
26.7.2006 15:49:41   
Tadeja
Midve sva se tudi začeli futrat z gostim pri 4 mesecih. Tako da sedaj, pri 21m, jemo približno takole:

- zajtrk: ob 8:30
- malica: ob 10:30 ure (ponavadi kakšno sadje)
- kosilo: ob 14:30
- malica: ob 17:30
- večerja: ob 20:00

Za zajtrk ji dam čokolešnik, kruh z raznimi namazi (maslo in med, marmelada, pašteta njami, kremno maslo,...), umešana jajčka, koruzni zdrob (močnik) z mlekom ali popečen z ocvirki, bel zdrob s sadjem,...pa še kaj bi se našlo. Sicer je tako, da naša punčka ni ne vem kakšen jedec. Je vse, vendar v manjših količinah. Ona to večkrat po malem. Se pravi, da tudi med obroki še kaj poštukamo, kar verjetno ni najbolj prav, ampak žal nimam prevelikeka vpliva na to, ker sem žal večino dneva odsotna in se tako čuva pri tašči.

_____________________________

Bila sem topel veter svetlozelenih poljan
in kot žrebe brez vajeti ujeto v sončen dan.
(Saša Vegri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?