|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleča trtica
1.8.2006 12:43:17   
ElaM




Ojla,
situacija je sledeča, sem 4t po porodu in me za znoret boli trtica.user posted image  Prav muka se mi je vsest, ker vem, da bom mogla tud vstat.
A je imela še katera take probleme? Kaj je pomagalo?
Baje, da se trtica med porodom lahko zlomi in potem to dolgo boli.user posted image  




_____________________________

:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boleča trtica
1.8.2006 17:16:18   
2ursae
mene je bolela še ene 3 mesece po porodu, sčasoma vedno manj, pol je pa bolečina izginila. Po mojem se je res kaj nalomilo in rabi svoj čas, da se zaceli.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boleča trtica
1.8.2006 17:34:07   
soncicaT
ah, ja..kake dva meseca nnazaj sem jaz to spraševala!

Tudi mene je fuuul bolela...treba je počivat!

No in neha bolet, nato pa se pelješ nekam z avtom (sediš) in spet huhuhuhu...user posted image

Boli ko user posted image .

No, zdaj skoraj 5m po porodu me ne boli več.user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boleča trtica
15.8.2006 10:59:49   
SPORTINA
Ne bom ti ravno v tolažbo....

Mene boli še 14m po drugem porodu...

o ja...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.9.2006 16:32:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SPORTINA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boleča trtica
28.9.2006 13:22:00   
saraja
Tudi jaz sem v takšni situaciji in sploh ni fajn! Mi je G rekel, da sem pri porodu trtica odkrhne, ker nanjo pritiska glavica in da bo še nekaj časa bolelo. Boli pa ko user posted image

LP

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boleča trtica
21.10.2006 12:59:00   
Splet.Ka
Ojla.

Sem ravno s sprehoda in komaj sedim, tako me trtica boli. Sem skoraj 3 mesece po porodu, pa ni bolje.

A obstajajo kakšne vaje, da bi to bolečino ublažila?

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boleča trtica
21.10.2006 13:30:12   
ElaM
Ni vaj, samo čas. Žal.
Mene še zdaj občasno boli, je pa res že mnogo bolje.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boleča trtica
15.11.2006 13:29:41   
žiža
Uff, jaz sem še v OŠ enkrat ful na rito padla in me je tako svinjsko bolelo. Pa noben mi ni verjel, da me tako zelo boli trtica. Jaz takrat tud pomislila nisem, da si lahko trtico zlomiš, odkrhneš... V glavnem, najtežje je bilo dvignit rito in sedečega položaja user posted image  Mene je bolelo celo leto, prisežem. In sem sigurna, da sem imela zlomljeno trtico. POmagat si pa res nimaš s čim. Tud zdravnik ti nima kaj narediti.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Boleča trtica
16.12.2006 8:37:48   
frufru
Mogoče maš pa zlomljeno, ker se to pri porodu tudi lahko zgodi. Vprašaj G ali tvojega osebnega zdravnika.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Boleča trtica
26.12.2006 10:59:04   
Strawberrie Cherrie
Mene je pa zadnji mesec nosečnosti zelo bolela trtica - zdaj trkam na les, ker me ne več in upam, da se ne bo ponovilo -> kajti je bilo skrajno moteče in BOLEČE...sočustvujem z vami vsemi, kjati točno vem, kako boleče je sedet, če je sedalo in trtica občutljivouser posted image user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Boleča trtica
9.1.2007 21:21:05   
Anonimen
Mene je zdravnica zaradi teh bolečin poslala na slikanje, pa ni bilo nič zlomljeno, samo poškodovano pri porodu in je v prvem letu po porodu potem počasi izginilo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?