|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   večerja
1.8.2006 21:46:03   
Naja31
Kaj vaši malčki jedo za večerjo?
Moj 16 mesečnik je še tri dni nazaj vsak večer z največjim veseljem jedel ali medolino ali grizolino.
Zdaj se pa nekaj zmrduje in mu ni več všeč. Danes sem mu potem dala žemeljco z malo kisle smetane, pa mu kisla smetana ni bila všeč.

Vaše ideje bodo več kot dobrodošle user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: večerja
1.8.2006 22:01:18   
Jančika_
Jajčka, hrenovko, kruh in sir, kakšno salamo, kisle kumarice (mu jih dam bolj redko, ker potem ne je ničesar drugega, samo kumariceuser posted image ) skutico, jogurt s kornflejksom, müsli z mlekom...napogosteje pa pest rozin in kakšno suho marelico, pa je situser posted image . Ni glih hud jedec.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: večerja
1.8.2006 22:01:28   
eva1
Jaz nič ne kompliciram-linote vsake tok časa, ker se jih je naveličal, tako da sedaj prakticiramo:
-kruh+kakšen namaz(skutin,evrokrem, topljen sir...)
-kruh+salama, sir, hrenavka...
-gres, mlečni riž
-včasih skutke, jogurt
-jajčka+kruh

Kar mi pač pride na misel tisti dan.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: večerja
1.8.2006 23:08:40   
mami darka
Tut mi imamo zadnje čase hude probleme z večerjo. Zelo malo je, linotov se je naveličala, kruha z namazom na mara, gres, mlečni riž ji ne dišita,...
Najraje za večerjo poje kakšno juhico, govejo, zelenjavno, prežganko,.. rada ima tudi palačinke seveda brez namaza.
Pol pa tut men zmanjka idej.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: večerja
2.8.2006 9:13:11   
sanasan
joj, moja se tud doma (v vrtcu pa je vse) že 2 meseca nekaj zmišljuje...prej je jedla vse...
namaze mi sam dol poliže, najraje je sadje (melona, lubenica, grozdje ipd.)in jogurt, aja pa tisti 'zdenka sir' je zakon -seveda brez kruha (si kar zbaše v usta 2 naenkratuser posted image , če ji dam)...vse drugo mi pljune ven (na morju se je naučila pljuvat)
kruh ji uturim samo, če ga dam v topel kakav ali pa popečem skupaj z jajčkiuser posted image
ah, malo jo bo treba spet pustit lačno...
aja, palačinke so tudi ok., pa zelenjavna ali skutina omleta

(odgovor članu mami darka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: večerja
2.8.2006 9:22:50   
nuala
Kaj pa če poskusiš s kakšno zelenjavno juho, riž z grahom, tastenine s paradižnikom ali parmezanom? Polenta, kuhan krompir ali pire?

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: večerja
2.8.2006 13:16:30   
Maxica
Čokolešnik, riž na mleku, gres, Milupine kašice, polenta in jogurt, hrenovke, jajček, ali pa če od kosila ostane kakšna okusna mineštrca, pa podobno kot pri Jančiki, kdaj naredimo kakšen narezek, pa mislim, da se bo fino najedel, ne bo treba večerje kuhati, plane pa samo v kumarice in olive, in to je to.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?