|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katera je res dobra črpalka??
2.8.2006 13:30:17   
bini
Ja, pač naš mali noče vlečt in moje mleko dobiva pretežno preko flaške...user posted image
zdaj tale aventova, ki jo imam že od hčerke mi skoz nekej pušča, sploh ne sčrpa vsega mleka in sploh me roka na koncu totalno boli, ker kar traja da načrpam vsaj nekaj... se mi zdi, da bi moglo bit tud kaj bolj enostavnega kje... sej možno, da je tale moja prekurjena, ampak tud pri hčerki mi ni bla najbolj všeč, tako da....
drug teden dobim na posodo eno, ki jo ima kolegica na Nizozemskem pa pride glih v SLo... jo zelo hvali, je pa taka na akumulatorček in menda zelo dobra... bom potem povedala če je to res..

me pa zanima katere imate ve.. ima katera izkušnje s temi električnimi črpalkami?? no, čakam zdej mal reklame z vaše strani user posted image

_____________________________

Svet je lep!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katera je res dobra črpalka??
2.8.2006 13:32:58   
Maxica
Joj, ne vem, sem prebrala najprej sam naslov, pa sem ti že hotela priporočit Aventovo, ki je bila zame prvič res oh in sploh superca. Tako da z drugimi pa res nimam izkušenj. Se bo gotovo oglasila še katera, ki jih ima.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katera je res dobra črpalka??
2.8.2006 13:40:01   
Alisa
Jaz imam od Aventa navadno ročno pa zaenkrat dela super kolkr jo uporabljam, je pa res da moraš pazit na one gumaste dele, da so uredu pritrnjene.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katera je res dobra črpalka??
2.8.2006 13:46:03   
BLAŽIKA
Jazsem imela od aventa to ročno in je kar šlo le z zapestjem imam še sedaj težave pa je že 1 leto mimo kar več ne črpam. V naslednji rundi si bom ziher kupila elektronsko od chiccota ker so res čisto preproste, roka nič ne boli in izčrpa do zadnje kapljice.

V glavnem elektronsko ti jaz priporočam.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katera je res dobra črpalka??
2.8.2006 13:53:08   
muki1
Jaz sem pa imela najprej doma iz porodnišnice tisto njihovo specialno, pa sem se orink mučila z njo. Bradavice mi je nategnilo do krvi.
Potem mi je prijateljica priporočila navadno ročno, zdaj res ne vem, če je bila od Aventa, semi zdi da je bila Nuk, kupila sem jo v DM-u za borih 3000, 00 pa sem jo uporabljala brez problemov do konca. Res, imam ravno tke velikosti joške, da sem jo lahko v dlan prijela user posted image  user posted image , potem sem si tak nekak uštimala vse skupaj, da je bilo vse skupaj zelo easy.
Tudi zdaj v drugo si bom isto nabavila.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katera je res dobra črpalka??
2.8.2006 14:04:12   
bini
ej blažika, kje pa si kupila to električno???
ker dans sem spraševala v pikapolonici pa nimajo, v bc pa nisem vprašala ...
a ceno veš???
hvala!
ker men bo tud roka odpadla, pa bi rada čimdlje malemu dozirala tud mojga mlečka - sej mogoče je brezveze, morda mu pa prišparam kakšno alergijo al pa dve user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katera je res dobra črpalka??
2.8.2006 14:39:55   
HuAnita
Imam Chiccotovo, ročno, zadovoljna.
Kolikor se spomnim, je pa glavna pediatrinja v porodnišnici zelo hvalila črpalko firme Medela (?), vem, da so jo nekaj časa nazaj imeli v BC, ker sem jo videla v njihovem katalogu.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katera je res dobra črpalka??
2.8.2006 14:48:49   
cmokec
Tudi jaz sem imela Avnetovo ročno, pa sem bila zadovoljna. Z drugimi pa nimam izkušenj.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katera je res dobra črpalka??
3.8.2006 0:36:46   
KIRA
avent isis. 1A.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
3.8.2006 8:34:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katera je res dobra črpalka??
3.8.2006 8:38:16   
KIRA
pa si jo prav sestavila? men je delovala super. nobenih težav! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katera je res dobra črpalka??
3.8.2006 9:43:45   
nanka
Jaz sem imela električno ( kupila sem jo v BC, samo se ne spomnim znamke- črpalka je bila rumene barve), lani, bila pa je okoli 20.000. Se mi je super obnesla in je sem si zelo hitro načrpala mleko, je bilo pa manj boleče, kot pri tisti iz porodnišnice. Naša ni hotla piiti drugače kot po flaški ( vdrte bradavice).

< Sporočilo je popravil nanka -- 3.8.2006 9:44:35 >

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katera je res dobra črpalka??
3.8.2006 9:49:01   
nanka
Sem preverila znamko črpalke, imenuje se MEDELA. Ti jo priporočam, lahko si pumpaš tako, da jo priklopiš na elektriko, če pa si na poti, ima pa baterijo, tako da elektrike ne potrebuješ.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katera je res dobra črpalka??
3.8.2006 9:50:04   
Lara28
Tudi jaz imam aventovo. Najprej sem se mučila, potem pa sem vzela dol tisti gumijast nastavek in zdaj gre super. Res da kadar nimam ravno veliko mleka, me začnejo potem bolet bradavice, pa si jih takoj namažem z lanolinom in gre. Res pa je tudi, da črpam max. 1x na dan. Za stalno pumpanje bi me bradavice na tak način najbrž preveč bolele. V tem primeru bi res raje kupila električno.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katera je res dobra črpalka??
3.8.2006 17:12:46   
radovednica_
aventova je super pa še draga ni jst jo uporabljem že od začetka in me nikoli ni nič bolelo. pomojem nimaš mleka ker jst v 10-15 minutah načrpam tudi do 260 ml

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katera je res dobra črpalka??
4.8.2006 18:02:35   
miši
tudi mi smo na aventovi Isis in je res fajn, mene nič roka ne boli, mleko kar šprica ven user posted image

(odgovor članu radovednica_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katera je res dobra črpalka??
4.8.2006 22:53:29   
bini
Ja, čist možno je, da tud mleka nimam ne vem kolko, ampak več kot ga načrpam pa sigurno,.. ker potem ko s črpalko ne gre več, poskusim z roko in še vedno ful šprica user posted image .. potem bi mleko moglo bit a ne???
hvala vam za vse nasvete... bom sprobala tole električno od kolegice in vidla kaj je na stvari - če bom načrpala več, potem mi pač aventova ne odgovarja al pa sem jo skurla - konc koncev jo že pri drugem otroku uporabljam in to zelo aktivno - vsaj 4krat na dan.. to pa ni kar tko...user posted image user posted image
fajn dojite punce, da se vam ne bo treba s tem molzenjem ukvarjat user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katera je res dobra črpalka??
4.8.2006 23:24:03   
Seven*
Bini. Mogoce imas problem z izcejanjem. Prosi ginekologa, ce ti napise recept za Syntocin sprej. Preden zacnes crpati, ga spricnes v nos in potem tece kot noro. Ce bi to delovalo, je problem izcejalni refleks. Mleko pa pomojem imas.. Jaz sem rabila dolgo casa, da sem nastudirala crpanje..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katera je res dobra črpalka??
5.8.2006 21:46:04   
Anonimen
Črpalka v LJ porodnišnici je obup.
Doma sem uporabljala Aventovo, puščala sicer ni, sem jo pa uporabljala brez tistega gumijastega nastavka za masiranje. Drugače nisem mogla vzpostavit vakuma.
Na Pediatrični kliniki pa sem uporabljala električno od Medele in je bila res super! Tista je sicer malo večja, ampak upam trdit, da je tudi ta za domačo rabo OK.

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: katera je res dobra črpalka??
9.8.2006 10:47:57   
MMel
Jaz sem testirala kar nekaj črpalk: Avent, Nuk,... vendar sem bila najbolj zadovoljna s švicarsko Medela. Ročne črpalke so samo za občasno črpanje, nekatere električne pa ne izčrpajo dovolj. Pri podjetju AMS Meding sem najprej najela črpalko Lactina Select, kjer si sama nastaviš jakost črpanja. Kasneje sem pa kupila črpalko Medela Swing (čisto nov model 2006), ki je primerna tudi za na pot, saj deluje tudi na baterije. Medelo mini electric lahko kupiš v BC za 22.600, vendar se bolj splača kupiti Medelo Swing za 30.000 (samo pri podjetju AMS meding 03/746-11-50). Modele si poglej na naslednjem linku:
http://www.medela.ch/ISBD/en/breastfeeding/products/electric.php?navid=16

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: katera je res dobra črpalka??
9.8.2006 10:48:04   
tanja981
tut jz uporabljam aventovo..... tiste v sg porodnišnici ko so električne so prava muka.......

črpam pa si vsake 3 ure in je veliko manj boleče kot pa s tisto v bolnici.... sem full zadovoljna z njo... je pa res da včasih malce traja da se ustvari vakum pol pa gre! malo prakse pa bo user posted image

_____________________________

pa ga imamo, našega knedlčka.... Vid je prijokcal 28.07.
drugi knedlček se nam bo pridružil 27.09.!!!!

http://tanja-ribica.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: katera je res dobra črpalka??
11.8.2006 12:35:28   
bini
torej... stestirala sem tole električno medelo in ugotovila, da je moja aventova čist ok... načrpa glih en tolk mleka, mi je pa aventova bolj všeč, ker lahko sama tempo uravnavam... tista mi je čist prepočasna...
tako da ostajam pri moji in pridno črpam - moj malček pa dobiva cca 300ml še vedno mojega mleka, čeprav me je odstavu..
hvala vam za izkušnje, morda koristijo še kateri drugi.user posted image user posted image


_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu tanja981)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?