|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Toplice!
13.8.2006 10:31:46   
LE&TA
Najina Tinkara ma 7 mescev, septembra ali oktobra planiramo dopust v kakih toplicah ker ful rada čofota. A mate kak predlog kam bi lahko šli, ste morda bli kje pa mate dobre izkušnje in ste bli zadovoljni! Zbiram predloge. Se pa zanimamo za toplice bolj v štajerskem koncu oz.  bližina Prekmurja.

Hvala!

_____________________________

15.1.2006 se nama je rodila sončica Tinkara!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Toplice!
13.8.2006 10:36:36   
škratek
Zdravo!
Mi smo bili v Banovcih s 5 mesečno punčko. Stanovali pa smo blizu v Veržeju (5min vožnje) v penzionu Mavrica (semenišče). Hudo ugodna zadeva, hrana je bila super in vsi izredno prijazni. Imajo objavo tudi na spletu.

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Toplice!
13.8.2006 10:56:21   
arielca
Ko je imela user posted image  dobre 3 mesece, smo bili v Termah Olimia, hotel Sotelia. Bilo je user posted image , samo podhod med hotelom in bazenom je poln stopnic, kar je za voziček kar malo nerodno.

Za prvomajske praznike in letos junija smo bili v Radencih, hotel Radin in je bilo SUPER user posted image user posted image user posted image . Vsi zelo prijazni, ustrežljivi, nobenega problema za voziček, dovolj sprehajalnih poti, bazen urejen,... Mi bomo septembra zagotovo ponovili. PRIPOROČAM!

Dobro izbiro in prijetno user posted image !

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Toplice!
13.8.2006 12:47:18   
Anonimen
Moravske toplice-terme3000 vsekakor odsvetujem!!!

(odgovor članu LE&TA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Toplice!
13.8.2006 16:14:43   
Felicity
Za prvomajske smo bili v termah Olimia, hotel Sotelia. user posted image je imela takrat dopolnjenih 7m. Ful je uživala.  Je pa res, da je v podhodu od hotela do notranjega bazena ful stopnic, tako, da je z vozičkom malo nerodno. Lahko greste tudi po zunanji strani, sedaj ko je bolj toplo in se stopnicam izognete. Zunanje bazene, pa takrat žal nismo obiskali. (razen tistih, ki so povezani)

Mi smo se imeli ful lepo.

Imejte se še vi, kjerkoli že boste!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Toplice!
13.8.2006 20:40:34   
irena111
hoj! mi smo se ravnokar vrnili iz dobrne. bilo je lusno. nimam pripomb, vsi smo uzivali se posebej nas mali razgrajac. Priporocam!

_____________________________


(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Toplice!
14.8.2006 17:13:00   
tincci
Meni so Zreče zakon user posted image

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Toplice!
15.8.2006 16:17:38   
* Mateja *
mi se v soboto odpravlajmo v Čatež, prvič z Nejcem. Upam, da bo uredu, ker ma ful rad vodo. Bom poročala kok je primerno za male razgrajače. 

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Toplice!
15.8.2006 17:22:37   
saša80
mi bomo počasi imeli vikend na hrvaškem..v bližini lendave ..mal čez mejo  so full lepe toplice reče se jim sv martin , je pa to v kraju sveti martin na muri..

cena celodnevnega kopanje z kosilom je 2000 sit/na osebo če želiš mi pošlji zasebno pa ti pošljem slkce term

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Toplice!
15.8.2006 21:57:31   
renata79
Čateške-full uredu.Sicer smo ujeli še zadnji teden letošnjega tako imenovanega poletja,da smo se kopali zunaj....mala je čist not padla

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Toplice!
28.8.2006 14:48:53   
činča
čatež res super.že dve leti hodimo s tamalo tjauser posted image

(odgovor članu renata79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Toplice!
2.9.2006 0:22:12   
* Mateja *
Mi smo se imeli super!! Sam vreme nam je mal ponagajalo, sam  Nejc se je imel vseno fajn. Ful je rad čofotal po vodi, sam mu ni bilo čisto jasno kok vode je okrog njega.
Sam smo pa vidli tud kakce kako plavajo po otroških bazenih in se mi je zdelo ful grdo od staršev, ki niso kakca pobrali, če se je mulček že pokakal.user posted image user posted image Tisti dan se v malem bazenu ni noben malček kopal.
Drugače je pa super ker je topla voda, je pa fajn imeti plašček s sabo, palčke za uha in celo fen sem nesla s sabo, ker ene dneve ni bilo sončka, da bi se laski posušili tko na soncu, pol smo pa s fenom mal popihali!!

(odgovor članu činča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Toplice!
2.9.2006 17:13:16   
viv_
Mi gremo vedno v terme Olimia, stanujemo pa v vasi Lipa - v zimskem času. Če smo pa poleti, ga pa ni čez Aqualuno!

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Toplice!
2.9.2006 18:13:20   
Barbs
Jaz tudi (kot že tolikokrat do zdaj) absolutno in preverjeno navijam za Terme Olimia.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Toplice!
4.9.2006 20:59:48   
LE&TA
Hvala za odgovore in predloge, tudi sama si že nekej časa (še pred user posted image ) želim v terme Olimia, bom pa še mal o drugih ki ste jih predlagale pogledala na internetu.



_____________________________

15.1.2006 se nama je rodila sončica Tinkara!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Toplice!
5.9.2006 6:30:14   
Mojca20
Radenci hotel Radinuser posted image

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Toplice!
5.9.2006 15:09:18   
Tadeja
Zelo lušten je v Čatežuuser posted image . Zunaj je itak zakon, tako za mlade kot za ta stare.  Znotraj smo bili pa pozimi, ko je imela Lana 3m. Zelo toplo je, zato je kot nalašč za take male pikice, le za ven jo moraš potem orengi oblečt, da se ne prehladi.

Letos smo pa podaljšan vikend preživeli v Podčetrtku (Olimje) in je tudi bilo zanimivouser posted image . Sicer nam je vreme nagajalo, tako da smo morali biti bolj notri, kar ni bilo fajn, ker je bila full gužva. Vsi smo pač silili noter. Vendar smo malo kombinirali. Kar je bilo sončka, smo preživeli na   user posted image ; kar je bilo pa slabega vremena pa v  user posted image .

No tako.

LP
T.

_____________________________

Bila sem topel veter svetlozelenih poljan
in kot žrebe brez vajeti ujeto v sončen dan.
(Saša Vegri)

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Toplice!
16.9.2006 21:22:24   
LE&TA
Punce, hvala, sm že rezervirala Terme Olimia, gremo pa novembra. Sicer bo že mraz, ampak važno je sam to da bomo čofotali, pa sprememba okolja in zraka!! Stopnice bomo pa že nekako zdelali!!user posted image

_____________________________

15.1.2006 se nama je rodila sončica Tinkara!

(odgovor članu Tadeja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Toplice!
16.9.2006 21:37:21   
tajtaja
Kaj pa Terme SNOVIK  v bližini Kamnika. Mi smo bili letos tam kar dvakrat. Najprej smo šli  le na podaljšan vikend, pa nam je bilo tako všeč, da smo se raje kot na morje odpravili kar tja na dopust. Stanovali smo v apartmajski vasi, ker hotela itak ni, hranili smo se pa v njihovi restavraciji  Potočka.
Res, superuser posted image user posted image user posted image .
Dostop z vozičkom zagotovljen-preverjeno, če je šlo z našim, ki je zelo širok, saj v njem sedita naša ljubčka Taja in Taj, bo šlo tudi z vasimi enojnimi.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?