|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bioenergetik
22.8.2008 11:07:22   
moniponi
Pikicao, kdo pa dela v Zrečah?
Hvala za odgovor!

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: bioenergetik
22.8.2008 11:13:58   
pikicao.
v tistem poslopju k je mercator pa tiste strcunce je strcuna s kamni pa ...
no in njen lastnik pa njegova zena sta bioenergetika pa brat tud.


_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu moniponi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: bioenergetik
22.8.2008 11:15:48   
moniponi
Hvala, hvala! LP

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: bioenergetik
22.8.2008 13:53:41   
atina1
Živjo punce!

kje v mb ali okolici je kakšen bioenergetik, ki je klko tlko poceni?


LPuser posted image
Anita


(odgovor članu moniponi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: bioenergetik
22.8.2008 14:11:23   
jer.za.
Jaz sem šla pa pred enim mesecem k zdravilki na hrvaško. Že kar nekaj časa tja hodijo znannci, in so mi svetovali naj grem k njej. Do sedaj sicer nisem verjela v te stvari, venadr ko me je gospa prebrala kot knjigo,kot da bi ledbela nad mojim oknom doma in me opazovala,  se je moje mišljenje spremenilo.
Pred tem obiskom me je vedno bolela hrbtenica, sedaj bolečin ni več. Glede nezmožnostui zanositve mi je predpisala pitje čaje, ter čez tri mesece ponovni obisk pri njej.
Računa ne, pač kolikor daš daš.


(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: bioenergetik
22.8.2008 15:12:06   
awwa
Živjo. Moja sorodnica in njena družina se že več kot 10 let obrača na neko gospo Srečko iz Izole, ki ti "postavi diagnozo" na podlagi pisave in šopa las. Ona samo pove, kaj moraš jest in kaj črtat z jedilnika. Na ta način ji je uspelo zanosit, njen prvi otrok se je znebil huuuuudih migren (sploh jih nima več, prej pa non-stop), pa tudi sicer jo pokliče za kake malenkosti in ji svetuje. Če koga konkretno zanima, se lahko pozanimam za tel. Če nisem s čim zamešala, se mi zdi, da se piše Bačar, nisem pa prepričana - ime pa je pravo :)

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: bioenergetik
6.10.2008 10:49:13   
mimikimi
A je katera bila pri bioenergetiku Vasijilu Šimeku (je iz okolice MB) oz.pozna koga,kije bilpri njem? Zanima me kako dela pa koliko stane.


_____________________________

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


(odgovor članu awwa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: bioenergetik
6.10.2008 12:41:10   
Lidy
Jaz sem hodila v LJ, da mi je poštimal menstrualne cikluse, ker sem imela neredne. In po 3 mes sem zanosila. Je pa zaston sam nakoncu neki malga daš kokr se ti pač zdi.
Sva pa morala oba z možem hodit, ker je bil "problem pri zanositvi".
Želela sva si punčku, sam je rekel da ne bo šlo, da to leto dela sam fantke user posted image  in mamo fanta.
Je blo pa kar mal čudno, ko smo tamalga peljali zaradi vnetih ušeskov je prvo kar je rekel ta malmu je blo "Midva se pa že poznava". Pa smo bili z njim prvič pa še mene ni videl več kot 1 leto user posted image

Tko da ja verjamem, da je nam pomagalo

(odgovor članu moniponi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: bioenergetik
7.10.2008 12:50:47   
golobica82
Pozdravljene....
Sicer nisem prebrala vseh odgovorov... Sem se pa vseeno odlocila, da bom napisala... Ni cisto bioenergetik je pa bioresonanca... Ko sem bila pri njih na testiranju in zdravljenu alergij, sem vprasala, če oni udi kaj pomagajo pri zanositvi. Gospa v Rogaški mi je rekla, da so nekaj parom že pomagali. Pomagali so tistim ženskam, ki jim telo nisprejelo moške spreme in zato niso mogle zanisiti. S to bioresonančno aparatouro vzpostavijo to vez...

Lep pozdrav in veliko srece....jaz tega se nisem poizkusila... zdaj grem na preglede k ginekologinji..bomo videli....

(odgovor članu alina2)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: bioenergetik
7.11.2008 10:18:18   
sajka
Zivjo punce!

A ima katera kaksno novo izkusnjo z bioenergetiki??Je kateri uspelo zanosit?

lpuser posted image

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: bioenergetik
7.11.2008 10:25:38   
Athina
IZVIRNO SPOROČILO: Lidy

Jaz sem hodila v LJ, da mi je poštimal menstrualne cikluse, ker sem imela neredne. In po 3 mes sem zanosila. Je pa zaston sam nakoncu neki malga daš kokr se ti pač zdi.
Sva pa morala oba z možem hodit, ker je bil "problem pri zanositvi".
Želela sva si punčku, sam je rekel da ne bo šlo, da to leto dela sam fantke user posted image  in mamo fanta.
Je blo pa kar mal čudno, ko smo tamalga peljali zaradi vnetih ušeskov je prvo kar je rekel ta malmu je blo "Midva se pa že poznava". Pa smo bili z njim prvič pa še mene ni videl več kot 1 leto user posted image

Tko da ja verjamem, da je nam pomagalo


Lidy, imaš kak kontakt od tega bioenergetika?

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: bioenergetik
17.12.2009 13:47:19   
marina22
caw a ve katera za koga ki zna pomagati celo pri cisticni fibrozi..hvala

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: bioenergetik
17.12.2009 14:05:02   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: atina1

Živjo punce!

kje v mb ali okolici je kakšen bioenergetik, ki je klko tlko poceni?


LPuser posted image
Anita




v mb (V brezju)hotel Emei sta bioterapevta, Ki sta Domančičeva učenca. Nazadnje je bila tam tudi gospa, ki se zdravi za nepolodnost. Je rekla, da ji je njena dr. bila vesela, ker še nikoli ni imela tako lepih foliklov. tako, da končno lahko nadaljujejo.

Če hočeš podatke, mi javi.

< Sporočilo je popravil mika -- 17.12.2009 14:07:10 >

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Poudarek v imenu?
Aninchy

Katera "oblika" imena Martin vam je ljubša?

Martin z poudarkom na A (53%)

Martin z poudarkom na I (47%)


Število vseh glasov: 171

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!