|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: katere kuhinje imate?
30.7.2006 22:39:11   
Dashenka
Scavolini, bela, nobenih pripomb.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: katere kuhinje imate?
31.7.2006 11:46:25   
Anonimen
Svea - Tamara. Sama kuhinja mi je fajn, sestav je odličen (maksimalno izkoriščena), le vodila so slaba, po treh letih sta se že dva vodila od predalov pokvarila. Pa pult je tudi bolj tak tak, ne preveč kvaliteten.
Meni so zelo lepe od Alno-a, sploh vsi njihovi dodatki, samo so drage.

(odgovor članu Ro-La)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: katere kuhinje imate?
31.7.2006 14:20:12   
Maxica
http://www.gorenje.si/ideal?id=10801&p=6

Gorenje, Vita češnja, vendar ne v taki postavitvi kot na linku.
Sicer pa zelo zadovoljna.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: katere kuhinje imate?
31.7.2006 20:18:11   
tinkamiška
Midva sva bila ravno danes v Sveji in sva se odločila za Nežo. Sva bolj na kratkem z dinarčki in se mi zdi, da bova za tak denar dobila čist fajn kuhinjo. Upam, da nama bo služlauser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: katere kuhinje imate?
31.7.2006 20:23:04   
Seven*
Za prakticno skoraj isto kuhinjo za katero bi dala v Marlesu vsaj 1.5 miljona, bom dala v IKEI 700 tisoc. Vodila so identicna, tista iverka se mi pa ne zdi vredna 800 tisoc. Za ta denar jo lahko cez 10 let cist brez problema zamenjam, pa sem na istem..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: katere kuhinje imate?
31.7.2006 20:47:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinkamiška

Midva sva bila ravno danes v Sveji in sva se odločila za Nežo. Sva bolj na kratkem z dinarčki in se mi zdi, da bova za tak denar dobila čist fajn kuhinjo. Upam, da nama bo služlauser posted image

Tinka




Midva mava tud nežo!user posted image
Je pa tist k nama jo je montiral reku da je to kao najcenejša Sveina kuhinja. Tega sploh nisva vedla. Ja zdej jo uporabljava že ene tri mesece in je super. Za pucat je res čudovita k nima nič robov pa še fajn je videt k je ful preprosta. K midva mava ful majhno kuhno in vse druge ne pašejo vsaj po mojm okusu ne. Mava pa kombinirano z alu hladilnikom in pečico in ful dobr zgleda.
No bom probala enkrat napopat jo v album če mi bo ratal.

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: katere kuhinje imate?
31.7.2006 20:53:04   
tinkamiška
Karin,

midva imava tudi namen kupit en tak hladilnik, samo morava zvohat kakšnega v akciji...
štedilnik imava pa prostostoječ že od prej, tako, da nama bojo tisto luknjo, ki je namenjena za pečico pustili za pomivalni strojuser posted image

Kako dolgo sta pa čakala na njo?

No, sem vesela, da vama fino služi in da je faj za pucat, to se mi zdi zlo pomembnouser posted image

lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: katere kuhinje imate?
31.7.2006 21:01:33   
Anonimen
Ja čakala sva jo šest tednov. Sam pol je Nežika čakala naju da sva sploh v red spravla stanvanje da so jo montiral skor eno letouser posted image .

Sva jo kupla v Merkatorju na obroke in sva jo glih lepo odplačala k sva se vselila user posted image .

Drugač je pa res kul kuhna. Do zdej so jo še vsi pohvalil razen staro mamo je skor infarkt k je vidla viseče elemente k se gor odpirajo pa napo. Ja pa k je vidla pečico nad omaro vgrajeno me je vprašala kaj mam to za eno stvar pa zakaj se uporabla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image .
No ja smo se mal nasmejal.

Hladilnik sva pa midva ful hud kupla od Matrixa pri GA. Spodej je zamrzovalnik z štirimi predali gor pa hladilnik. Je bil 128.000 sit. Se mi je zdel ful pocen k res dobr zgleda.Če nisi glih mahnena na ene "hude firme" je res super.

No k jo dobita jo morš dat v album da bove lhku primerjale user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: katere kuhinje imate?
31.7.2006 21:10:11   
tinkamiška
Midva jo bova kupla, kr v Svei, ker nama jo zastonj pripeljejo in montirajo, pa da se ne bi midva potem z tem obremenjevala...

Se pa men zlo dopadejo elementi, tut tisti, ki se na vzgor odpirajouser posted image

Ja sem že gledala tega od Matrixa, pa ne nisem mahnjena na firme...sva v raziskovanju kaj dobiva za kakšen denar. Bi pa takšnega, ja, skrinja spodaj(4 predali) in hladilnik zgoraj.

Bom poslikala, ko bova tako daleč, zdej sva šele v nakupu hiške, ampak upava, da bo šlo hitro in glede na to, da je verjetno treba čakat na kuhno,se je treba prej pozanimatuser posted image

No, te kontaktiram na ZS, ko bo vse urejeno in najina kuhijna nareduser posted image

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: katere kuhinje imate?
31.7.2006 21:47:27   
Magi*
Seven, saj vem, da imam do tebe še en dolg s tistimi lučkami. ne mi zamerit, sam enostavno ne pridem zraven... ob tamali in pisanju dr kvečjemu še sem gor smuknem. preostali sveta pa zame trenutno ni. najbrž ste pa do zdaj že itak porihtali zadevo;)

mi imamo tudi Ikeino kuhinjo, edino pult smo kupili v Bauhausu in je po 2. letih pult začel razpadat. grrrrr. kuhna pa je tipi topi in sem zelo zadovoljna. pa tudi v prejšnjem stanovanju sem imela Ikeino in še vedno funkcionira (tam zdaj živi moja sestrica).

moje razmišljanje je bilo podobno: zakaj bi dajala miljone in mi bo čez nekaj let žal jo zamenjati (vsi pa vemo, da se babe hitro naveličamo stvari in bi kaj menjaleuser posted image , vsaj kuhinjo, če že ne kaj drugegauser posted image user posted image ), pa še nič mi ni hudo, če se tamala kaj notri zaletava. pa kot rečeno, po 2. letih zgleda kuhna kot nova.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: katere kuhinje imate?
31.7.2006 22:13:52   
kepa*
Dala sva jo delat po naročilu in ravno v četrtek jo pridejo montirat. Že komaj čakam. Samo leseni deli pa so naju prišli okoli 1.000.000 sit.
Ko bo zmontirana, pa pripopam kako fotko.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: katere kuhinje imate?
31.7.2006 22:34:15   
dolenjka
Midva imava tudi Sveino - Brina in je res lepa na kvadrat. Sva vzela eksponat, ki je bil razstavljen na sejmu novembra in so jo lepo zmontiral sam slikce e morem prpopat je pa enaka kot na njihovi strani spodnja desna slika, pa midva imava še otoček. Hladilnik sva pa gorenjev, prostostoječ dala zraven.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: katere kuhinje imate?
1.8.2006 8:58:11   
KBM
Midva imava tudi od Sveo(Jasmina) in sva zelo zadovoljna oz.sem!!user posted image user posted image

Slikce so priložene v mojem albumu!!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: katere kuhinje imate?
1.8.2006 8:59:05   
CUKRČEK
Leona od Svee.....sem absolutno za slovenske proizvajalce.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: katere kuhinje imate?
1.8.2006 19:04:59   
frrrr
Svea - Urška, siva s kovinskimi ročaji in podnožjem.
zaenkrat zadovoljna s kvaliteto in praktičnostjo... imava jo 2,5 let... in še vedno ne bi želela katere druge ali mogoče drugače postavljeneuser posted image

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: katere kuhinje imate?
12.8.2006 0:00:25   
* Mateja *
Mi jo imamo kupljeno pri Lipi in nam jo pridejo montirat konc meseca. Mislim pa , da bomo zadovoljni, saj imamo že sedaj doma Lipino in je super, predvsem kar se pucanja tiče, je pa stara že ene 25 let.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: katere kuhinje imate?
12.8.2006 15:35:00   
sonchek
Tudi midva kupujeva kuhinjo in se trenutko odločava, ali od Svea ali narest pri mizarju....

...ma sem kr mal skeptična, k pr svea-i nimajo točno tega kar bo jaz želela...

...ja bo treba še mal okol poskakat...no, pa gremo...



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: katere kuhinje imate?
12.8.2006 20:07:16   
kapesanta
mi mamo tud od Sveje - legendarno Evo.
Zelo zadovoljna s kvaliteto, pa zelo fino se čisti.

< Sporočilo je popravil kapesanta -- 12.8.2006 20:08:49 >


_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: katere kuhinje imate?
13.8.2006 11:44:46   
tanaja*
Mi imamo pa narejeno po mojih zamislih, črno-belo kombinacijo, naredil nama jo je pa en privatnik in to zelooo poceni. user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: katere kuhinje imate?
13.8.2006 12:29:42   
Bubamaraa
Meni jo je naredil ati.......Ki je mizar.......so pa slike v mojih albumih.....je pa cela masivna.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: katere kuhinje imate?
13.8.2006 12:37:57   
al1*
Mi imamo Gorenjevo Mino - bukev in bela z modrimi ročaji in modrim pultom. Po štirih letih je kot nova, zelo lepo se čisti, ker so vse površine gladke.

_____________________________

lp


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: katere kuhinje imate?
13.8.2006 17:04:45   
kofetek2010
mi imamo 4 leta staro Dan Küchen, takšno kot na tej fotki, le postavitev je mal drugačna - sem pa zelo zadovoljna user posted image

user posted image

http://www.dan.at/dhtml/2/modelle.php?id=2&co=21&sbm=21b&typ=21b4 

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: katere kuhinje imate?
19.8.2006 22:48:13   
Lejči
mi tudi dan user posted image user posted image user posted image , zelo zadovoljni user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: katere kuhinje imate?
19.8.2006 22:50:21   
Anonimen
Mene je presenetila SPONA - cena ugodna, kvaliteta ppa tudi ni slaba, vodila so boljša od SVEe.


(odgovor članu Lejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: katere kuhinje imate?
21.8.2006 8:12:23   
Vilma
Midva imava Marlesovo Luno - rumeno.
Seven ne vem, katero Marlesovo kuhinjo si ti gledala, ampak midva imava ene 7 metrov te kuhinje in so naju leseni deli prišli 500 jurjev user posted image
No sam toliko, da ne vzameš poguma ostalim puncam zaradi cen, ki si tudi ogledujejo Marles user posted image
Midva sva prezadovoljna z Marlesom user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?