
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Komisijska trgovina v Radovljici 22.8.2006 9:46:09
|
|
|
|
Anonimen
|
Jaz večkrat nesem tja stvari v prodajo, zato ker se mi ne da ukvarjat z oglasi. Najboj se prodajo stvari od H&M-a in podobno. Ceno postaviš sama, če je previsoka, jo čez nekaj časa znižaš, pa je. Lastnica je zelo prijazna, medtem ko je njena mama preveč, hm, oderuška in bi najraje videla, da zastonj pustiš stvari tam.
|
|
|
|
|
RE: Komisijska trgovina v Radovljici 22.8.2006 9:47:51
|
|
|
|
Anonimen
|
Aha, torej se kar izplača, bom poskusila. Hvala za nasvet.
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.8.2006 10:38:41
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Komisijska trgovina v Radovljici 22.8.2006 10:41:56
|
|
|
|
Anonimen
|
V Radovljici.
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.8.2006 10:43:43
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Komisijska trgovina v Radovljici 22.8.2006 10:45:17
|
|
|
|
Anonimen
|
Aja, vidiš, tega pa ne vem
|
|
|
|
|
RE: Komisijska trgovina v Radovljici 22.8.2006 11:25:18
|
|
|
|
hubi
|
Zraven OŠ, v namesto da zaviješ k šoli, greš cca 10m za križiščem desno.
|
|
|
|
|
RE: Komisijska trgovina v Radovljici 23.8.2006 17:01:10
|
|
|
|
Anonimen
|
ja men je kr v redu tm sm kupla pojstlco, ležalnik, in odejico vse res lepo ohranjeno..mislm da sm glih narajamla k je blo vse od ene gospe....pol mi je pa še dala zraven par oblačilc....jz sm zadovoljna...
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiPrehlad, gripa ali angina?Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Norice ali vodene kozeNorice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zadnje s foruma
Vrteclola85 RRKateri vrtec obiskujejo vasi otroci?Javni (
81%)

Zasebni (
12%)

Montessori (
8%)
Število vseh glasov: 26Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!