|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 12:43:41   
Vesna
imam voziček hauck z 3 kolesi,in sprednje ni vrtljivo,zato mi gre zelo težko vožnja od rok.sem pa šla šele parkrat z njim ven.a ima kdo podobno težavo?in če je kako rešljiva?

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 12:47:57   
NinaŠ
user posted image jaz ga imam, pa sem se ga kar hitro privadila user posted image - no zdaj po dveh letih in pol ga itak obvladam v nulo user posted image Ja, je pa velika razlika vozit npr. Quinnija ali mojega Hauka. Sem pa rekla, da za tretjega otroka pa novega kupim user posted image (samo bo 4-kolesnik).


(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 14:49:08   
Naja31
Jaz imam tudi Haucka s sprednjim nevrtljivim.
Mi sploh ni panike.

Res pa je, da je lažje, če je vrtljivo.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 15:17:00   
cinci
jst mam tud haucka s sprednjim nevrtljivim kolesom,pa tud ni blema,razen če hočjo otroc vozit jim je treba pa skoz pomagat...ja tko pač jeuser posted image

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 19:56:30   
Naty*Taja
Jaz ga tudi imam in pravim isto kot Neja - za tretjega si pa kupim novga štirikolesnika! Men pa je panika in sicer ko naložim not mojega 14- kilskega tavelikega in potem komaj speljem ovinke user posted image .

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 20:08:28   
KBM
Jaz imam pa od ABC Design Sinus3 in tudi ni sprednje kolo vrtljivo in sem se navadila mi ne dela problemov - imam pa v načrtu kupiti Quinny Zapp

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 20:47:27   
Anonimen
Jaz sme imela Haucka Road Runnerja z fiksnim sprednjim kolesom. Ampak ker voziček tehta samo 9 kil, res ni bilo ampak čisto nobenega problema. Če bi še enkrat kupovala voziček, bi kupila enakega.

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 21:22:09   
Peli
Jaz imam quinnya model fashion 3 xl, ki je nekoliko starejši model in ima fiksno prvo kolo ampak mi je čist v redu sm se ga takga navadla.
Itak se pa navadno tako opiram na voziček da greva samo po dveh - k bi "šajtrgo" vozilauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 22:56:47   
Bonnie_RR
Jaz imam štirikolesnika, ki ima vsa kolesa fiksna. Za vozit ni problema, sem se takoj navadila, problem je pa pri prevažanju (v avtu), ker ima res velika kolesa.



_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
24.8.2006 10:44:15   
catja2
Jaz imam ABC design trikolesnika za dvojčke; tu je pa problem, ker je prvo kolo fiksno in to je največja pomanjkljivost tega vozička!

Ko voziš dva 9 kilogramska se pa moraš res pošteno nasloniti, da spremeniš smer user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?