|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SLONČICE...18.dan(Š)
24.8.2006 7:19:09   
katis
Dobro jutro!

Spet je tako user posted image  mrzlo, jaz pa 'vodni dan' oz lunin post. Pa bo že. Imam sabo v službi 1,5l čaja (je sicer le še mlačen, pa bo že). Če pa vročina useka in bo kaka huda žeja, bom pa še dodatno vodo pilauser posted image

Sicer bo pa danes bolj takole:
Z: 1/2 l čaja + kava brez vsega + 2 dcl radenskeuser posted image
M: še pol litra čaja + kavauser posted image
K: ponovi vajo od zajtrkauser posted image
M: verjetno kake pol litra drugega čaja, da mal okus zamenjamuser posted image
V: pol litra vročega user posted image  pomarančnega čaja

Plan je kar dobro zastavljen, kaj?

Flecker1, ne pozabi si kuhati čajev. Ful pomaga!user posted image

Ostale pa - uživajte v škrobnih dobrotah! Sem vam kar fouš!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SLONČICE...18.dan(Š)
24.8.2006 7:39:05   
Suzi*
Jutro!

Katis, flecker, upam, da vama uspe današnji post! Jaz se nekako nisem mogla prepričat, da bi se ga držala. user posted image  No, saj zaenkrat se ga še držim, ker še nisem imela Z, ampak imam za današnji jedilnik hude plane, tako da vodni dan niti pod razno ne pride v poštev. user posted image  Sem se pa vodnega dneva do sedaj držala samo enkrat, pa sem bila tako zanič, ful se  mi je vrtelo, nič nisem mogla, tako da verjetno se ga tudi tokrat sploh ne bom šla, ga bom kar malo preskočila. user posted image

Danes bo na jedilniku:
Z: breskve
K: horseburger z dovoljenimi sestavinami (no malo preveč kruha, ampak bo že)user posted image
V: sataraš ali pa meso na žaru in solata

Je pa danes zjutraj tehtnica pokazala -3 kg. user posted image  Sem že na pol poti, pa še mesec ni naokoli. user posted image  Sem vesela. Mož je pa do sedaj dal dol 5 kg, ampak on je med tistimi, ki mora kar malo več kil izgubit, zato gre pri njemu hitreje. Pa še ne drži se tako zelo....

Lepo se imejte, želim nam kaj sonca, ker tole megleno in hladno jutro je pa res katastrofalno za sredino poletja.



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?