|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izpadanje las
24.8.2006 8:59:25   
petka
Jaz imam take probleme z lasmi da je joj user posted image user posted image user posted image

Že med nosečnostjo so mi izpadale (ampak ne toliko), potem ko sem rodila je bilo kakšna 2 tedna v redu, nato pa spet.
Rodila sem že pred 3 meseci in pol, lasje pa še kar izpadajo, pa sploh nisem nič dojila!

A ima katera kakšne izkušnje s tem? Verjetno ni ravno normalno - kopalnica je taka, kot bi imeli dolgodlakega psa, počešem se vsakič ko grem v kopalnico, da ne bi povsod puščala las... pa jih vsakič s krtače za celo pest poberem user posted image .

A mislite da ima to kakšne veze s hormoni ? Pred nosečnostjo se mi to ni dogajalo, razen spomladi in poleti kar je normalno, pa še to veeeliko manj.

A kaj pomaga??? user posted image  

sem takooo nesrečna.......

_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izpadanje las
24.8.2006 9:01:53   
Mina1
Žal je to proces, ki te doleti po porodu in traja dolgo, predno se las obnovi, če me razumeš.

Pri meni je bilo tako po obeh porodih. Še dobro, da imam veliko las, torej goste in kvalitetne.

Sej bo:))

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izpadanje las
24.8.2006 10:32:39   
princes
Ja mene je moj frizerka že opozorila na to, da se ne bom ustrašila po porodu, da lasje ful izpadajo...res v čopih...

tako, da ne se bati, da boš ostala brez las...Med nosečnostjo se lasje zelo obnavljajo, potem pa to vse izpade...Je to baje normalno...

lep pozdravček...

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izpadanje las
24.8.2006 10:35:29   
Anonimen
pri meni je trajalo nekje od 3. - 7. meseca

(odgovor članu princes)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izpadanje las
24.8.2006 11:24:41   
DOLAR
Joj naša pikica bo stara 5 mesecev pa opažam da mi zadnji teden lasje kar v šopih letijo ven.Pa še dolgi so,zato jih je po celem stanovanju,največ pa na pojštru.Grooooza.user posted image

< Sporočilo je popravil DOLAR -- 24.8.2006 11:25:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
24.8.2006 11:49:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DOLAR)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izpadanje las
24.8.2006 12:43:10   
KIRA
jest mam isti problem, ampak jaz sumim ščitnico. sedaj sem 10m po 2 porodu (2xCR), pa mi lasje izpadajo po tekočem traku. če jih nimam dobro polovico manj, pol res ne vem. če se ne bo ustavilo tole, bom morala k zdravniku.  k frizerju pa itak. pa nisem bila - kaj jaz vem -že vsaj 10 let.
ampak izpadanje ni vedno konstntno. enkrt jih počešem samo za polno krtačo, pol pa za plastično vrečko z ročaji. pa se ne hecam. sem imela tako goste in tako debele, da si niti orenk kite nisem mogla splest. sedaj pa imam od vsega tega samo še en mišji repek. čist sem že obupana.user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil KIRA -- 24.8.2006 12:45:22 >

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izpadanje las
24.8.2006 12:47:52   
Mina1
Punce, lasje se bodo obnovili. Sem dla to 2x skozi, tudi jaz sem imela 2x CR, če je sploh kaj povezano tole.

Narava je tako naredila, tako da...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izpadanje las
24.8.2006 13:20:25   
škratek
Zdravo!

jaz sem že tudi 6 m po porodu, pa  mi še vedno ful izpadajo -groza dolgih temnih las je vsepovsod polno. Ne vem, če se ne bom ostrigla na kratko,ker mislim, da jih imam že pol toliko kot prejuser posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izpadanje las
24.8.2006 14:55:31   
petka
Hvala punce, ste me fulll potolažle...ker sem že jaz tudi sumla ščitnico, sem že enkrat imelo z njo težave in so mi tudi lasje izpadali v šopih... ampak ni to... očitno porod in nosečnost delata svoje... user posted image

_____________________________





(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izpadanje las
24.8.2006 16:05:48   
Anonimen
To izpadanje las je povezano z nosečniškimi hormoni, mislim da s progesteronom.
Sem lih v začetni fazi izpadanja las, povsod jih najdem user posted image user posted image user posted image . Sem moža že opozorila, da je možno, da bo juha imela kakšne dodatne "rezance".
Sicer pa traja to izpadanje le en čas, po nekaj mesecih se povrne v normalno stanje.

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izpadanje las
24.8.2006 17:19:37   
Barbs
Meni tudi ogabno in ogromno izpadajo lasje. Pa sem poslušala veleume, ki trdijo, da se je treba čimbolj na kratko postrič, pa bo menda čist drgač. Ja, seveda......
Prej so bili malo daljši, črni - polna tuš kabina, povsod... zdaj so kratki, črni, polna tuš kabina.... po tleh...
Le da sem jih prej lažje iz odtoka pobirala...zdaj pa mistra muskolota zlivam not...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izpadanje las
24.8.2006 19:42:03   
ninocka
Men so pa zacel sele kaksna 2 mesca nazaj ful izpadat, prej pa nic (tamal je bil lih star 1 leto). In sem sla k frizerju se postrizt (zarad konic), pa mi pere glavo in gleda, pol pa rece (ful prestraseno): A so vam kaj lasje izpadali v kratkem?
Pa pravim jst, da mi ful izpadajo, ampak je to zdej, po porodu. Si je kr oddahnil in rekel OK, ampak ce se ne bo umirilo, pa naj grem vseen do dermatologa.
Ce bo slo tko naprej, bom brez las ostalauser posted image user posted image user posted image . Kaj bo sele pri 2 otroku?


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izpadanje las
25.8.2006 23:22:35   
sarazan
Pomoje ni mamice, ki ne bi po porodu opazila večjega izpadanja las.

Meni je frizerka svetovala, naj kupim Fitoval šampon in losijon. Ampak tistega za nego proti izpadanju las ("anti hair loss treatment" piše na embalaži), ne tistega za sijoče lase. Zaenkrat še nisem opazila občutne spremembe, ampak odtoka v tuš kabini pa ne praznim več vsake dva dni user posted image .

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
28.8.2006 10:41:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sarazan)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izpadanje las
29.8.2006 19:41:09   
katerina
evo, tud jaz se podpišem na to temo! mali ima slabih 5 mesecev, lasje mi izpadajo kak mesec. katastrofa, sploh ker še nikoli v življenju nisem imela daljših las ko sedaj. pobiram jih vsepovsod po stanovanju, s tal, miz in polic, otroške posteljice, umivalnikov, iz juh, najhujše je pa, ko jih mulčku vlečem iz ust...... skratka če bo šlo tako naprej še par mesecev, mi na koncu ne bodo več izpadati, ker enostavno na glavi ne bo več nobenega materiala, potrebnega za to....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izpadanje las
6.9.2006 17:17:29   
Anonimen
OBSTAJA KAKŠNA SREČNICA, KI NI IMELA PROBLEMOV Z IZPADANJEM LAS PO PORODU? TOLIKO, DA VIDIM, ČE JE KAKŠNO UPANJEuser posted image

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Izpadanje las
9.9.2006 14:21:34   
Alisa
Men so tud začel izpadat lasje kar v šopih in do zdaj po 8 tednih kar sem rodila, sem mislila da mi ne bodouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Izpadanje las
25.9.2006 21:39:17   
pomarančas
Meni so tudi full izpadali, ampak vas lahko potolažim, da se tudi to konča user posted image . Sem 6 mesecev po porodu in pri meni se je stanje že normaliziralo, pa nisem uporabljala nobenih posebnih šamponov in drugih preparatov. Lasje so počasi prenehali izpadati in tudi novi so začeli rasti; tako da po moje bomo morale to vse (oziroma večina) skozi dati, ene pač prej, druge pa kasneje.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Izpadanje las
2.10.2006 13:52:36   
Martha
Naj se pohvalim, da nisem nikoli imela problemov z lasmi,  čeprav sem rodila štirikrat - najmenjši je star 26.mesecev. Edini problem je bil. da sem imela z vsakim porodom temnejše lase in bolj ravne, kot v rani mladosti - za kar se pa nič ne sekiram. Lep dan še naprej vsem skupaj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Izpadanje las
2.10.2006 14:01:39   
Splet.Ka
Meni so začeli izpadati pred kakim tednom, 8 tednov po porodu.

A si predstavljate, kako lepo vzorčasto kopalnico imamo, tako z rumenimi ploščicami in s kupom debelih temnih dolgih las gor...taka impresionistična jeuser posted image .

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Martha)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Izpadanje las
2.10.2006 14:15:31   
Miss Piggy
men so tri mesece nazaj začel odpadat, na polni v šopih. Sem totalno obupana, ker imam drugače ful dolge lase pa skodrane. Lahko bi rekla, da so moji lasje najlepše na meni (BILI). Zdej mi je ful bed ker se mi zdi, da jih imam ful manj, pa raje kar čop nosim.
Zdej sem 6,5 meseca po porodu, še vedno dojim, mislim pa, da je shujševalna dieta naredila svoje ( dol sem dala 18 kg v dobrih dveh mesecih in pol).

UPAM DA BO BOLJE, ker si ne morem predstavljati, da bi se na kratko postrigla, sem enkrat davno že bila, pa ni zgledal sploh!!!!

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Izpadanje las
30.10.2008 20:42:49   
Neža7
Mene tudi so začeli fuuuuuuuuuuuuul lase izpadat 3 mes po porodu (takoj po porod tudi ampak ne veliko) Se mi že malo pozna in je prav grozno gledat user posted image user posted image  Ena mi je rekla, da vidi, da imam manj las, da sem bila kar živčna in user posted image . Upam, da bo kmalu konec, ker nisem nikoli imela goste lase, da me ni bi motilo.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Izpadanje las
31.10.2008 20:06:19   
inesc
Meni so lasje zelo fejst izpadali do 5 meseca starosti Marka, potem pa kot bi odrezal. samo še tu in tam. Ker imam pa dolge lase je seveda izgledalo to še bolj grozno. Sej v resnici jih ne izpade tako veliko, samo dolgi so in je videt veliko - besede moje frizerkeuser posted image

Punce, vse se potem uredi in zrastejo nove. Ko bi še kakšne druge dlake tako začele izpadatuser posted image user posted image

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Izpadanje las
1.11.2008 10:47:30   
nia5
Ko bi še kakšne druge dlake tako začele izpadat





user posted image user posted image user posted image Iz tvojih ust v božja ušesa. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?