|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   luksuzna soba in partner
5.9.2006 16:13:26   
soundb
v nekaterih porodnišnicah lahko doplačaš za svojo sobo in za partnerja, da je lahko vse dni s teboj v porodnišnici. Ima katera takšne izkušnje in kako se je izkazalo imeti partnerja ves čas zraven?
Jaz namreč razmišljam o tem, da bi bil partner z menoj v sobi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: luksuzna soba in partner
5.9.2006 19:47:05   
TONČI.
Jaz mislim, da ti bo veliko bolj pasalo, če boš sama. Ti se moraš spočiti......... Zelo ti bo pasalo spati, če bo pa partner vedno s teboj, verjemi ne boš spala.

(odgovor članu soundb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: luksuzna soba in partner
5.9.2006 19:54:36   
Anonimen
Kolikor vem je lahko partner ves čas s tabo samo v Postojni.

˝Privat˝ sobico pa načeloma lahko dobiš povsod. V Ljubljani vem da si lahko sam, če je le na voljo dvoposteljna sobica in ni treba nič doplačat.

Ti pa povem da je trenutno v Ljubljani kar gužva.


(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: luksuzna soba in partner
5.9.2006 20:15:09   
Anonimen
Jaz bi tudi vzela tako sobo, če bi šla še 1x rodit, sploh če je parter tak, da ti bo pomagal in ne delal pretiranega cirkusa.

Pozanimaj se v porodnišnici, kjer nameravaš roditi, pa ti bodo povedali.


(odgovor članu soundb)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: luksuzna soba in partner
6.9.2006 9:56:03   
NinKa
Oj

men je to, da je bil moj dragi večino časa zraven bolj opora kakor napota, kot je ena napisala.

Jaz sem imela v Postojni svojo sobo. Noter sta dve postelji in na eni lahko prespi partner. Ker pa sem rodila med božičem in novim letom in ker sem bila prvič v življnju v bolnišnici za več kot sam nekaj uric sem se z osebjem dogovorila naslednje. Moj dragi je prišel takoj po viziti cca. 8.30h in ostal do 20h zvečer, pol je pa moral iti ali pa doplačati polni penzion, ki je znašal zanj 11.000 sit. Pa je pol raje šel domov.

Men je ful pomagalo, da je bil zraven, njemu pa tut, da smo vsi trije skupaj zakorakali vuser posted image prve trenutke na svetu.

Sicer pa v Postojni vse tak na easy, če sedaj poslušam kako "trpijo" v Mariborski porodnišnici. Kriza, men je blo tiste 3 dni prav lepo v porodnišnici. Imela sem mir, imela sem patrnerja ob sebi in osebje je popolnoma skrbelo za najinega user posted image . Pa še spala sem lahko od 23h do 5h.

Jaz pravim, če ti ni škoda kakšnega tolarja...pa verjemi da ga je vsak tolar, ki ga tam pustiš tega vreden, pejt in in videla boš da je čist ok.

(odgovor članu soundb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: luksuzna soba in partner
6.9.2006 10:05:08   
škratek
Zdravo!

Jaz sem rodila v Celju in sem ravno tako vzela nadstandardno sobo. Soba je ogromna. Niso komplicirali glde obiskov - cel čas je bil lahko kdo ob meni. Prijaznost in uslužnost pa vrhunska - mislim, da je tako tudi če si v običajni sobi. Res vsa čast jim. Sestre so fenomenalne. Če grem še enkrat rodit grem v CE.

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: luksuzna soba in partner
7.9.2006 0:46:41   
soundb
jaz imam namen roditi v Avstriji zato moj z menoj v sobi, ker se ne splača vozit vsak dan eno uro v eno smer.

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?