|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tudi mi smo alergični...
14.9.2006 23:46:37   
Anonimen
na vse živo.
danes sta punci imeli testiranje pri alergologu.
taveliki je pokazalo,da je alergična na vse možne pelode,najbolj na oljko,cipreso (ki ju imamo ful pred hišo!!!) in na trpotec in še ful drugih trav in plevelov in dreves in pršice...
tamala pa na mleko.jajca arašidi in drugo ni reagiralo,mleko pa malo.zdej lahko pije samo sojino in riževo mleko.zdr. nam je rekla,da je najboljše som od milupe.
ali  se res dobi sojino mleko tudi na recept?
ufa,že vidim,kaj me  sedaj čaka:najprej pospravit vse pliške,pa spraznit police,ker se nam nabira sama ropotija in prah...
še dobro,da vodni sesalec že imamo!
tamala se pa ni lih strinjala s tistim mlekom.njej je kravje ful dobro.
no,ja bomo že kako...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tudi mi smo alergični...
15.9.2006 0:00:54   
lelaval
Ni mala stvar, a boste vsekakor preživeli.
Če bi sojino mleko uživala od začetka, bi ji bilo užitno, kravje pa bljek - tako je pri moji starejši hčerki, ki ima že od malega alergijo na mleko.
Dobiva pa kolegica za sina, ki je star 4 leta, še vedno recepte za mleko, tako, da le povprašaj.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tudi mi smo alergični...
15.9.2006 8:23:43   
POKPOK
Res te čaka ogromno dela. Uboga.
Alergolog bi moral dati predlog, da si upravičena do Pregomina. Mi imamo mnenje strokovnega kolegija kliničnega oddelka za pediatrijo, kjer piše koliko Pregomina nam pripada.S tem greš k pediatru. Potrdit recept na ZZZS.... Povprašaj kako je pri vas.
Lahko pa kupiš Pregomin in poskušiš. Naša ga dolgo ni marala.
Obstaja precej nadomestkov mleka. Povprašaj v lekarni kaj je najbolj užitno, oziroma prodajano.
Pozdrav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tudi mi smo alergični...
15.9.2006 22:44:25   
Pi-kica 1
Če je potrjena alergija na mleko, ji pripada recept za Sojamil ali Pregomin, kot ti je napisala že predhodnica

LP



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?