|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj in kakšna kontracepcija
27.9.2006 18:51:54   
Alisa
Verjamem da je na tem forumu že kar veliko pisalo o tem.
Pred zanositvijo nisem imela kakih 6 let nobene zaščite, še prej pa sem jemala tabletke Cilest. In zdaj po porodu pa bi želela imet neko zaščito, ker bi rada imela kakšno leto vmes preden bi ponovno zanoila. Na gin. pregledu ko sem ga imela je gin. ustrajala pri tabletkah. Meni pa to glih ne odgovarja, ker bi rada že zdaj imela neko zaščito. Tabletke naj bi začela jemat takrat ko bom dojila 2x na dan, Kaj naj pa do takratuser posted image , ne maram pa kondomov (slabe izkušnje). Pa še to dojim malčka do 7x na dan in nimam pojma kdaj se bova dojila  sam 2x na dan. Anže pa je star 2,5 meseca.
Hvala vsem za odgovore,
Alisa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj in kakšna kontracepcija
27.9.2006 19:53:35   
LEJLA
Hi Alisa

jaz sem si zelela dat IUD pa sem ravno danes skenslala pregled pri g, ker mi ga zavarovalnica ne krije. Sama pa si ne morem privoscit 600$ + .  Ma sem tolk razpuser posted image   in sploh ne morem verjet, da  nam studentom  da univerza  tako zavarovanje. Sploh ni NOBENA kontracapcija krita. user posted image
Sem pa tudi jaz cca 4 leta nazaj jemala Cilest ampak mi sploh ni za tabletne oz. nic hormonskega.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj in kakšna kontracepcija
27.9.2006 20:11:33   
LEJLA
na tuki ti prilimam se en link o kontracepciji...upam, da ti bo kej pomagal
http://plannedparenthood.org/birth-control-pregnancy/birth-control/intrauterine-devices.htm

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj in kakšna kontracepcija
27.9.2006 20:19:47   
lelaval
G ti je rekla, da dobiš tabletke, ko boš le še 2x na dan dojila? user posted image  Meni jih moj G. po 1. in 2. porodu ni hotel dat, dokler sem dojila. Zdaj - po 3. pa bom videla, ker se 1x ali 2x pri 15 mesecih še vedno doji.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj in kakšna kontracepcija
27.9.2006 21:41:51   
*Uršula*
jaz sem naročena da mi g vstavi MIRENA maternični vložek. Ga je ful pohvalila pa tud prebrala sem da je super. Je pa samoplačniški in stane 30.000 SIT.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj in kakšna kontracepcija
28.9.2006 8:29:11   
Pikapolonica
No, jaz sem dobila pa injekcijo (Depo Provera) - traja tri mesece, NI samoplačniška, in jo lahko dobiš trikrat zapored, vendar samo dokler dojiš. Največ do 9 mesecev otrokove starosti, ker potem dojenje oz. tvoje mleko ni več osnovno pri njegovi prehrani. Takrat pa potem lahko greš spet na tabletke, katerih hormoni se namreč v mleko izločajo in jih zato prej G. ne predpisujejo.

Men osebno je injekcija dobra ideja, ker mi ni treba razmišljati o tabletkah in ni nevarnosti da bi kdaj kakšno pozabila pojesti....


LP, Pikapolonica user posted image

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj in kakšna kontracepcija
28.9.2006 16:28:31   
smokvica
tudi jaz sem se pogovarjala o tem pa mi je najbolj priporočala obroček je pa tud samoplačniski stane 32000 sit

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj in kakšna kontracepcija
2.10.2006 19:15:12   
Alisa
Sem se odločla da boš šla kar do gin. in povedala kaj si želim, pa tud če bo za plačat.
Hvala vsem za odgovore,
Alisa

(odgovor članu smokvica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?