|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 črtici
28.9.2006 12:20:20   
sun123
No se rekla, da se po dopustu javim ali sem dočakala user posted image  ali ne. Sem zdržala 7 dni zamude user posted image  in sem test delala zadnji dan dopusta. Test je takoj, ko sem ga pomočila pokazal 2 črtici user posted image .

Tako da držim pesti še za vse ostale nečakajoče na user posted image !!!!

Sem spet srečka user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 črtici
28.9.2006 12:22:34   
sun123
JANAPAN jaz še sedaj nimam sploh nobenih znakov, vmes me je malo križ bolel to je pa tudi vse.

(odgovor članu sun123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 črtici
28.9.2006 12:23:37   
lelaval
user posted image user posted image   Č E S T I T K E  in lepo nosečnost. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu sun123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 črtici
28.9.2006 12:25:34   
BLAŽIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa čimlepšo nosečnost user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 črtici
28.9.2006 12:34:58   
Taula
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Upam da ti kmalu sledimouser posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 črtici
28.9.2006 12:36:33   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2 črtici
28.9.2006 12:41:29   
MissLady
user posted image  BRAVO in ČESTITAM user posted image


(odgovor članu sun123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2 črtici
28.9.2006 12:45:49   
Rožica82
ČESTITKE IN LEPIH user posted image  MESECEV!!

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2 črtici
28.9.2006 12:57:24   
x_srečka_x
ČESTITKE in lepo nosečnost user posted image

(odgovor članu Rožica82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2 črtici
28.9.2006 13:04:32   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image ČESTITAM!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu x_srečka_x)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2 črtici
28.9.2006 13:37:49   
dorina
Čestitke!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 2 črtici
28.9.2006 13:45:47   
janapan
user posted image user posted image user posted image  tudi jaz ti želim lepo nosečnost....ma jaz ne čakam jutri ali pojutrišnjem. O znakih ni ne duha ne sluha........kaj čemuser posted image user posted image  
Za tolažbo če ne bo nič grem itak konec naslednjega meseca v New York in Boston na potepanje...tako da v končni fazi je že boljše da grem brez osmih potnikov da ne bo kaj narobe...oziroma da bom lahko nemoteno nakupovala čevlje in gledala NBA tekmo ; )).
Če pa bo kaj....pa veselje...bom pa za dojenčka nakupovala........pa se javim ko bo kaj al pa ko ne bo nič....

pa še vprašanje. kot znak je tudi kovinski okus v ustih...kako to zgleda, kot da bi žvečil folijo od milka čokolade...pa to vedno al samo vsake toliko časa..........
to mora biti grozen občutek user posted image

(odgovor članu dorina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 2 črtici
28.9.2006 19:10:10   
Anonimen
ČESTITKE, tudi jaz sem dva dni nazaj zagledala +, tako da sva na istem. Lepo in zdravo nosečnostuser posted image .
Tudi jaz nimam prav posebnih znakov. Me pa zelo špika v križu in trebuhu, če kaj težkega dvigam, a je to normalno pa ne vem. Šele naslednji teden se bom prijavila na pregled.

Srečno srečka nosečka

(odgovor članu janapan)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 2 črtici
28.9.2006 19:18:45   
brina_3
user posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 2 črtici
28.9.2006 19:41:39   
mala zirafa
Bravooo, še tako naprej!Katera bo naslednja?user posted image

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 2 črtici
28.9.2006 19:42:18   
andreja2000
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ČESTITKE OBEMA
in lepo nosečnost
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 2 črtici
28.9.2006 20:38:37   
kapica
Tudi jaz cestitam obema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 2 črtici
28.9.2006 21:27:36   
iwa
Čestitam, pa lepo in zdravo user posted image !user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 2 črtici
28.9.2006 21:29:15   
KODA
user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 2 črtici
2.10.2006 6:27:18   
zaljubljena23
user posted image user posted image Čestitike

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 2 črtici
2.10.2006 9:43:10   
majči22
Čestitke še iz moje strani.user posted image user posted image user posted image
Želim vama čim lepšo nosečnost.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?