|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ....drugi krog....
2.10.2006 10:02:26   
janapan
Evo v soboto nisem dobila user posted image , ma sem se odločla da testa ne bom delala vsaj do srede ali petka, ker nimam prav nobenega znaka razen zamude , prsi...nič posebnega, no sicer v soboto me je bolela kot za user posted image , pa potem ni bilo nič oziroma samo ena komaj opazna svetlorjava packa in to je to, okus bp, utujenost sploh ne še več energije kot prej...no nobenega znaka nikjer, zato milslim da je za zamudo kriva psiha in bo moja predraga prijateljica m prišla v kratkem.

Se vam pa javim, če bo kaj novega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ....drugi krog....
2.10.2006 10:10:52   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image
Jaz držim pesti zate da ti je uspelouser posted image


Dobra si da boš zdržala. Jst se čist zavedam da je brezveze tku zgudej delat teste sam jih vseen delam. Blond pačuser posted image

Midva sva tudi drugi krog. Moj je mislu da bo kar takoj.user posted image
In zdej se revež čist sekira kaj je narobe. Pa mu vsi kolegi govorijo da je šele drug mesec pa kaj paničari on pa.....
Hujš k jstuser posted image
Ne sej je prou srčkanuser posted image .

(odgovor članu janapan)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ....drugi krog....
2.10.2006 12:45:49   
Anonimen
evo, še jaz..

čakam oz. nečakam je čez 8 dni.. kaj bo pa ne vem.. nimam nobenga občutka, ta mesec tud ne razmišljam tok o tem.. je pa res da sva samo 2x user posted image , ker večkrat ni šlo..user posted image  

aja, pa še to.. prsi me skos bolijo, ampak to že dva meseca- odkrat ne jemljem KT:. a je možno da je to zarad KT??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ....drugi krog....
2.10.2006 13:03:00   
Klarita
Tudi jaz čakam drugič na rezultale in upam, da user posted image  čez 10 dni ne bo. Bi pa tudi najraje že test naredila, ampak je brezveze. Imam pa v petek G pregled in me zanima, če mogoče njihovi testi kaj prej pokažejo, baje da pokažejo takoj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?