|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prve freske
2.10.2006 14:57:25   
Anonimen
Torej, prišel je čas, ko je tudi naš mali ugotovil, da mu zvezek ni dovolj in da mora svoje nadarjene zmožnosti pokazati še na drug način user posted image

Tako se je odločil, da prvo fresko naredi na kuhinjske zidu in tako prežene monotonost in belino iz prostora user posted image

Narisal je mavrico - po njegovih beseda in bil na to tudi zelo ponosen. Dokazni material je v albumu user posted image user posted image user posted image

Kako pa ve odreagirate na to, da se malčki spravijo nad stene?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prve freske
2.10.2006 15:05:55   
BLAŽIKA
Ja lepo mavrico je narediluser posted image user posted image user posted image . Mi še zaenkrat nismo v tej fazi(20 mesecev) nam pa ne manjka več veliko, do tega pa vseee imamo tako lepo belo pobarvanouser posted image user posted image user posted image .user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prve freske
2.10.2006 15:08:08   
srki
user posted image user posted image  Filif, zelo lepa mavrica, predvidevam, da sta bila očka in mamica zelo vesela user posted image .

Moram priznat, da se pri nas kaj takšnega še nismo spomnili, samo mami je na sveže pobljenem zidu s stolom naredila eno veliko luknjo, ko je bila nerodnauser posted image , sedaj pa vsi Aljaža dolžijo, da je on kriv, revček, pa ni v bistvu nič.

Kristina, fleten fantič, tale vajin Filip user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prve freske
2.10.2006 15:22:18   
KODA
Tako nekako je pri nas zgledalo.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prve freske
2.10.2006 15:40:07   
Bubamaraa
Ja pri nas so nastale prve freske na parketu....ja res je....sam sem ji takrat poskrila flomastre.....Tko,da upam,da ne bo se spravila z barvicami na steno.....user posted image

Je pa res tale Filip prov fleten fantič.....user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prve freske
2.10.2006 21:13:09   
Jančika_
O, Kristina, kako je že velik pob! Dobra mavricauser posted image .

Vasja je (na srečo na zelo skritem mestu, za zaveso) naredil tri črte in objavil: to je dedi. To je babi. To je ti (=to sem jaz).user posted image . Poleg tega je malo okrasil sesalec (z rumeno barvico po črnem nastavku) in vrata od otroške sobe malo popravil z rdečo. Bohve, kaj nas še čaka...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prve freske
3.10.2006 10:57:46   
Anonimen
JA, nimamo kaj, otroci rastejo, mi se pa staramo user posted image  user posted image user posted image user posted image

No, danes zjutraj mi je Filip razkril še eno fresko čisto v kotu dnevne sobe - tam, kjer stoji roža in za katero sem mislila, da je ne more premaknit user posted image . Tam je narisal črva user posted image . Sem rožo lepo nazaj postavila in se "kao" ne vidi. user posted image

Spomladi bomo itak belili, tako da bo do takrat to lepo na steni. user posted image  

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prve freske
5.10.2006 13:20:07   
Grascakinja
Bravo Filip!!!!user posted image
Naša 15m je tudi že umetnica... sicer ji šeleshamer in mizna ploskev zaenkrat še zadostujeta, sem pa ravno včeraj študirala, kdaj se bo spravila na stene :).
Jaz sem se odločila, da se s takimi stvarmi ne bom obremenjevala, dokler otrok ne zraste toliko, da ga to mine. Potem pa belež v roke pa gremo. Pa če bomo imeli še kakega nadobudneža, bo še dlje trajalo.
Vsaj pri naši je tako, da bolj ko ji kaj prepovedujem, večje ima veselje. Ignoriram, pa jo mine. Samo je pač še tako mala da ne razume in bolj išče pozornost - vidi, da reagiram, pa jo zabava, nekaj novega se dogaja.

Mislim, da so vsi šli skozi to fazo - jaz celo z voščenkami, kar se ni dalo več popravit. Pa so starši lepo nalepili pluto čez.
Prijateljica pa je imela potem izgovor, da je sicer bele stene popestrila s pisanimi kvadrati in naredila zelo umetniško kuhinjo.

Vsekakor pa je to bolje kot moj mož, ki ni bil nikoli umetnik, ampak delavec, in je, raje kot da bi pisal po steni, vanjo zabijal žeblje. Ko je bil malo starejši, seveda. Ampak žeblji so bili pa povsod. V lesu, stenah... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prve freske
5.10.2006 13:27:16   
Anonimen
no mi smo nekaj podobno umetniškega fasal na bež kavč in to s flumastri. od takrat so flumastri prepovedani, barvice pa samo pod nadzorom in za mizo.

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prve freske
6.10.2006 14:50:34   
bini
uf, sej filip je bil pa kar dolgo uboglljiv glede na to, da je skor glih tolk star kot ana user posted image
naše prve freske so nastale še pred njenim 2 letom - v kuhinji točno nad jedilno mizo,tako da to vsak opazi in seveda vpraša po umetniku user posted image - narejene so bile nalašč, ker je mami rekla NE, oči je pa reku da bo hud, medtem ko je ona naokoli divjala z barvicami v roki ... potem je okrasila tud eno steno pod svojo mizico - je enkrat tako tiho čepela spodaj, da mi ni blo nič jasno...no, freska ji je uspela user posted image ...
še ena je pa v njeni sobici poleg postelje...

vsakič sva bila zelo huda in to zdaj mala vsakomur pove... freskanja pa hvala bogu že par mesecev ni več.. al jo je minilo zaradi kazni in groženj, al je pa zavetje pred nevihto user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prve freske
7.10.2006 21:30:43   
SaaS
Naš je tudi že na treh mestih polepšal zdolgočaseno belo steno steno. Zdaj ima 23 mesecev, to je bilo pa že kar nekaj mesecev nazaj, po mojem nekje pri 20m.
Sem mu povedala, da se riše po papirju in ne po steni, da bom huda, če bo še. Moram reči, da trenutno ni zainteresiran še za kakšno fresko. Ve pa povedat, če mu pokažeš "slikco" na steni, da je to narisal on in mami huda user posted image , pa smeje se zraven user posted image .

Ampak, zato mu ne bom pobrala barvic, flumastrov, voščenk... Saj risat mora, če pa kaj po steni pa tudi ni take katastrofe. Ko bojo otroci malo večji bomo prebelili (oz. uporabili kakšne močne prekrivne barve user posted image ), pa bo.

Do takrat pa naj uporabi čim več domišlije in čim bolj domiselne freskeuser posted image .

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prve freske
9.10.2006 9:00:20   
Grascakinja
No, pa se je zgodila tudi nam... prva freska, namreč, s kulijem po babičini beli kredenci user posted image user posted image . Počakam, da pride fotoaparat nazaj domov, potem pa čiščenje. Mi smo jo kar lepo ignorirali, nič pohvalili, nič grajali. In ker ni reakcije staršev, ni velikega navdušenja. Koliko to pali pri večjem nadobudnežu, je pa vprašanje...

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prve freske
9.10.2006 10:58:56   
2ursae
jaz tudi mislim, da v tej smeri ne bom komplicirala, ampak bom lepo pustila, da se mali "izraža" user posted image . So pa pri moji sodelavki doma naredili tako, da so eno steno določili za namen čečkanja in sta se otroka res omejila le na to področje user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prve freske
9.10.2006 18:38:48   
Anonimen
Vidim, da je tukaj na RR kar nekaj bodočih slikarjev user posted image user posted image user posted image .

Moj tast je tudi slikar in ko mu je Filip v vsej svoji navdušenosti laufal pokazat svojo umetnino, je tast rekel bolj potiho proti menii: "Ej, dobro je to naredu!" Mali ga ni slišal, tast je pa ponosen, da se je po njem vrgu user posted image  

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?