
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Temno moder flis s kapuco 12.10.2006 18:14:30
|
|
|
|
April
|
v h&m sem videla črne s kapuco. Za modre se pa ne spomnim.
|
|
|
|
|
RE: Temno moder flis s kapuco 12.10.2006 18:25:59
|
|
|
|
soncece24
|
Sem ga kupila pred tednom dni v ZARI, enim prijateljem za na krst - imajo pa tudi večje. Stane pa okoli 4500.
_____________________________
Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)
|
|
|
|
|
RE: Temno moder flis s kapuco 12.10.2006 19:08:53
|
|
|
|
Mojca P.
|
Zara jih ima, ja..ker ima Ziga takega. Temno moder, na zadrgo, na polpuli ovratnik, ki je z notranje strani siv. Lusten, ful..ampak nimam v spominu, da bi bil 4500 SIt ...po mojem je bil manj..no, kakorkoli, prav fajn je ! Ja, edino kapuce nas nima..ampak imajo tudi take!
< Sporočilo je popravil Mojca P. -- 12.10.2006 19:10:11 >
|
|
|
|
|
RE: Temno moder flis s kapuco 12.10.2006 22:55:46
|
|
|
|
soncece24
|
S kapuco so dražji - vem, ker sem gledala obojne
_____________________________
Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)
|
|
|
|
|
RE: Temno moder flis s kapuco 15.10.2006 12:47:31
|
|
|
|
PETRA-26
|
Pri Čarmanu v Škofji Loki jih imajo, stane pa 3100 sit!
|
|
|
|
|
RE: Temno moder flis s kapuco 15.10.2006 12:54:38
|
|
|
|
Anonimen
|
Uf, jaz sem ga kupila v Novoteksovi trgovini, teh verjetno ni pri vas. Debel flis s kapuco. Temno moder, edino na hrbtu piše s belo SNOW. Je pa lušen in zelo uporaben. Je bil pa se mi zdi da 3.900 lani.
|
|
|
|
|
RE: Temno moder flis s kapuco 15.10.2006 17:39:58
|
|
|
|
Anonimen
|
Sem bila v Zari in kupila tistega, ki ni imel kapuce, ker jih s kapuco niso imeli. Škoda. Ja, tak kot ga opisuje al bina, takega bi želela, približno takega smo imeli. No ja, kar je, je. Hvala, punce.
|
|
|
|
|
RE: Temno moder flis s kapuco 15.10.2006 18:54:16
|
|
|
|
frutka_
|
Jaz sem jih videla v Benettonu ampak je bila cena ubitačna, 8čukov! Aja, pa Spar jih je imel v MB-ju.
|
|
|
|
|
RE: Temno moder flis s kapuco 16.10.2006 7:34:54
|
|
|
|
honey
|
Punce, v kateri Zari ste kupile te flise? V BTC-ju pri Emporimu ali nasproti Hotela Slon?
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKo rastejo prvi mlečni zobki ...Izraščanje zob je normalen fiziološki proces, vendar veliko staršev pove, da so otroci med izraščanjem zob nemirni, se b...
Kdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnje s foruma
Ime za fantkaPacotaKatero ime va je bolj všeč?Lan (
46%)

Lenart (
22%)

Maks (
33%)
Število vseh glasov: 237Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!