|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 20:12:46   
ninocka
...al pa skoljo?

Sem se lih zadnjic spomnla, ko mi je svakinja razlagala, ko je bla njihova tolk stara, kot zdaj nas, da so mogli skoz smeti pregledovat, ker je mimgrede not vrgla dudo, pa flasko, pa kljuce...user posted image user posted image

Kaj so vam pa vasi kaj tazga stran vrgli?



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 20:18:59   
Maxica
Ninocka, jah, kdo bi vedel?!user posted image  Jaz sem enkrat čist slučajno našla bankovec za 1000 sit (tja torej izginja moj denaruser posted image ). Vendar nismo nič kaj zelo čekirali smeti. En čas je sicer imel obdobje, da je pridno pospravljal ter vrgel v smeti, kar smo mu rekli, morda je pa tja zašlo tudi kaj, kar ni bilo za tja. Ampak za to očitno niti ne vemo, niti česa takega ne pogrešamo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 20:21:42   
sato
Moja ni metala vstran, je pa izredno rada "prala perilo". Ponavadi je kaj temnega vtaknila v stroj belega perila. Nekaj časa sem bila kar velik potrošnik Varekine user posted image .

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 20:21:56   
April
Zato pa imam jaz smeti po tanovem koš za smeti kar v lijaku. user posted image
Se je pa mali kar navadil, da so smeti samo za "bek" stvari. Ampak kaj, ko po njegovem je bek tudi kaj, ko ne sodi v kanto.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 20:24:17   
lelaval
Moja najstarejša je najraje v koš pospravljala vse (razen svojih dud). user posted image  Ampak sva pobrskala not, samo, ko so nama bolj pomembne stvari zmanjkale (pilot za TV, ključi,...), sicer pa ne. Je pač svoje igračke zmetala stran.
Pa najmlajša je tudi že osvojila to tehniko user posted image . Smo že pilota za TV zopet iskali v smeteh (ja, vsakih 7 let se situacija ponavlja user posted image ). Najraje pa nosi v smeti svoje polulane pleničke. Ko jo previjem, ne sme pleničke nihče pospravit, ker je že galama. Ni kaj - se razlikuje od krave (ki pusti drek, kjer leži user posted image )

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 20:25:58   
April
Ja pri meni mora Beno tudi obvezno sam svojo plenico nesti v koš. user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 20:37:01   
skuštrana
Pri nas je bolj v uporabi wc školjka. Notri je končalo že vse živo - od daljinca, pa njene teniske, da malih igračk ne spominjam... Smeti niso tako aktualne, tam lahko ven pobereš. V wc pa vržeš, spustiš vodo pa ni-ni user posted image ...Mami pa potem išče

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 20:39:16   
jazz
Od mojega dragega telefon je vrgel v wc!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 20:41:18   
KIKI****
Ja naša dva sta imela pri letu in pol-hči jo še ima-to tehniko pospravljanja mislim-naša tamal je metal v smeti vse kar je bil pač za v koš poleg pa tudi svojo dudo, ki smo jo pri 20 mesecih pustili kar tam in je nikoli več ni pogrešal, ampak punce, ko sem po 1 mesecu ugotovila da je najverjetneje v koš (drugje v stanovanju ga ni bilo nikjer ker smo premetali in prestavili vso pohištvo) vrgel moj ZAROČNI PRSTAN, me še zdaj boli glava.
Tamala pa meče v smeti igračke pa smeti zaenkrat nč druzga.
 
POROČNEGA PRSTANA NE DAM PA NIKOLI DOL-NIKOLI SE NE VE!!!
Aja pleničkesta oba pospravljala za sabo-z veseljem nisem pa jih v to silila...
 
lp

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 21:13:29   
viv_
Samo enkrat - to je bila ena enota od baby phona user posted image . Sva iskala ko nora. Potem pa še zadnji izhod v sili - smeti. Ampak sva vrečo vrgla že v kontejner pred hišo. Še dobro, da imamo malo manjšega.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 21:29:27   
Primoza
Žan je zmetal v koš za kakih nekaj 10000 sit predmetov. Še zdaj ne vem kaj vse.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 21:35:01   
darja72
Ta starejši (2,5 let) nič, za malo (6 m.) bomo pa še videli. lp

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 21:38:21   
Jančika_
Naš koš za smeti je lociran na okenski policiuser posted image . Bolj zato, da ne bi kaj ven vlekel, kot za to, da ne bi not metal.

Je pa zato včeraj metal v stranišče školjkice, nabrane na morju, in besno spuščal vodouser posted image .

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 21:53:48   
tinica
Naš tudi izredno rad meče stvari v koš, enkrat sem imela na pulto v kuhinji še zaprt jogurt za njega, da ga bo pojedel za malico. Čez nekaj časa slišim, da je nekaj vrgel v smeti in grem pogledati kaj je vrgel in ni bilo nič sumljivega, potem pa mu čez nekje 5 minut rečem, če bova pomalicala jogurt in potem gre on takoj do koša in ga odpre ter hitro zapre in sem šele takrat ugotovila kaj je vrgel stran. Drugače pa meče v koš samo stvari ki so res za stran.

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 22:22:12   
StBarbara
uf user posted image  mobitel, pa ključe od avta. In pol smo imeli cel popoldan čast po kontejnerju brskat (je blo treba najprej našo vrečo s smetmi najdituser posted image )

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
12.10.2006 22:27:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 23:11:59   
Pupica
Ko je začela hodit in  odkrila smeti je šla mimo naju z daljincem, in ga fliknila v smeti. K sreči jo je moj videl, in sva ga šla sikat.
Vse ostalo pa ne vem, ker nisem brskala po smetehuser posted image
Ampak pomoje nč kej ker od igrač ima zaenkrat še vse. Se ni zgodilo, da bi kaj kr nekam izginilo...tko da.Ampak(!)mamo še enga, tko da....Bomo vidl kaj nam bo Gal v smeti znosiluser posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
12.10.2006 23:21:27   
Jacqueline
Moj user posted image  pa je kuhal s straniščno školjko, v enem predalu so imeli zalogo moke, pa je lepo nosil kilco po kilco pa noter stresal pa mešal z ono ščetko za wc. user posted image  

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
13.10.2006 9:46:36   
piščanc
jaja, naš mališan zelo rad pospravlja. kar mimogrede notri pristanejo igrače, flaške (smo jih že kar nekaj izgubili), pa kozarci.. najhuje od vsega pa je bilo ko so notri pristali avtomobilski ključi in smo jih seveda zapakirali in nesli v kanto in isti dan so tudi odvažali smeti.

sicer je bilo to bolj predvidevanje, da jih je žiga vrgel stran (točno ne bomo nikoli vedeli), samo našli jih nismo niti sedaj pri selitviuser posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
13.10.2006 10:38:30   
mojcapr
Ta mala mi je v školjko vrgla bratecovo krstno verižico, ampak hvala bogu ni še znala potegnat vodo, tako, da sem jo dobila ven in pa seveda mobitel, ki je takoj crknu. No sem vsaj prišla do novegauser posted image , ta star mi je ful nagaju. Upam da je sedaj končala s tem.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
13.10.2006 13:52:13   
Barbela
Mi se trudimo da je kopalnica skoraj vedno zaprta. Ampak v slučaju nepazljivosti pa naš škrat to hitro izkoristi in vrže notri, kar ima v roki. Iskali smo tudi že ključe od avta in to zjutraj pred vrtcem. V službo sem prišla vsa prešvicana, ker se nisem spomnila na rezervni ključ user posted image  Od takrat so ključi vedno lepo pospravljeni in vse ostale reči tudi-dokaj user posted image  Rad meče , oziroma pospravlja reči v škatle, predale, školjke, koše,... od takrat ko smo ga učili da mora stvari pospraviti ali zlagati kam user posted image

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
14.10.2006 13:06:50   
Anonimen
Daljinc za TV...je nekje na smetišču pod kupom smeti user posted image

(odgovor članu Barbela)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj vse so vam otroci vrgli v smeti...
16.10.2006 13:27:47   
Grascakinja
Ko sva še imela odprt koš za smeti v dnevni, je ven vzela olupek od banane in ga veselo žvečila user posted image . Takrat sva ga pomaknila na vrh omare. V WC zaenkrat meče samo toaletni papir. Rada pa babici pomaga pri trebljenju solate in odnese kaj na kompost. Razen smeti (bljak) ji zaenkrat še ni nič takega padlo na pamet not vržt. Ampak se že psihično pripravljam tudi na kaj takega user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?