|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bom končno le dočakala?
18.10.2006 14:29:21   
Caarmen
Ojla punce.

Vaše teme sem doglo časa resno brala. Tudi sama sem na tem, da očitno ne morem imeti male pikice. Z možem sva bila pri dr. Rešu - spermiogam vse ok. Sama sem dala skozi operaciji - emdometrioza... Jedla sem klomifen - nič razn da sem bila sama sebi v napoto. Ginekologinja pa pravi naj počakam še do spomladi ... Sama sem se nehala sekirat in jokat. Namensko si nisem več zapisolava kdaj je bila menstruacija in kdaj imam plodne dni. Z dragijem sva telovadila ko nama je zapasalo. Pred tremi dnevi, pa sem opazila, da mi je vsako jutro slabo. Slabo mi je tudi zvečer in še kdaj čez dan. Večkrat me zašpika v predelu hrbta in ledvic. Dragi pravi da imam skoz nekaj v ustih kar sama ne priznam, pa pravi da sem zoprna... Včeraj zjutraj pa sem na hlačkah opazila majhen rjavi madež. Mislila sem da bo verjetno menstruacija. Pa je ni blo.  Tudi danes zjutraj je bil izcedek, čez dan pa ne. Ker seveda upam na najboljše sem takoj pričela računat kdaj bo prišla teta. Ta naj bi bila šele čez slab teden dni.

Prosim, povejte mi svoje mnenje.

Lep pozdav
Carmen
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bom končno le dočakala?
18.10.2006 14:51:54   
lana38
Mogoče pa je vgnezditvena...

_____________________________

lana38

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bom končno le dočakala?
18.10.2006 15:07:04   
Anonimen
držim pesti zate!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image     user posted image   user posted image

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bom končno le dočakala?
18.10.2006 15:07:17   
pot
Odgovorov je lahko več; vgnezditvena, kot ti je že lana38 povedala, premalo hormonov, ki sprožijo M, pa še kakšen bi se našel.
Preberi si še kaj več - v brskalnik vpiši izcedek, pa bi morala dobiti kar nekaj odgovorov.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?