|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: kaj za zajtrk in večerjo 18.10.2006 19:08:50
|
|
|
|
TONČI.
|
Že od 6m dalje gres, polenta, proseni kosmiči ali pa čokolino.
|
|
|
|
|
RE: kaj za zajtrk in večerjo 18.10.2006 19:10:25
|
|
|
|
corfu
|
Vse tisto, kar mi jemo.
|
|
|
|
|
RE: kaj za zajtrk in večerjo 18.10.2006 19:59:57
|
|
|
|
lelaval
|
Vse tisto, kar mi jemo. Pri nas je isto. Čim manj kompliciraj, če ne se bo hitro navadil, da se bodo zanj kuhali posebni obroki.
_____________________________
V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.
|
|
|
|
|
RE: kaj za zajtrk in večerjo 19.10.2006 9:52:35
|
|
|
|
diva 4
|
Tisto , kar jemo mi.Od marmelade , čokolina, salame,jogurtov , krua s sirom,jajca......do tega ,kar od kosila včasih za večerjo ostane.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
bi pustile otroka ...*miska.mcc*v šolo v naravi v teh razmerah? (S primorska-hribi)
več na : [urlGhttp://www.ringaraja.net/forum/m_5374343/mpage_1/key_/tm.htm[/url]
da (
69%)

ne (
31%)
Število vseh glasov: 61Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!