|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje 4-mesecnikov
24.10.2006 21:08:28   
*karina*
Malo berem kaj pišejo mamice štirimesečnikov in me je kar zaskrbelo. Vse ponoči vstajajo in dojijo mi pa spimo od 19-7h? A se kakšen pikec tako zgodaj že tako dolgo spi? Me je prav zaskrbelo..?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanje 4-mesecnikov
24.10.2006 21:13:14   
lenika
Joj ,mene pa ne bi na tvojem mestu nič skrbelo. Bodi srečna, da je tako,ker to se lahko čez noč spremeni.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanje 4-mesecnikov
24.10.2006 21:25:25   
Disney
Bodi zadovoljna dokler spi,ker se lahko čez noč obrne.Moj je star 10 mesecev pa se še 1x na noč zbudi,da se podojiva.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spanje 4-mesecnikov
24.10.2006 21:42:24   
Jančika_
Jezus Marija, a zdaj se pa že dobro spanje treba sekiratiuser posted image . Šalo na stran - po moje je tule gor miljavžent mamic, ki to sekundo menjale s tabo.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spanje 4-mesecnikov
25.10.2006 7:52:11   
ElaM
U, sem ti fouš.user posted image
naša se zbuja 2x na noč. Takoj menjam s tabo.user posted image


_____________________________

:)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spanje 4-mesecnikov
25.10.2006 9:07:41   
viv_
* karina * - naša je točno pri 4. mesecih prvič prespala celo noč in od takrat naprej ne vem, če je bilo 5 noči, da bi se ona zbudila...

No, do 4. meseca je pa jedla 1x na noč po 10 minut in to je bilo to.

A lahko prosim še 1x takega otroka.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spanje 4-mesecnikov
25.10.2006 9:25:07   
monika30
Ja, srečkice ste.
Naš je star 4,5 mesece, pa je od rojstva do sedaj že boljše spal (do5h, 6h).
Zdej pa se že 1 teden zbuja ponoči najmanj 5x, sicer je samo enkrat. Mogoče bodo zobki.

Vesela bodi, da ti spi, ker tako kot so že rekle, se lahko vse spremeni čez noč

Čav

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spanje 4-mesecnikov
25.10.2006 10:44:05   
TONČI.
Ja moj je bil tudi zaspanec. Pri tej starosti je šel spat okoli 18-19 ure in je spal do 9-10 ure zjutraj. Vmes je 1kret jedel. Ampak tko, samo nekje 5-10 min.
Bodi srečna in ceni to pri otroku. kadar ti bo potem kaj nagajal, se spomni na to kako ti je pustil spati. user posted image  Naj te nič ne skrbi.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spanje 4-mesecnikov
25.10.2006 20:57:05   
biba77
×karina×, nas bauc spi od polnega tretjega tedna po 8-10 ur na noc. Uzivaj!
Mi zdaj, pri dobrih 4 mesecih spimo od nekje 20. ure, do 4 ali 4.30; se najemo in spimo se do 7 ali 7. 30. Potem pa se dan zacne.user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spanje 4-mesecnikov
26.10.2006 13:04:26   
GoYa
Ni te kaj skrbeti.
Moja 2,5 mesečna pupica gre spat med 20h in 21h in spi do cca. 6h (danes je kar do 7h), potem jo podojim (nič ne previjam) in takoj nazaj zaspi še do 9h-10h.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spanje 4-mesecnikov
29.10.2006 17:17:22   
klaja
Tudi naša pupa prespi celo noč, nekje od 21. ure do 7. ure zjutraj. Zdaj je stara 3.5 meseca in že kakšen mesec dni ima takšen ritem.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spanje 4-mesecnikov
30.10.2006 11:36:11   
TiaSara
Kaj bi dala za takega otroka - ah, nič, saj naš je zlat, samo spimo pač vsi malo (beri dosti) manj. Bi pa za tadrugega vzela tak mušter, če bi se dalouser posted image .

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spanje 4-mesecnikov
31.10.2006 20:17:42   
happy mam
Mi smo stari 3 mesece, pa že 2 tedna spimi od 22-9h! Upam da bo tako ostalo!user posted image

_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spanje 4-mesecnikov
31.10.2006 20:26:25   
Katrin
Tudi naša user posted image  je spala od 3eh do 9ih mesecev od 19ih do 8ih zjutraj. Po devetem mesecu pa se je pravljica končala (vedno je nakaj: zobki, nosek, ...) Bodi vesela, dokler lahko spiš. user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu happy mam)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spanje 4-mesecnikov
2.11.2006 9:59:00   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj bi dala za spanec!
Mi smo stari 3m, pa še nič ne kaže na kakšno prespano noč, sploh pa ne tako dolgo!user posted image  Čeprav jo krvavo poterubejm...
Sestrica je začela vsaj 8 ur spati skupaj pri 2,5m, no pri 5m pa se je bajka končala in trajala do cca 15m, zdaj pri 2 letih, ko rastejo 5ke - zobki - pa je spet veselo....user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spanje 4-mesecnikov
3.11.2006 22:54:04   
lily975
jaz se moram pohvaliti, tud moj sonček že od enega meseca starosti spi vso noč od 22 ure pa tja do 9 ure zjutraj. Tako da bodi srečna tako kot jaz ,da imamo mirne noči.Pred tednom dni smo eno noč prebedel ,ker je imel vnetje ušes pa sem skor crknila od utrujenosti, hvalabogu je blo to samo eno noč.Sedaj pa spanje po ustaljenem redu.Smo pa sedaj stari 6 mesecev

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spanje 4-mesecnikov
3.11.2006 23:31:44   
sonchica
uf kaj bi dala da bi mi spali od sedmih do sedmih ! lahko si srečna !!!!!!!!!!!!!! 

_____________________________



(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spanje 4-mesecnikov
4.11.2006 10:49:39   
Alisa
Bodi srečna da ti tako dolgo spi. Moj sicer je star skoraj 4. mesece, čez 1 teden bo, pa spi od 22h pa do 7-8h zjutraj pa se nič ne pritožujem mi je prav fajn da se lahko tudi jaz naspim, ker čez dan je pa kar pestro.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?