|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3,5 mesečni otrok in prehlad
30.10.2006 12:31:17   
Alisa
Punce mene pa zanima ali lahko dam 3,5 mesčnemu otročku v čaj med?user posted image
Mali je že 3 dni prehlajen, kiha in smrka kot po tekočem traku jaz pa ga skoz morim s tisto pumpico in fiziološko.

Čaj se mu kupila baby čaj ker edino onega pije sam nisem pa zihr če mu lahko dam not medeka ali kaj drugega?
Prosim povejte mi ker sem nad tem prehladom že čist obupana. Pri zdravniku pa nismo nč dobil je rekla da sm s fiziološko pucat nosek pa bo?user posted image
Hvala vsem za odgovore!!!!
Alisa

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3,5 mesečni otrok in prehlad
30.10.2006 12:46:10   
katerina
z medom počakaj do prvega leta, ker je alergen

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3,5 mesečni otrok in prehlad
30.10.2006 13:42:26   
dskubin
med naj bi dali čim kasneje, ker lahko vsebuje nek bacil al encim al nekaj, kar odraslim ne škodi, zna ba zelo škodit se mi zdi nerazvitemu živčnemu sistemu otroka. Se mi zdi da do 2h let naj ne bi.

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3,5 mesečni otrok in prehlad
30.10.2006 13:49:21   
triša
Daj mu za pit šipkov čaj ker ima veliko vitamina C, spiraj in čisti nosek s fizioliško in pumpico( zdravnica mi je rekla da zmeraj ko jo previjam naj še to naredim) . Drugega že skoraj ne moreš narediti. Tudi naša je bila prehlajena pa smo se tako čisto pozdravili.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3,5 mesečni otrok in prehlad
30.10.2006 14:48:06   
bskrle
Medu ne, le čisti nosek. Zna trajati 14 dni.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3,5 mesečni otrok in prehlad
30.10.2006 15:07:31   
najina pikica*
kokr je katarina že rekla...z medom počakaj
kar se tiče pa zamašenega noska...naš je imel tut pri 3mes full zamašen nosek, pa sem mu spirala samo z fiziološko...sicer traja,vendar je razultat viden...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?